Etimesgut Mitsubishi Klima Servisi

Etimesgut Mitsubishi Klima Servisi 1Etimesgut Mitsubishi servisi Mitsubishi markalı klimalarınızı daha uzun ömürlü ve verimli bir şekilde kullanabilmeniz için ihtiyacınız olan kusursuz servis hizmetini size vermektedir.

Etimesgut Mitsubishi klima servisi profesyonel kadrosu ve uzman ekibi ile ihtiyaç duyduğunuz her an sizin yanınızda oluyor. Servisimizin detaylı hizmetleri ise şöyledir:

– Rutin bakımlar: Mitsubishi markalı klimaların periyodik bakımlarını gerçekleştirir ve ürünlerinizi en iyi performans ile birlikte kullanmanıza yardımcı olur. Rutin bakımlarda gaz ölçümü, gaz kaçağı tespiti, ısıtma soğutma ayarlarının kontrolü, kimyasal temizlik ve dış ünite bakımları bulunmaktadır.

– Parça değişimi: Servisimiz klima parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanmakta ve klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanabilmenizi sağlamaktadır. Klimalarda orijinal yedek parça kullanılmadığı takdirde ürünler diğer parçalara zarar verebilir, cihazların daha çabuk ve tamamen bozularak kullanılamaz hale gelmesine neden olabilir.

Müşteri memnuniyetini misyon edinmiş servisimiz yedek parça ve bakım işlerinde bu konularda oldukça hassas olup, ürünlerinize titizlikle yaklaşmaktadır.

– Keşif: Uygun montaj için keşif yapan servisimiz klimaların en doğru yerini tespit edip montaj işlemini gerçekleştirmektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!