Etimesgut Profilo Servisi

Profilo Servisi

Estetik ve dizayn açısından bakıldığında kullanıcılarını rahatlatan ve hayatı kolaylaştıran bulaşık makinesi modelleri, yapılacak rutin bakımlar sayesinde daha uzun süreli ve verimli çalışabilir. Etimesgut Profilo servisi olarak cihazların ömrünü uzatmak bizim işimizdir. Bakım, tamirat, montaj ve yedek parça temininde özel fiyatlar sunarak her zaman müşterilerinin yanında yer alan firmamız, teknik servislerin önemini net bir şekilde ortaya koymaktadır.

Buzdolabı gibi her türlü beyaz eşya veya iklimlendirme cihazlarına belirli dönemlerde uygulanacak bakım işlemleri taleplerini çağrı merkezlerimiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Çamaşır makinesi modellerinde verdiğimiz garantili hizmet seçeneklerimiz sayesinde günlük ihtiyaçlarınızı aksatmadan karşılayabilirsiniz. Etimesgut Profilo servisi mobil ekipleri teknik donanıma sahip araçlarla hizmetlerine kesintisiz olarak devam eder. Konusunda deneyimli ve güler yüzlü personelimiz klima cihazlarında yaşanan arızanın tespitini doğru bir şekilde yaparak işe başlar.

Firmamızın verdiği kurumsal hizmetler, tüm çalışanlarımızın aynı kalitede hizmeti vermesine imkan tanır. Mutfaklardan banyolara, şofben arızasından küçük ev aletlerine kadar her an elimizin altında olan cihazlar hayat kalitesini artırır. Profilo beyaz eşya servisi ekipleri yaptıkları bakım, montaj ve yedek parça temini hizmetlerinin yanında müşterilerini kullanım bilgileri konusunda da aydınlatır.