Etimesgut Profilo Servisi

Etimesgut Profilo Servisi 1Etimesgut Profilo servisi sayesinde evinizde bulunan elektronik her türlü cihazın bakım ve tamir işlemlerini kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Sizler için uzun süredir en kaliteli hizmeti vermekte olan servisimiz ile çağrı merkezi ya da mail adresi üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Şofben gibi su ve elektrik ile iç içe olan aletlerinizde en sağlıklı bakım ve tamir işlemini gerçekleştirebileceğiniz bu servis, yani Etimesgut Profilo Servisi 7-24 hizmet için hazır bir şekilde beklemektedir. Sizi mağdur etmeden her saat ulaşabileceğiniz servisimiz aynı zamanda en hesaplı fiyat garantisini de vermektedir.

Kadınların evdeki en büyük yardımcılarından biri olan Profilo marka beyaz eşya cihazlarındançamaşır makineleri için servisimizdeki uzman ekibimizden her an yardım alabilirsiniz. Son derece profesyonel bir şekilde çamaşır makinesi fişe takıp çalıştırıldığında sigortalarınız atıyorsa, tesisatınız kısa devre yapıyor demektir.

Tesisatınızın kısa devre yapması aynı zamanda evinizdeki elektronik cihazlara da zarar verebilir. Bu gibi durumlarda Etimesgut Profilo servisi ile iletişime geçerek kısa devre problemini hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Profilo marka bulaşık makineleri tasarruflu kullanımı sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Bulaşıklarınızda yemek artıklarının kalması durumunda tuzu değiştirerek hızlı ve basit bir şekilde çözüm elde edebilirsiniz. Ancak makineniz çalıştırdıktan belli bir süre sonra duruyor ya da programları atlayarak çalışıyorsa komut alma problemi yaşıyor demektir.

Her mevsim kullanımı oldukça yaygınlaşmış olan klima cihazlarınız eğer tam randımanlı bir şekilde çalışmıyorsa bakıma ihtiyaç duymaktadır. Etimesgut Profilo servisi olarak klimanıza yılda iki kez bakım yaptırmanızı, cihazınızın verimli çalışması açısından şiddetle öneriyoruz.

Müşterileri için sadece montaj ve demontaj işleri değil aynı zamanda bakım ve tamir işlemi de yapan Etimesgut Profilo servisi ile iletişime geçerek klimanızın bakımını yaptırabilirsiniz.

Her evde zorunlu ihtiyaç olarak bulunan Profilo buzdolapları da taşınma esnasında bir kere fişten çekildikten sonra en az 3 saat boyunca tekrar fişe takılmamalıdır.

Bu 3 saat buzdolabının dinlenmesi ve tekrardan soğutabilmek için geçirmesi gereken süredir. Böylelikle buzdolabınıza zarar vermeden tekrardan uzun süreli kullanımını sağlayabilirsiniz.

Etimesgut Profilo servisi sayesinde Profilo markalı ürünlerinizin her türlü işlemlerini yaptırabilir ve dilediğiniz zaman servis yardımı alabilirsiniz. Müşterileri için günün her saati çalışan profesyonel ekibimiz daha iyi bir hizmet verebilmek için aynı zamanda sertifikalı eğitim almıştır.

Mutfağın en çok kullanılan cihazlarından olan bulaşık makinelerini kullanmadan önce aşırı yağlı ya da yemek birikintili olan bulaşıklarınızı sudan geçirmeniz gerekmektedir.

Yemek artıkları makinenin filtresinin tıkanmasına sebep olabilmektedir. Ancak Etimesgut Profilo servisi ile filtre değişimi ya da temizliği sağlayabilir ve aynı verimle makinenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Buzdolapları her mevsimin kendine has yiyeceklerini dondurup, daha sonra yiyebilmemizi sağlayan en önemli elektronik cihazlardan biridir. Sevdiğimiz yiyeceklerin bulunduğu buzdolaplarında yapılan en büyük hatalardan biri kapağın uzun süre açık kalmasıdır.

Estetik ve dizayn açısından bakıldığında kullanıcılarını rahatlatan ve hayatı kolaylaştıran bulaşık makinesi modelleri, yapılacak rutin bakımlar sayesinde daha uzun süreli ve verimli çalışabilir.

Etimesgut Profilo servisi olarak cihazların ömrünü uzatmak bizim işimizdir. Bakım, tamirat, montaj ve yedek parça temininde özel fiyatlar sunarak her zaman müşterilerinin yanında yer alan firmamız, teknik servislerin önemini net bir şekilde ortaya koymaktadır.

Buzdolabı gibi her türlü beyaz eşya veya iklimlendirme cihazlarına belirli dönemlerde uygulanacak bakım işlemleri taleplerini çağrı merkezlerimiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Çamaşır makinesi modellerinde verdiğimiz garantili hizmet seçeneklerimiz sayesinde günlük ihtiyaçlarınızı aksatmadan karşılayabilirsiniz.

Etimesgut Profilo servisi mobil ekipleri teknik donanıma sahip araçlarla hizmetlerine kesintisiz olarak devam eder. Konusunda deneyimli ve güler yüzlü personelimiz klima cihazlarında yaşanan arızanın tespitini doğru bir şekilde yaparak işe başlar.

Firmamızın verdiği kurumsal hizmetler, tüm çalışanlarımızın aynı kalitede hizmeti vermesine imkan tanır. Mutfaklardan banyolara, şofben arızasından küçük ev aletlerine kadar her an elimizin altında olan cihazlar hayat kalitesini artırır. Profilo beyaz eşya servisi ekipleri yaptıkları bakım, montaj ve yedek parça temini hizmetlerinin yanında müşterilerini kullanım bilgileri konusunda da aydınlatır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!