Etimesgut Regal Servisi

Etimesgut Regal Servisi 1Etimesgut Regal Servisi, Ankara Etimesgut da Regal cihazları adına her türlü bakım onarım ve parça değişimini yapmaktadır.

Servis kapsamında garantili hizmet sunan Etimesgut Regal Servisi profesyonel ve eğitimli ekibi ile sizlerin her türlü ihtiyacına cevap vermektedir.

Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden firmamız İso 9001 belgelidir. Müşteri memnuniyeti odaklı yürüttüğü çalışmalar ile Regal cihazlarınız konusunda her türlü desteği sizlere sağlamaktadır.

Beyaz eşyatelevizyonklima ve şofben gibi ürünlerde kullanıcılarına en iyi, en dayanıklı ve ekonomik ürünler sunan Regal Ankara’da da geniş bir tüketici yelpazesine sahiptir.

Beyaz eşyalar mutfak ve banyolarımızda sıklıkla kullandığımız ve günümüzde neredeyse olmazsa olmaz eşyalarımızdır. Bu eşyalarımıza iyi bakmak ve gerekli bakımlarını yapmak da son derece önemlidir.

Gerekli bakımları yapılmayan cihazlar normal ömürlerinin yarısına bile gelmeden bozulabiliyor ve büyük ciddi arızalar ortaya çıkarabiliyorlar. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi, televizyon ve klima gibi cihazlarınızda arıza ya da tekleme gibi durumlar istemiyorsanız Etimesgut Regal Servisi teknisyenlerimizden dilediğiniz an teknik destek alabilirsiniz. Sadece tek bir telefon uzaklığında olan servisimiz 24 saat hizmetinizdedir.

Yemek yapmak için hemen her gün kullandığımız fırınlarda pek çok istenmeyen arıza ortaya çıkabiliyor. Bu arızalar montaj hatası, kullanıcı hatası ya da elektriksel hatalarla kendisini gösterebiliyor. Arızanın en hızlı şekilde bulunup onarılması ise servisinizin ne denli hızlı olduğu ile alakalıdır.

Etimesgut Regal Servisi donanımlı servis araçları ile hangi ilçe semt ya da mahallede olduğunuz fark etmeksizin hızlı bir şekilde arızayı tespit eder ve onarımı gerçekleştirir. Fırınlar yemek pişirmek adına olmazsa olmazlarımızdır.

Ancak fırınlar da elektronik aksamlı cihazlardır ve aniden çalışmayı durdurabilirler. Böyle bir durumda ne yapılması gerektiğine değinelim. Öncelikle cihazınıza elektriğin gidip gitmediğine bakmalısınız.

Elektrik devreleri ve sigortalar normal mi bakmak gerekiyor. Fırında ısıtmama sorunu var ise kumandasından ısıtıcı ayarlarını yapın, ya da Etimesgut Regal Servisi ile görüşerek bilgi isteyin. Ayarları bilmiyorsanız mutlaka kılavuzu inceleyin. İç aydınlatma lambasında bir sorun var ise lambanın arızalı olup olmadığına bamak gerekiyor.

Eğer fırınınız alt ile üst arasında pişirme eşitsizliği varsa yani bir taraf daha iyi pişiriyor bir taraf pişirmiyorsa pişirme süresi ve raf konumlarını, sıcak değerlerini kontrol edin.

Bunun için yine kullanma kılavuzundan destek alabilirsiniz. Fırınlarınız ve diğer Regal ürünleriniz hakkında aklınıza takılan bir sorun olursa ya da kontrol talebinde bulunacaksanız Ankara için tek numaramızdan Etimesgut Regal Servisi teknisyenlerimize ulaşabilir ve anında yardım alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!