Etimesgut Samsung Servisi

Etimesgut Samsung Servisi 1Etimesgut Samsung servisi olarak klima montaj, tamirat, bakım ve keşif hizmetleri sunmaktayız. Samsung marka tüm klimalarınızda periyodik bakım hizmeti verilmektedir.

Ev, iş yeri ve tüm yaşam ve çalışma alanlarında keşif yaparak, klima ve iklimlendirme cihazlarınızın doğru şekilde monte edilmesini, enerji tasarrufu sağlamasını ve en iyi performans ile çalışmasını sağlıyoruz.

Etimesgut Samsung servisi olarak mobil çağrı merkezlerimiz ile kesintisiz hizmet sunuyor, en kısa sürede ekibimizi yönlendirerek, tespit ve onarım gerçekleştiriyoruz. Klima gaz doldurma hizmeti orijinal gaz ile sağlanmaktadır.

Firmamızda orijinal parçalar kullanılmakta, klima gaz kaçak tespiti yapılmakta ve en kısa sürede giderilmektedir. Nakil ve yer değiştirme işlemlerinde iç ve dış ünite taşıma- kurulum hizmeti sağlanmaktadır.

Firmamızın sunduğu hizmetler arasında; periyodik ve kimyasal temizlik ile bakım yapılmaktadır. kapasitör arızası tespit ile onarımı, bina ve yapıların mantolama işlemleri sırasında dış ünite söküm ve takım hizmetleri sunulmaktadır.

Deneyimli ve işinin uzmanı personelimiz ile klima kart tamir- değişim hizmetleri ile kompresör arıza tespiti ve tamiratı gerçekleştirilmektedir. Mekanlarınıza zarar vermeden, hassas ve nitelikli iş prensibi ile hizmet sunulmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!