Etimesgut Siemens Servisi

Siemens Servisi

Konusunda uzman elemanlarla 7/24 kaliteli ve hızlı hizmetler veren Etimesgut Siemens servisi, beyaz eşyalarını güvenilir ellere bırakmak isteyenler için özveriyle çalışır. Kombi kurulumunda ödediği ücretin karşılığını almak isteyenler için özel avantajlar sunan firmamız, servis ve tamir hizmetlerinin yanı sıra işçilik ve yedek parça değişimlerinde de ilave garanti süresi verir. Kışın kullanılmayan klima modellerinin sezon öncesinde bakımının ve temizliğinin yapılması ömrünün uzamasını ve veriminin artmasını sağlayacaktır.

Ev ve iş yerlerinde kullanılan her markaya ait şofben aletinde yaşanan sorunda çözüme ve müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalar yapan ekiplerimiz, online olarak ulaşan talep formlarını da dikkate alarak günlük iş planını hazırlar. İstenen en kısa sürede verilen adrese ulaşan Etimesgut Siemens servisi, ekonomik ve garantili hizmetleriyle arızaların yerinde giderilmesini sağlar. Güvenilir ve işinde uzmanlaşmış personelimiz çamaşır makinesi tamirinde donanımlı yedek parça teminiyle en hızlı şekilde istenen sonuca ulaşır.

Bulaşık makinesi kurulumu, ilk kullanım ve olası arızalarda müşteri beklentilerinin üstünde hizmet veren mobil ekiplerimiz işinde uzman ve sertifikalı teknik kadrolardan oluşur. Yeni nesil teknolojilerle gelişen donanımımız her türlü ev veya sanayi tipi buzdolabı sorununda yüksek hizmet kalitesiyle bekleneni verir.