Etimesgut Siemens Servisi

Etimesgut Siemens Servisi 1Konusunda uzman elemanlarla 7/24 kaliteli ve hızlı hizmetler veren Etimesgut Siemens servisi, beyaz eşyalarını güvenilir ellere bırakmak isteyenler için özveriyle çalışır. Beyaz eşya kurulumunda ödediği ücretin karşılığını almak isteyenler için özel avantajlar sunan firmamız her an yanınızdadır.

Servis ve tamir hizmetlerinin yanı sıra işçilik ve yedek parça değişimlerinde de ilave garanti süresi verir. Kışın kullanılmayan klima modellerinin sezon öncesinde bakımının ve temizliğinin yapılması ömrünün uzamasını ve veriminin artmasını sağlayacaktır.

Ev ve iş yerlerinde kullanılan her markaya ait şofben aletinde yaşanan sorunda çözüme ve müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalar yapan ekiplerimiz, online olarak ulaşan talep formlarını da dikkate alarak günlük iş planını hazırlar.

İstenen en kısa sürede verilen adrese ulaşan Etimesgut Siemens servisi, ekonomik ve garantili hizmetleriyle arızaların yerinde giderilmesini sağlar. Güvenilir ve işinde uzmanlaşmış personelimiz çamaşır makinesi tamirinde donanımlı yedek parça teminiyle en hızlı şekilde istenen sonuca ulaşır.

Bulaşık makinesi kurulumu, ilk kullanım ve olası arızalarda müşteri beklentilerinin üstünde hizmet veren mobil ekiplerimiz işinde uzman ve sertifikalı teknik kadrolardan oluşur. Yeni nesil teknolojilerle gelişen donanımımız her türlü ev veya sanayi tipi buzdolabı sorununda yüksek hizmet kalitesiyle bekleneni verir.

Etimesgut Siemens servisi olarak Etimesgut semtindeki beko cihazlarının her türlü tamir, arıza, bakım, temizlik, montaj, demontaj ve kurulum gibi işlemleri için hizmet veren bir teknik servistir.

Evlerde kullanılan ve bayanların en büyük yardımcısı olan beyaz eşya cihazı olan bulaşık makinesi hijyen olarak ve su tasarrufu sağlayarak en yağlı bulaşıkların bile temizlenmesini sağlamaktadır.

Çamaşır makinesi kurutmasının iyi olmaması durumunda Etimesgut Siemens servisi personelimiz ile iletişime geçilmeli ve profesyonel bir şekilde makinenizdeki kurutma probleminin çözümünü sağlayabilirsiniz.

Hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullandığımız Siemens markalı klimaların kullanımı ve bakımı oldukça kolaydır. Klima cihazları ile ilgili müşterilerimiz Etimesgut Siemens servisi ile iletişime geçebilir ve bu problemi oldukça hızlı bir şekilde çözebilirler.

Aynı zamanda klima cihazlarında toz ve kirin tutulduğu ekipman olan filtreler belli periyotlarda temizlenmesi, klimanın hem sağlık bir şekilde çalışmasını hem de bakterilerden arınmış olarak temiz şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Beyaz eşya cihazlarında Siemens çamaşır makinesinin suyu ısıtamaması, sıcak su rezistansın bozulduğu anlamına gelmektedir. Bu gibi durumlarda el ile müdahale etmek yerine alanında uzman sertifikalı servis olan Etimesgut Siemens servisi ile iletişime geçerek sıcak su rezistansınızın değiştirilmesini ya da tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Hemen hemen tüm evlerde bulunan elektronik cihazlardan biri olan televizyon cihazının 7/24 servis hizmeti sağlanmaktadır. Bünyesinde bulunan son teknoloji elektronik cihazlar ile arıza kontrolü yapan Etimesgut Siemens servisi ekibimiz televizyonunuz ile alakalı yaşadığınız her türlü problemi yerinde tespit ederek müşterilerinin memnuniyeti ön planda tutularak çözümü sağlanmaktadır.

Buzdolapları evlerin vazgeçilmez beyaz eşya cihazları arasında başı çekmektedir. Kullanım süresi olarak uzun olan Siemens buzdolaplarının içindeki raflar zamanla kırılabilmektedir. Ancak, kullanılamayacak hale gelmesi durumunda buzdolabının boyutuna göre uygun cam kestirerek raf yaptırılabilir.

Şofben cihazları kombi olmayan evlerde kullanılan ani su ısıtıcılarıdır. Elektrik ile çalışan ve genelde banyolarda kullanılan şofbenler de diğer elektrikli cihazlar gibi rutin olarak bakımları yapılmalıdır.

Elektrik ile çalıştıkları için arıza durumlarında kesinlikle el ile müdahale edilmemeli ve Etimesgut Siemens servisi ile iletişime geçilmelidir. Müşterilerimiz iletişime geçtikleri andan itibaren kendilerini ve cihazlarını güvende hissederek arızalarının en kısa sürede çözüme kavuşturulacağını bilmektedir.

Siemens Etimesgut servisi olarak müşterilerinin cihazlarının arızalarını hemen çözüme kavuşturmak için evinize veya iş yerinize kadar gelip cihazın bulunduğu yerde arızayı tespit ederek, bu arızaya müdahalede edip, bu işlemin sonucundada her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!