Etimesgut Viessmann Servisi

Viessmann Servisi

Viessmann markalı kombi klima ve şofben cihazları günlük hayatın vazgeçilmezleri arasındadır ve yaşantımızdan asla çıkaramayacağımız ürünler arasındadır. Bu adı geçen ürünlerin arıza açması durumunda sadece günlük işler aksamakla kalmaz ciddi maliyet sorunları da yaşanır. Etimesgut Viesmann servisi olarak ekiplerimiz müşterilerimizin bize ihtiyaç duyduğu her an yanında olmak için özverili çalışmalar yapar.

Konusunda uzman ekiplerimizle verdiğimiz hizmetler sadece sorunun çözümüne odaklıdır. Kombi klima ve şofben tamirinde orijinal yedek parçaları uygun fiyatlarla tedarik ederek 1 yıl garantili hizmetlerimizi profesyonel bir işçilik anlayışıyla veririz.

Ev veya iş yeri için klima tedarikinde sunduğumuz ücretsiz keşif ve montaj işlemleri seçilen cihazdan maksimum verim alınmasını sağlar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Etimesgut Viesmann servisi olarak her zaman daha iyi hizmet verebilmek için elemanlarımızın eğitimine büyük önem veririz.

Mekanda çalışırken günlük hayatın aksamamasına özen veren ekiplerimiz hasarsız ve temiz çalışmalar yaparak sorunun en hızlı şekilde çözüme kavuşmasını sağlar. Viessmann olarak, tüm enerjimizi bilgi birikimimiz ve deneyimimizi sizleri memnun bırakacak, başarılı tamiratlara imza atmak için harcamaktayız.

Viessmann çatısı altında çalışan ekiplerimiz her türlü bakım, onarım, kullanım önerisi ve orjinal yedek parça temininde müşterilerimizin yanında olur. Teknik donanımının yanı sıra sadece çözüme odaklanan güler yüzlü personelimiz sunduğu kaliteli montaj hizmetiyle de etkin bir satış sonrası servis desteği verir. Etimesgut Viessmann Servisi kombinizde yaşayabileceğiniz su damlaması, gövde ısınması, fanın sesli çalışması, baca çekmemesi, bakım, yedek parça değişimi, tesisat temizliği, elektronik progran kartı değişimi, pompa revizyonu, filitre temizliği ve değişimi konularında tam donanımlı ve eksiksiz çalışan personelleri vasıtası ile ünün her saati yardımcı olmakta, sorunlarınızı çözmeye hedefli çalışmaktadır.

Etimesgut Viessmann Servisi kombi, ve şofben üniteleriniz için satış öncesi yapılması gereken proje çizimi, tesista çekme, uygun cihaz tayin etme gibi konularda da yol gösterici olmaktadır. Şunu asla unutmayınız ki; bir ürünü çalıştırmadan önce tanımak gerekir. Bunun için de seçeceğiniz yok kullanım kılavuzlarını en ince ayrıntısına kadar, noktasını virgülünü atlamadan okumak ve orada size verilen, uyulması gereken talimatları harfiyen yerine getirmektir. Arızasız, ekonomik, can sıkmayan, masraf açmayanve hzurlu kullanımn da anahtarı bu talimatlara uymaktır.

441 11 11 numaralı servis çağrı kayıt ve danışma hattımız sizlere 24 saat hizmet vermektedir. Randevu kaydı yaptıracağınız gibi aklınıza geleni danışmak isteyeceğiniz konuları da bu hat üzerinden ilgili personellerimize iletebilirsiniz. Hafta sonları da dahil olmak üzere aralıksız olarak hizmet edecek şekilde organize edilmiş olan teknisyen arkadaşlarımız bir telefonunuzla sizlere bakım, tamir ve montaj işlerinin en kalitelisini sunmaktadır.