Etimesgut Viessmann Servisi

Viessmann Servisi

Viessmann markalı kombi klima ve şofben cihazları günlük hayatın vazgeçilmezleri arasındadır ve yaşantımızdan asla çıkaramayacağımız ürünler arasındadır. Bu adı geçen ürünlerin arıza açması durumunda sadece günlük işler aksamakla kalmaz ciddi maliyet sorunları da yaşanır. Etimesgut Viesmann servisi olarak ekiplerimiz müşterilerimizin bize ihtiyaç duyduğu her an yanında olmak için özverili çalışmalar yapar.

Konusunda uzman ekiplerimizle verdiğimiz hizmetler sadece sorunun çözümüne odaklıdır. Kombi klima ve şofben tamirinde orijinal yedek parçaları uygun fiyatlarla tedarik ederek 1 yıl garantili hizmetlerimizi profesyonel bir işçilik anlayışıyla veririz.

Ev veya iş yeri için klima tedarikinde sunduğumuz ücretsiz keşif ve montaj işlemleri seçilen cihazdan maksimum verim alınmasını sağlar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Etimesgut Viesmann servisi olarak her zaman daha iyi hizmet verebilmek için elemanlarımızın eğitimine büyük önem veririz.

Mekanda çalışırken günlük hayatın aksamamasına özen veren ekiplerimiz hasarsız ve temiz çalışmalar yaparak sorunun en hızlı şekilde çözüme kavuşmasını sağlar. Viessmann olarak, tüm enerjimizi bilgi birikimimiz ve deneyimimizi sizleri memnun bırakacak, başarılı tamiratlara imza atmak için harcamaktayız.

Viessmann çatısı altında çalışan ekiplerimiz her türlü bakım, onarım, kullanım önerisi ve orjinal yedek parça temininde müşterilerimizin yanında olur. Teknik donanımının yanı sıra sadece çözüme odaklanan güler yüzlü personelimiz sunduğu kaliteli montaj hizmetiyle de etkin bir satış sonrası servis desteği verir.

Etimesgut Viessmann Servisi kombinizde yaşayabileceğiniz su damlaması, gövde ısınması, fanın sesli çalışması, baca çekmemesi, bakım, yedek parça değişimi, tesisat temizliği, elektronik progran kartı değişimi, pompa revizyonu, filitre temizliği ve değişimi konularında tam donanımlı ve eksiksiz çalışan personelleri vasıtası ile ünün her saati yardımcı olmakta, sorunlarınızı çözmeye hedefli çalışmaktadır.

Etimesgut Viessmann Servisi kombi, ve şofben üniteleriniz için satış öncesi yapılması gereken proje çizimi, tesista çekme, uygun cihaz tayin etme gibi konularda da yol gösterici olmaktadır. Şunu asla unutmayınız ki; bir ürünü çalıştırmadan önce tanımak gerekir. Bunun için de seçeceğiniz yok kullanım kılavuzlarını en ince ayrıntısına kadar, noktasını virgülünü atlamadan okumak ve orada size verilen, uyulması gereken talimatları harfiyen yerine getirmektir. Arızasız, ekonomik, can sıkmayan, masraf açmayanve hzurlu kullanımn da anahtarı bu talimatlara uymaktır.

441 11 11 numaralı servis çağrı kayıt ve danışma hattımız sizlere 24 saat hizmet vermektedir. Randevu kaydı yaptıracağınız gibi aklınıza geleni danışmak isteyeceğiniz konuları da bu hat üzerinden ilgili personellerimize iletebilirsiniz. Hafta sonları da dahil olmak üzere aralıksız olarak hizmet edecek şekilde organize edilmiş olan teknisyen arkadaşlarımız bir telefonunuzla sizlere bakım, tamir ve montaj işlerinin en kalitelisini sunmaktadır.

Etimesgut Viessmann Servisi, yıllardır büyük bir memnuniyet ile kullanılan ısıtma ve soğutma sistem cihazları yıllık bakımlar dahilinde sorun yaşamadan çalışmaktadır. Ancak bu bakımları kimin yaptığı da son derece önemlidir. Viessmann kombi, şofben, klima ve kazanları konusunda deneyimsiz ve yeterli uzmanlığı bulunmayan bir servisten alacağınız sözde hizmet ile cihazlarınıza çok daha büyük zararlar verebilirsiniz. Bu tip cihazlarda bilinçli müdahale son derece önemlidir.

Kullanıcıların dikkat ettiği bir diğer önemli konu ise zamanında hizmetin yapılamaması gibi sorunlardır. 25 yıllık deneyimimiz ile şunu söylemek isteriz ki bizler için müşteri memnuniyeti daima ön planda bu anlamda müşterilerimizi hiçbir suretle bekletmiyor ve gezici servis araçlarımızla hızla yetişerek sorunlarını çözüyoruz.

Yıllık bakımlar çerçevesinde kapsamlı bir kontrol yapılırken parçaların tümü elden geçirilmektedir. Eskiyen, arızalanan ya da ömrünü tamamlamış parçalar orijinal yenisi ile değiştirilmektedir. Ne yaptığını bilen uzman teknisyenlerimiz bu konuda sizlere yardımcı olmaktadır. Etimesgut Viessmann Servisi garantisi ile yaptığımız tüm işlemler neticesinde yüzünüzü güldürecek ve uzun vadede sizlere sorun çıkarmayacak sonuçlar alacaksınız.

Viessmann marka şofbenler günün 24 saati aralıksız sıcak su sağlayarak hem temizlik hem de konfor açısından büyük fayda sağlamaktadır. Şofbenlerinizin verimli çalışması için ufak tedbirler daima önemlidir. Etimesgut Viessmann Servisi olarak kullanıcılara birkaç önemli tavsiyede bulunuyor ve cihazlarını koruma altına almaları konusunda yardımcı oluyoruz.

Örneğin Viessmann şofbeniniz yanıyor ve yanma esnasında alev turuncu ya da sarı renkte görünüyor ise zaman kaybetmeden kapatın. Bunun anlamı cihaz gazı yakamıyordur. Bu işlem uzmanlık isteyen bir durum olduğundan Etimesgut Viessmann Servisi ekiplerimiz konu dahilinde sizlere hızla yardımcı olacaktır.

Şofbenlerde güvenlik olarak biz bacalı cihazlardan uzak durulması gerektiğini ısrarla dile getirmekteyiz. Günümüzde hem daha ekonomik hem de daha sağlıklı olan hermetik ya da yoğuşmalı kombileri tercih edebilirsiniz. Hermetik şofbenler oksijeni dışarıdan sağladığı ve içerideki havayı emmediği için daha güvenlidir. Viessmann hermetik şofbenlerle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Etimesgut Viessmann Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

Şofbeniniz çalışırken dış gövdesi gereğinden fazla ısınmış ve bunu fark etmişseniz temizlik zamanı gelmiş demektir. Yanma odası gereğinden fazla dolmuş ise bu tarzda bir aşırı ısınma ile karşılaşmanız olasıdır. Dış gövde ısınmalarında sizlere Etimesgut Viessmann Servisi personelimiz yardımcı olacak ve gerekli teçhizatları ile onarım işlemlerini gerçekleştirecektir.

Viessmann şofbenlerinizde oldu gibi klima, kombi ya da kazanlarda yaşayacağınız sorunlarda da çağrı merkezimize günün dilediğiniz saati ulaşabilirsiniz. İster bulunduğunuz yerde ister donanımlı atölyemizde cihazlarınıza kapsamlı ve garantili bakım sağlamaktayız.