Etlik Alarko Servisi

Etlik Alarko Servisi alanında uzman teknisyenleri ile Etlik ve çevresinde Alarko cihazlarını tercih etmiş olan kişiler için bakım ve onarım hizmeti veren köklü bir firmadır. Alarko kombiklimaşofben ve kazan denildiği zaman akıllara ilk gelen markalardan bir tanesidir. Bu denli yoğun kullanılan bir markanın geniş servis ağı ile tüm bakım ve onarım işlemlerini 25 yıldır olduğu gibi firma olarak bizler yapmaktayız.

Saydığımız tüm bu cihazlar her ne kadar kaliteli olsa ve ihtiyaçları karşılasa da yıllık bakım yaptırılmadığı zaman ani ve beklenmedik pek çok arıza ile karşılaşmak mümkün olabiliyor. Bu gibi durumlarda Etlik sakinlerine hızlı bir şekilde cevap veriyor ve Alarko marka cihazlarında ortaya çıkmış problemi Etlik Alarko Servisi garantisi ile ortadan kaldırıyoruz.

Etlik Alarko Şofben Servisi

Banyodayken sıcak suyun soğumasına dair pek çok arıza kaydı ile karşılaşabiliyoruz. Şofbenler basınç dahilinde su akışını sağlarlar. Bu basınç sürekli değiştiğinden su bir sıcak bir soğuk şeklinde akış sağlamaktadır. Şofbenden geçen su miktarı basınca göre değişeceğinden sudaki sıcaklığın değişmesi olağan olmaktadır.

Şofbeniniz ile banyo arasındaki mesafe uzun ise sıcak suyun gitmesi biraz vakit alıyor olabilir. Bu gibi sorunları genellikle regülatör kullanarak ortadan kaldırabilmekteyiz. Şayet arzu ederseniz bu konuda Etlik Alarko Servisi teknisyenimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Özellikle kış günlerinse ısınma ihtiyacımızı karşıladığımız kombiler Alarko markası altında oldukça kullanışlı cihazlardır. Ancak bazen kombiler konusunda da arıza kayıtları alabiliyoruz. Örneğin kombiniz yeteri kadar ısıtmıyorsa radyatörleri kontrol etmek gerekecektir. Radyatör vanaları açık değilse açılmalıdır.

Bununla beraber gaz ve elektrik ayarları da kontrol edilmelidir. Radyatörden kombiye gelen dönüş hattı tıkanmış olabilir. Tıkanma durumlarında cihazınızdaki performans düşecektir. Yıllık bakımlar dahilinde Alarko kombinize kapsamlı bir bakım gerçekleştirmekteyiz. Petek ve kalorifer hattını da bu bakımlar çerçevesinde temizlemekte ve bir yıllık Etlik Alarko Servisi garantisi vermekteyiz.

Merkezi ısıtma sistemleri konusunda tercih edilen Alarko marka kazanlar da oldukça kullanışlıdır. Ancak bazen kazanlar konusunda müşterilerimiz bizlerden yardım isteyebilmektedirler. Kazandan duman çıkması sorunu şeklinde bir takım şikâyetler alabiliyoruz.

Kazan yakıtı tam yakmadan atıyor ise kazan yakıt besleme süresini azaltmayı deneyiniz. İki saatlik bir süre sonrasında cihazınızı tekrar gözlemleyiniz. Ancak bu süre zarfında cihazınızda bir değişim görünmüyor ise Etlik Alarko Servisi ekiplerimizden uzman desteği alabilirsiniz.

Etlik sakinlerine günün 24 saati aralıksız hizmet sunmaktayız. Herhangi bir şekilde mağdur olmamaları için nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmakta ve diledikleri an bulundukları yere gezici servis araçlarımız ile gitmekteyiz. Etlik Alarko Servisi Ankara için tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!