Etlik Arçelik Servisi

Etlik Arçelik Servisi, cihazlarınız ne kadar kaliteli olursa olsun her daim ulaşabileceğiniz ve garantili hizmet sağlayan uzman bir teknik ekibe ihtiyacınız olacaktır.

Bu anlamda sizler için gece gündüz çalışan ekibimiz gezici servis araçları ve donanımlı atölyesi ile her daim ulaşabileceğiniz konumda hizmetlerine devam etmektedir.

Etlik sakinleri için yıllardır uzman kadromuz ile aralıksız bir şekilde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaptığımız çalışmalara daima çözüm odaklı olmuştur. Müşterilerimiz için hem hızlı, hem garantili hem de ekonomik işlem yaparak sorunlarınızı kalıcı olarak çözüyoruz.

Arçelik marka tüm cihazlar konusunda eğitimli ve deneyimli bir kadromuz bulunmaktadır. Bu anlamda yerinde arıza tespiti yapan ekibimiz bilinçli müdahale ile cihazları ilk günkü performansına kavuşturmaktadır. Eğer cihazlarınızda bir parça sorunu var ve değiştirilmesi gerekiyor ise sizlere orijinal Arçelik yedek parça sağlamaktayız.

Servis olarak kesinlikle yan sanayi ürün kullanmamaktayız. Donanımlı atölyemizde tüm teçhizatımız mevcuttur. Klimakombi,şofbenbeyaz eşyatelevizyon gibi cihazları ile hem evlerimize hem de işyerlerimize giren Arçelik, Etlik Arçelik Servisi uzman teknisyenlerimiz sayesinde her daim daha kullanışlı olmaktadır.

Arçelik markası denildiğinde hiç şüphesiz akla ilk gelen cihazlar beyaz eşyalardır. Beyaz eşyalar konusunda alacağınız bir takım tedbirler ile cihazlarınızın ömrünü uzatmanız mümkündür. Mesela buzdolaplarınızda enerji tasarrufu sağlamak adına mutlaka A++ cihazlar tercih etmeye çalışın.

Ayrıca eğer buzlanmanın önüne geçmek istiyorsanız mutlaka cihazınızın hiçbir yerinden hava almadığına emin olun. Kapı lastikleri eskimiş ise vakit kaybetmeden değişimini gerçekleştirin. Bu tip kontrolleri Etlik Arçelik Servisi teknisyenlerimiz sizler için yapacaktır.

Bulaşık makinelerinde ise kullandığınız sepet paslanmış ise hiçbir şekilde kullanmayın ve mutlaka en hızlı şekilde değiştirin. Eğer bulaşıklar aşırı yağlı ise mutlaka önceden bir su tutun. Bulaşık kırıntısı kalmamasını sağlayın ki lekeler daha rahat çıkabilsin ve makineye zarar vermesin.

Aynı şekilde çamaşırlarınız eğer çok kirli ise yine elden geçirmenizde fayda olacaktır. Etlik Arçelik Servisi olarak sizlere yararlı olabilecek bir takım bilgileri her daim paylaşmaktayız. Aklınıza takılan bir detayda ise bizleri 24 saat arayabilirisiniz.

Günün her saati sıcak su elde ettiğiniz şofbeninizden sıcak su alamıyorsanız termosifonda sorun olabilir. Kademe anahtarı bozulmuş ise cihaz suyu ısıtmıyor olabilir. Cihazınızda bir yüksek basınç sorunu var ise mutlaka ayarı yapılmalıdır.

Arçelik şofbeninizde yaşayacağınız sorunlarda Etlik Arçelik Servisi teknik personelimiz sizlere yardımcı olacaktır. Etlik sakinleri için günün 24 saati gezici servis araçlarımızla hareket ettiğimizden bekleme sorunu yaşatmamaktayız. Bizlere hafta sonu da dahil günün her saati ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!