Etlik Ariston Servisi

Başkent Ankara’da ikamet eden siz değerli Etlik halkının Ariston markalı klima, kombi, şofben ve beyaz eşya ürünleriniz ile ilgili tüm montaj, bakım ve onarım hizmetlerini son derece profesyonel ve uzman ekibi, orijinal ve garantili yedek parçalar ile gerçekleştiren Etlik Ariston servisi, sizlere bir telefon mesafesinde…

Etlik Ariston servisi siz değerli müşterilerine, Ariston markalı hiçbir ürününüzü eğitimsiz, yetkisiz ve sertifikasız kişilere emanet etmemenizi öneriyor. Aksi takdirde cihazlarınızda geri dönülmesi mümkün olamayan hasarlar gerçekleşecektir.

Etlik Ariston servisinin, servis hizmeti esnasında kullandığı tüm ürünler orijinal ve garantilidir. Cihazınız için kullanılan parçanın bir yıl içerisinde arızalanması halinde işçilik ücreti talebinde bulunulmadan yenisi ile değiştirileceğini bilmenizi isteriz.

Ariston markalı tüm şofben,  kombi, klima ve beyaz eşya ürünlerinde siz değerli Etlik halkına hizmet vermekten memnuniyet duyan Etlik Ariston servisi, müşteri memnuniyetini son derece önemsemektedir. En kısa sürede çözüme ulaşmaya odaklanan servisimiz, tatil günleri de dahil olmak üzere 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Kullanımınız esnasında Ariston kombinizden normalden fazla bir ses çıktığını duyarsanız, bu durum suyun sirkülasyonunu sağlayan pompada veya atık gazı tahliye eden fanda arıza olduğunun göstergesidir. Cihazınızın zarar görmemesi adın en kısa sürede Etlik Ariston servisine ulaşırsanız, sorununuzu ivedilikle ortadan kaldırırız.

Ariston markalı kombi ürününüzde ısı veya program ayarı düğmeleri işlev görmüyorsa, bu bir sorun göstergesidir. Aşırı gaz tüketiminin önüne geçmek için en kısa sürede Etlik Ariston servisi ile irtibata geçerek, sorunun ivedilikle çözümünü sağlayabilirsiniz.

Ariston kombi kullanırken yanma esnasında alev sarı ya da turuncu ise hemen cihazınızı durdurun. Bu durum cihazınızın gazı yakamadığının ve bakım zamanının geldiğinin göstergesidir. En kısa sürede Etlik Ariston servisine ulaşmanız halinde, cihazınızın gerekli tüm bakım ve kontrolleri gerçekleştirilecek, böylelikle cihazınızı güvenle kullanmanız mümkün olacaktır.

Ariston klimanız için kesinlikle Çin malı veya markasız gaz kullanılmasına izin vermeyin. Aksi takdirde kompresörünüz bozulacak ve cihazınız kullanılmaz hale gelecektir. Etlik Ariston servisine ulaşın, cihazınız için en uygun ve kaliteli klima gazı ile sorunu ortadan kaldıralım.

Ariston klimanızda kullanımınız sırasında iç üniteden su geliyorsa, tahliyeniz tıkalı demektir. Bu durum klimanızın periyodik bakımını yaptırmadığınızı gösterir. Hemen Etlik Ariston servisini arayın, uzman ekip arkadaşlarımız ve kaliteli ürünler ile gerekli bakım işlemlerinizi gerçekleştirelim.

Ariston çamaşır makinesi tamburunun dönmemesi durumu ile karşılaşırsanız, kazan düşmüştür veya bağlantı yerleri kırılmıştır. Bu durumda kesinlikle işinin ehli olmayan, korsan tabir edilen servislere rağbet etmeyiniz. Etlik Ariston servisi merkezine en kısa sürede ulaşın, bırakın uzman ekibimiz sorunu en kısa sürede ortadan kaldırsın.

Etlik Ariston servisi olarak siz değerli müşterilerimize en önemli tavsiyemiz hiçbir Ariston cihazlarınıza yetkisi, eğitimi ve bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmesine izin vermemeniz. Aksi takdirde cihazlarınızda geri dönülmeyecek hasarlar oluşabilir. Etlik Ariston servisi, her zaman siz değerli müşterilerine garantili ve kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!