Etlik Baymak Servisi

Etlik Baymak Servisi, ısıtma ve soğutma sistemlerindeki teknik ihtiyaçlara anında cevap veren, Ankara ilimizin en köklü ve donanımlı firması olarak hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. Baymak markası hem ısıtma hem de soğutma sistem cihazları konusunda iddialı markalardan bir tanesidir.

Bu denli yoğun tercih edilen bir markanın teknik desteği de hiç kuşkusuz hızlı, garantili ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalıdır. 25 yıldır Etlik sakinlerine bu prensipte hizmet sunuyoruz. Kombi, kazan, klima ve şofbenler ısı ve sıcak su ihtiyaçlarında başvurulan oldukça pratik cihazlardır. Ancak elbette her elektronik cihazda olduğu gibi gerekli bakımlar dahilinde…

Öncelikle bu tür cihazların kesinlikle Baymak markasına hâkim, cihazları iyi tanıyan bir teknik ekip dahilinde yapılması gerektiğini hatırlatmalıyız. Çünkü kullanıcılardan gelen şikâyetlerden en sık duyulan cihazı yeterince tanımayan bir teknisyen ile yarım yamalak yapılan işler neticesinde arızanın kendisini tekrarlaması durumudur.

Alanında uzman ekiplerimiz Baymak marka tüm cihazlar konusunda deneyimli ve sertifikalıdır. Etlik sakinlerinin beklentilerine gece gündüz demeden günün 24 saati karşılamaktadır. Kombi bakım, kazan bakım, klima onarım, yedek parça temin ve montaj ve aklınıza gelebilecek tüm işlemlerde Etlik Baymak Servisi yanınızdayız.

Etlik Baymak Kombi Servisi

Baymak marka kombiniz herhangi bir arıza durumunda arızaya düşerek bunu sizi bildirir. Kombilerde karşımıza çıkan bu anlamda problemlerden en yaygını tesisat su basıncı düşük uyarısıdır. Bu uyarının size söylemeye çalıştığı şey kombi tesisatında su yok ya da suya ihtiyacı olduğudur. Kombinizin doldurma musluğu ile 1,5 bar civarında su basmalısınız.

Su basma işlemini tamamladıktan sonra ise musluğu kapatmayı unutmamalısınız. Bu şekilde ikaz lambası sönecektir. Ancak ikaz lambası hala yanıyor ise cihazınızı baştan başlatmalısınız. Baştan başlatma ile de arıza düzelmemiş olursa herhangi bir müdahalede bulunmadan Etlik Baymak Servisi teknik birimlerimiz ile irtibata geçerek yardım alabilirsiniz.

Etlik Baymak Klima Servisi

Soğutma sistemleri konusunda Baymak markasının birbirinden kullanışlı klimaları bulunmaktadır. Pek çok farklı model ve kapasitede klimalar hem evlerde hem de işletmelerde iklimlendirme adına yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Klima arıza kodlarından bir tanesi iç ve dış ünite temassızlığı adınadır. İç ve dış ünite arasında bulunan sinyalizasyon kablosu arızalanmış ise böyle bir arıza uyarısı alabilirsiniz.

Ancak bu durum elektronik kart arızası ile de kendisini gösterebileceğinden Etlik Baymak Servisi operasyon merkezimizden profesyonel destek istemeniz yerinde olacaktır. Baymak marka cihazlarınızda yaşayacağınız her tür sorunda 24 saat boyunca aktif olarak çalışan çağrı merkezi birimlerimizi arayarak teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. İster gece olsun ister gündüz olsun sizlere zaman sorunu yaşatmadan hızla cihazlarınıza gerekli müdahaleyi gerçekleştiriyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!