Etlik Bosch Servisi

Etlik Bosch servisi geçmiş yıllarda olduğu gibi günümüzde ve gelecekte de siz değerli Bosch kullanıcılarına en kaliteli servis hizmetini sunmaktan büyük gurur duymaktadır. Alanında uzman çalışanlarımızla verdiğimiz servis hizmeti Ankara ile Etlik ilçesinde müşterilerimiz tarafından çok beğenilmektedir. İşimize duyduğumuz sevgiden ve müşterilerimize duyduğumuz saygıdan dolayı Bosch ürünlerinde her türlü arızaları kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

Yaşadığınız herhangi bir sorunda en ufak bir tereddüt göstermeden Etlik Bosch servisi ekip arkadaşlarımız ile iletişim kurabilirsiniz sizlere 7/24 hizmet veren ekip arkadaşlarımız mutlaka sorununuza akılcı bir çözüm üretecektir.

Bosch marka kombi cihazlarınız kullanma kılavuzuna uygun bir şekilde kullanıldığında ortalama ömrünün çok uzun bir süresinde sizlere hizmet verecektir.Fakat bakımlarınıaksatırsanız cihaz zamanla arızalar gösterecektir.

Bosch marka kombi cihazlarınızı seçerken kullanım alanınıza uygun modeli seçmelisiniz. Bu size büyük miktarda hem doğalgaz hem enerji tasarrufu sağlayacaktır. Kombinizde ses duyuyorsanız fan arızalıdır veya suyu sirküle eden pompa bozulmuştur. Bu durumda bozulan parçaların değişimini sağlamak için Etlik Bosch servisi tarafından yardım isteyin. Cihazınızdan kaynaklanan yaşadığınız alanda gaz kokusu hissediyorsanız hemen alo 187 telefon numarası aranmalıdır.

Kalorifer sisteminde yer alan peteklerin üstü ısınıyor ancak sıcak su elde edemiyorsanız veya sıcak su elde ediyor fakat petekler ısınmıyorsa kombinin içindeki cihaz arızalanmıştır. Cihazın orijinal ile değişimini sağlamak için Etlik Bosch servisi yetkililerinden yardım isteyin.

Çok eski yıllarda kullanılan bacalı cihazları tercih etmeyin.Yoğuşmalı veya hermetik kombiler kullanın. Kombinize her arızasında reset atmak cihaza zarar verebilir. Bu sorununuz çok fazla tekrarlanırsa anakartınız yanar.Probleminizi daha çok Etlik Bosch servisi ile hallederseniz sizin için daha iyi olur.

BOSCH marka klimalar yaz mevsimi sıcağından bizi koruyan ürünlerdir. Kış mevsiminde ise genelde ısınma amacıyla kullanırız. Cihazlardaherhangi bir sorun olduğu zaman bu bizi büyük oranda üzer. Herhangi bir sıkıntı yaşamamak adına önceden almamız gereken birtakım önlemler vardır.

Bu önlemlerin en önemlisi cihaza senede en az 2 defa bakım yapmaktır. Bu bakımı kesinlikle Etlik Bosch servisi yetkilileri tarafından yapılmasını sağlayınız.Servis ekibimiz cihazınıza gereken önemi verecek ve yapılması gereken tüm bakımları kısa bir süre içerisinde yapacaktır.

Bosch marka çamaşır makinesi ürünleriniz genelde çamaşırlarınızı yıkarken size büyük bir zaman ve yakıt tasarrufu sağlayacaktır.Daha uzun sürede yapabileceğiniz çamaşır yıkama işinde otomatik makinelerle daha kısa sürede yapmanıza yardımcı olacaktır.Bizlere bu kadar yardım eden cihazlar tabii ki zaman zaman arıza verebilir. Arıza verdiği takdirde Etlik Bosch servisi ile iletişime geçmeniz en doğru karar olacaktır.

Servis ekibimiz cihazla ilgili olarak sizlere bir takım tavsiyelerde bulunuyor. Bu tavsiyelerden birkaçı şunlardır ; cihaza kesinlikle fazla çamaşır yüklemesi yapmayınız. Gereğinden fazla deterjan koymayınız. Cihazınızı düz bir zeminde çalıştırınız.

Pürüzlü yüzeylerde cihazlarda titreme veya sesli çalışma gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz.Bosch ürünlerinde karşılaştığınız her türlü problem için Etlik Bosch servisi yetkililerinden yardım istemeyi asla unutmayın.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!