Etlik Buderus Servisi

Etlik Buderus Servisi ekiplerimiz Ankara Etlik bölgesinde oturan tüm Buderus marka kombikazan ve şofben kullanıcılarına gerekli teknik desteği garantili bir şekilde sağlayan alanında öncü bir firmadır. Öyle ki 25 yıldır üzerinde çalıştığı kazankombi ve şofben ürünlerinde başarılı işlere imza atarak müşterilerinin yüzlerini güldürmektedir.

Buderus kombişofben ve kazan konularında rüştünü ispatlamış ve geniş bir kitle tarafından tercih edilen bir markadır. Bu denli yoğun tercih edilen bir markanın cihazlarını geniş hizmet ağı ile TSE standartlarında hizmet sağlayan firmamız bakım ve onarımını yapmaktadır.

Isıtma sistemleri hem evlerde hem de işletmelerde yoğun bir şekilde kullanıldığından hiç beklenmeyen anlarda farklı arızalar ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlar özelikle parça bazlı ise mutlaka uzman kontrolünden geçmelidir. Etlik Buderus Servisi teknik ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşmakta olup her biri Buderus marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almıştır.

İso 9001 belgeli firmamız yılın 365 günü müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır. Bulunduğumuz her bir müdahalede bir yıllık servis garantisi sunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini daima ön planda tutuyor ve onları hiçbir şekilde mağdur etmemek adına nöbetçi teknisyen sistemimiz ile 24 saat aralıksız hizmet veriyoruz.

Kombi arızalarının geneli gaz ya elektrik gibi enerji kaynaklı olabiliyor. Eğer Buderus marka kombinize elektrik gitmiyor ise LED ekranda herhangi bir sayı ya da yazı görünmeyecektir. Elektrik bağlantılarını kontrol etmeniz gerekir. Ancak elektrik olduğu halde cihaza enerji gitmiyor ise muhtemelen cihazınızın kartında bir arıza meydana çıkmıştır. Buderus kombinizin ana kart kontrol ve bakımı Etlik Buderus Servisi uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılacaktır.

Kombilerde karşılaştığımız bir diğer şikâyet basınçla alakalı sorunlardır. Kombi ideal basınç seviyesi 1-2 bar arasıdır. Bu değer 1’in altına inerse düşük basınç, 2,5 barın üstüne çıkarsa yüksek basınç anlamına gelir. Kombi her iki durumda da arızaya geçmektedir.

Kombi 1 barın altına düştüğünde gerekli su basılmalıdır. 3 barı geçmişse eğer petek hava alma kısımlarından su alınmalıdır. Ancak cihaza fazla su eklerseniz su sızdırma durumu ile karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple su takviyesi yaparken dikkatli olmalısınız. Kombi basınç arızalarında Etlik Buderus Servisi operasyon merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz.

Şofbenlerde ise genellikle sıcak suyun yeterli derecede alınamamasına ilişkin sorunlarla karşılaşıyoruz. Eğer Buderus şofbeniniz su ısıtma sorunu yaşatıyor ise cihazınıza enerji gitmiyor olabilir, kontrol edilmelidir. Termosifon ve kademe anahtarı bozulmuş ise cihazınız suyu ısıtmıyor olabilir. Şofben termostat arızası durumunda Etlik Buderus Servisi uzman teknisyenimiz gerekli müdahalelerde bulunacak ve sorunu ortadan garantili bir şekilde kaldıracaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!