Etlik Demirdöküm Servisi

Etlik Demirdöküm Servisi uzman kadromuz yıllardır Etlik sakinlerine Demirdöküm marka cihazlarında garantili hizmet vermektedir. Alanında uzman kadromuz tam donanımlı servis araçları ile gece gündüz demeden çalışmalarını yürütmektedir.

Kurumsal hizmet almaktadır. Etlik gibi kalabalık bir yerde Demirdöküm marka kombişofbenklima ve kazanlar anlayışı ile gece gündüz demeden müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız gücünü geçmişindeki deneyimlerinden konusunda hızlı ve garantili teknik destek almak herkesin hakkıdır. Bu sebeple 25 yıl önce çıktığımız bu yolda müşterilerimizin de memnuniyeti ile emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Kazankombiklima ve şofbenler bildiğiniz gibi günlük ihtiyaçlarımızın çoğunu karşılamamız adına önemli cihazlardır. Bu tip cihazlar düzenli bakım isteyen, elektronik parça ve aksamlara sahip cihazlardır. Bu sebeple gerekli bakım ve kontrolü yapılmayan cihazların hem ömrü azalmakta hem de yıl içerisinde gereksiz pek çok masraf çıkarabilmektedir.

Müşterilerimize yıllardır Demirdöküm marka cihazlarında yıllık kapsamlı bakımları Etlik Demirdöküm Servisi kalitesi ile yapmaktayız.

Demirdöküm markasının en yoğun kullanılan cihazlarından bir tanesi şofbenlerdir. Şofbenlerden sıcak su alamamanın pek çok nedeni bulunmaktadır. Su basıncında etkili svicte ortaya çıkacak bir problem, kademe anahtarındaki bir arıza, termostatta beklenmeyen bir aksaklık cihazınızın verimli sıcak su vermesini engelleyecek nedenlerdir.

Yıllık bakımlar kapsamında Etlik Demirdöküm Servisi uzman birimlerimiz şofbeninizin tüm kontrollerini sağlamakta ve herhangi bir olumsuz durumda gerekli müdahalede bulunmaktadır.

Etlik Demirdöküm Kombi Servisi

Kış aylarının ısınma açısından en yoğun kullanılan cihazları kombilerdir. Kombilerde de benzer pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Müşterilerimizden kombi çalışmaya başladıktan 10 saniye sonra arızaya geçiyor şeklinde şikâyetler alabiliyoruz.

Besleme kablosundaki nötr ve fazdaki yanlış bağlanmadan dolayı böyle bir olay görülebilir. Eğer kombiniz fişli bir bağlantıda ise fişi çıkartıp ters takabilirsiniz. Bu durumun sebebi cihazın en önemli parçalarından gaz valfinde meydana gelmiş bir aksaklık da olabilir. Kombinizin detaylı bakımını Etlik Demirdöküm Servisi teknisyenimiz yapacak ve uygun yöntemle onarımını gerçekleştirecektir.

Etlik Demirdöküm Klima Servisi

Yaz aylarında ortamı iklimlendirme amacı ile sık bir şekilde kullanılan Demirdöküm klimalar farklı modelleri ile sunulmakta ve büyük memnuniyet yaratmaktadır. Ancak klimalar da bazı durumlarda arızalanabiliyor. Mesela klimanın iç ünitesi çalışıyor ancak dış üniteden bir geri dönüş alınamıyor ise altında yatan sebebe bakmak gerekecektir.

Normalde iç ünite alıcıları dış ünite alıcılarına sinyal gönderir ve bu şekilde klima çalışmasını sürdürür. Ancak bu durumda iç ve dış ünite birlikte çalışmıyor yani bağlantısı kopmuş demektir. Gerekli bakım ve kontrolleri uygun teçhizatları ile Etlik Demirdöküm Servisi personelimiz yapacak ve uygun yöntemlerle onarımını gerçekleştirecektir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!