Etlik Eca Servisi

Etlik Eca Servisi 1Etlik Eca Servisi olarak sizlere 25 yıllık bir tecrübe ile hizmet sunmaktayız. Isıtma sistemleri konusunda ülkemizde lider markalardan bir tanesi olan Eca markasının ürünleri geniş bir kitle tarafından kullanılmaktadır.

Hem evlerde hem de işletmelerde kullanılan bu cihazlar yıllık bakımları dahilinde oldukça verimli çalışan cihazlardır. Yıllık bakımlarını da Etlik sakinleri için uzman kadromuz yapmaktadır.

Parça arızalanmalarında ise sizlere Eca markasının orijinal parçalarından temin etmekteyiz. Sıcak su ve ısınma günlük işlerimizin yapılabilmesi açısından son derece önemlidir. Şofben ya da kombinizde ortaya çıkabilecek en ufak sorun genel olarak işlerinizin aksamasına neden olacağından ortaya çıkabilecek bir arıza durumunda bizimle iletişime geçebilirisiniz.

Ankara ilimizin Etlik bölgesinde yıllardır müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Bakım ve onarım çalışmalarında son teknoloji cihazlar kullanmakta olup kapsamlı hizmet vermekteyiz. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında işlemlerini uygulamaktadır.

Müşterilerimiz herhangi bir şekilde mağdur olmasın diye nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmaktayız. Bu anlamda günün 24 saati çağrı merkezimizden rahatlıkla ulaşılabilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız yerinde olduğu gibi donanımlı atölyemizde de gerçekleşebilmektedir. Arızanın çapına göre işlemlerimizi doğru yöntemlerle gerçekleştirmekte ve Etlik Eca Servisi garantisi ile bitirmekteyiz.

Eca markasının hemen her ev ve işletmede görebileceğimiz cihazlarından birisi kombilerdir. Kombiler özellikle kış ayları gelmeden yaptırılacak ufak bir bakım ile sene içerisinde herhangi bir sorun çıkarmayacaktır. Kombilerde farklı arıza kayıtları alabiliyoruz.

Örneğin kombi çalıştığı halde peteklerin ısı vermemesi gibi bir sorunla karşılaşmak mümkün olabiliyor. İlk olarak tesisat borularında herhangi bir tıkanıklığın olmadığından emin olmak gerekiyor. Ayrıca pompa devri düşük olabilir ya da üç yollu vana arızalanmış olabilir. Üç yollu vana bakımı Etlik Eca Servisi ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Tesisat temizliğini ise yine bizzat ekibimiz yapacaktır.

Sıcak su ihtiyacımızı karşıladığımız bir diğer cihaz şofbenlerdir. Şofbenin seçiminden yerleştirilmesine ve montajına kadar tüm süreç çok önemlidir. Şofben bildiğiniz gibi aralıksız sıcak su vermesi gereken bir cihazdır. Ancak bazı durumlarda şofbeninizden sıcak su verimi alamayabiliyorsunuz. Şofbeniniz suyu az ısıtıyor ise termosifonla alakalı bir sorun vardır demektir.

Termosifon içerisindeki rezistans zaman içerisinde su nedeniyle kireç bağlayabilir. Kireç sorununa karşı pek çok önlem alabilirsiniz. Suyun geç ısınması ya da ısınmama nedenlerinden bir tanesi de voltaj düşüklüğüdür. Eğer elektrik akımında bir sorun varsa suyunuz geç ısınabilir.

Genel bir bakım yaptırmanız yerinde olacaktır. Etlik Eca Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçtiğiniz takdirde sizlere bu konuda hızla yardımcı olmaktayız. Ankara için tek numaramızdan bizlere ulaşabileceğiniz gibi online olarak web sitemizden de arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!