Etlik Hotpoint Servisi

Etlik Hotpoint Servisi 1Etlik Hotpoint Servisi, dünya markası olan hotpoint`inbaşarılı üretimleri ile beyaz eşya grubunda Etlik semtindeki en ekonomik ve kaliteli hizmeti sunan tek serviisdir.

Yılların verdiği tecrübe ile kullanıcılarına kalite hizmetler sunan Etlik Hotpoint Servisi her geçen gün müşteri portföyünü arttırmaktadır. Teknolojiyi de çok yakında takip eden servisimiz, alanında gelişen ve piyasaya çıkan tüm elektronik cihazları bünyesinde bulundurmaktadır.

Bütün beyaz cihazlarında olduğu gibi hotpoint marka beyaz eşya cihazları da bazen arıza verebilmektedir. İşte tam bu noktalarda Etlik Hotpoint Servisi devreye girmektedir. Çağrı merkezimize ulaşarak her türlü arıza ve sorununuzu bildirip destek talebinde bulunabilirsiniz.

Hotpoint markasından aldığı garanti ve güven duygusu ile müşterilerine hizmet veren Etlik Hotpoint Servisi, gerek gezici servisi gerekse de tam donanımlı atölyesi ile tam donanımlı hizmet vermektedir.

Teknik servisimiz beyaz eşyaların her türlüsü için hizmet vermektedir. Çamaşır makinesibuzdolabıbulaşık makinesiderin dondurucufırın, kurutma cihazı bunların başlıcalarıdır.

Tüm bu cihazlarınızda meydana gelebilecek fan sıkışması, kapağın açılmaması, devir daim sorunu, soğutma yapmama, motor arızası vb. tüm sorunlarınıza Etlik Hotpoint Servisi tekbir telefonunuz ile konumunuza ulaşarak tüm arızalarınızı garantili olarak çözmektedir.

Servisimiz belirttiğiniz tüm arızalarınızı detaylı bir şekilde incelemekte ve sorunun kaynağına inmektedir. Ayrıca arızanızı giderdikten sonra da cihazınızın tüm bakımlarını da ücretsiz olarak yapmakta ve oluşabilecek arızalarında önüne geçmektedir. Tüm personelleri konusunda eğitimli ve bilgili personellerdir.

Müşterilerini mağdur etmemek için gezici servis ağıda bünyesinde bulunan Etlik Hotpoint Servisi, bu tip yatırımlarına ve araç filosuna her geçen gün yenilerini de eklemektedir. Müşterileri için son model elektronik cihazlar kullanan servisimiz, bu elektronik aletler sayesinde arızanız nokta atışı olarak tespit edilip Etlik Hotpoint Servisi tarafından anında müdahale edilmektedir.

Bulaşık makinenizden bulaşıklar yağlı olarak çıkıyor ise cihazınız sıcak derecede çalışmıyor demektir. Çünkü yağlı lekelerin çıkması için makinenizin 30 derece üzerinde çalışması gerekmektedir. Bunun içinde makinenin program derecesinin arttırılması gerekmektedir.

Servisimize buzdolabı sorunları ile ilgili ulaşan en bilinen arıza ise buzdolabın tavan kısmından hotpoint marka buzdolabının içerisine su damlatma problemidir.Problem ciddi problem olup, çözümü için mutlaka Etlik Hotpoint Servisi çağrı merkezimiz ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Çamaşır makineleri için ise en bilinen ve rastladığımız arıza ise su musluklarının kireçlenmesidir. Ayrıca makine hortumlarının kırılması da başka bir sorundur.

Tüm bu sorunlarınızda çözüm olarak kireçlenmiş musluğunuzun değiştirilmesi, kırılmış olan makine hortumunun da yenilenmesi gerekmektedir. Bütün bu konularda yapılacak olan tüm işlemlerin tecrübeli ellerde yapılması gerekmektedir.

Tecrübe ve kalite denince de Etlik Hotpoint Servisi akla geldiğinden, çağrı merkezimiz ile bağlantı kurduğunuzda belirtilen tüm bu sorunlarınızdan hem ekonomik hem de hızlı bir şekilde kurtulmuş olursunuz. Etlik Hotpoint Servisi olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!