Etlik Klima Servisi

Etlik Klima Servisi 1Etlik Klima Servisi Ankara Etlik Mahallesi sakinlerinin her marka klimasına gerekli bakımları garantili olarak yapar. Klimalar günlük konforumuzu sağlayan bizleri bunaltan sıcak havalardan kurtaran teknolojinin son harikası ürünlerdir.

Çeşit çeşit pek çok klima modeli vardır. duvar tipi, salon, inverter multi split, kanallı tip, tavan, yer, kaset, inverter duvar tipi split klima çeşitlerinden bazılarıdır.

İster eve ister işyerine takılabilecek klimalar aynı zamanda sıcak hava da vermektedir. Ankara’da ise kombi konusunda en köklü servis olarak hizmetlerimizi aralıksız sürdürmekteyiz. Kurumsal hizmet anlayışı ile müşterilerimizi düşünerek en hesaplı servis işlemlerini yerine getiriyoruz.

Ankara’nın her ilçe, semt ve mahallesine anında hizmet götüren firmamız Etlik Klima Servisi Etlik sakinlerine de bu hizmetleri sunuyor.

Klimalarda yaşanan sorunlar genellikle marka fark etmeksizin benzerdir. Ancak önemli olan klimanın her markasında uzman olmaktır. Her marka klima konusunda tüm teknik eğitimleri almış olan birimlerimiz bu manada aklınızda hiçbir soru kalmayacak şekilde garantili olarak bakım ve onarım servisini sizler için kusursuz bir şekilde yapmaktadır.

Klimalar özellikle yaz aylarına girmeden önce mutlaka baştan aşağı detaylı bir şekilde bakımı yaptırılması gereken cihazlardır. Çünkü yaz aylarında yoğun olarak kullanılan bu cihazlara uzman kontrolü yaptırılmaz ise hiç beklenmedik bir anda bozulabilirler.

Bu tür sürprizlerle karşılaşmamak için Etlik Klima Servisi uzman kadromuzdan mutlaka yıllık rutin bakım isteyiniz. Klimalarda pek çok arıza kendisini belli edebilir.

Gün içerisinde bize birbirinden farklı arıza kayıtları gelmektedir. Klimalar konusunda bize sıklıkla gelen arızalardan bir tanesi klimadaki kapasitörün arıza yapması sorunudur. Klima yüksek voltajlı bir güç çektiğinde kapasitörden destek almaktadır. Bu kısım enerjiyi depolayarak motora aktaran kısımdır. Kompresör dediğimiz motor ise bu şekilde çalışır. Kapasitörü enerji depolayan küçük batarya olarak düşünebilirsiniz.

Enerjiyi iki plaka vasıtası ile depolar. Batarya olarak düşündüğümüz bu parçanın dolup boşalma hızı oldukça yüksektir. Sayılamayacak derecede çok şarj olur. Her bir klimanın devre şemasında farklı sembollerle gösterilir.

Etlik Klima Servisi teknisyenleri klima arızaları konusunda her türlü eğitimi almış sertifikalı birimden oluşmaktadır. Bu anlamda Etlik’in her yanına dağılmış servis araçlarımız ile nerede olursanız olun anında geliyor ve klimanızdaki arızayı ortadan kaldırıyoruz.

Etlik Klima Servisi olarak günün 24 saati hizmet vermekteyiz. Gece nöbetçi birimimiz ile hizmetlerimize kesinlikle ara vermiyoruz. Aklınıza takılan tüm sorular ve teknik yardım için destek birimimizi arayabilir, internet ya da GSM hatlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!