Etlik Kombi Servisi

Etlik Kombi Servisi 1Etlik Kombi Servisi, Ankara Etlik sakinlerine hesaplı ve garantili kombi servis hizmeti sunuyor. Üstelik tam donanımlı araçları ile hiçbir şekilde müşterilerine zaman kaybettirmiyor.

Gün içerisinde sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarınızın aksamaması adına 24 saat görev başında oluyor. Ankara’nın en geniş yaşam alanlarından Etlik pek çok ev, iş yeri ve mağaza ile çevrelenmiştir.

Bu anlamda sık bir şekilde kullanılan kombilerin de bakımı o derece yoğun olacaktır. Markası ne olursa olsun sizlere getirdiğimiz garantili kombi bakımı ile günlük işlerinizden geri kalmazsınız.

Ankara’da kombi konusunda yıllardır verdiği hizmetler sayesinde gayet iyi tanınan servisimiz 25 yılı geride bırakmıştır. Bu anlamda müşterilerimiz kemik bir tabakayı oluşturmakta ve memnuniyetleri ile bizleri ileriye taşımaktadır.

Kombi bakım, onarım ve orijinal yedek parça temini ile müşterilerimizin her türlü talebine yetişiyoruz. Kombilerde gün içerisinde birbirinden farklı arıza kayıtları alıyoruz.

Bu arıza kayıtlarından kimisi ufak sorunlar olmakla beraber kimisi ciddi sorunlar olabiliyor. Biz servis olarak küçük büyük demeden tüm arızalara anında yetişiyor ve gerekli onarım işlemini yapıyoruz.

Etlik Kombi Servisi olarak kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren bir servisiz. Bu anlamda sizlere aralıksız bir hizmet sunmaktayız. Telefonla destek hattı, GSM ile ya da online destek hattı ile sizlere her şekilde yetişiyor ve yardımcı oluyoruz.

Kombiler konusunda deneyimli kadromuz her türlü arızaya karşı gerekli tedbiri almış durumdadır. Gün içerisinde kombiye dair bize gelen sorular arasında neden kombinin sık bir şekilde devreye girdiği sorulmaktadır. Kombilerde en sık karşılaştığımız sorunlardan birisi yanlış kullanım ile kombinin daha fazla enerji harcamasıdır.

Kombiniz eğer en düşük derecede çalışıyorsa sık bir şekilde devreye girer ve çıkar. Kombinizin sürekli kapatılıp başlatılması faturaları olumsuz etkiler.

Ayarlarınızın doğru bir şekilde yapılmış olması gerekir ki faturalar konusunda canınız sıkılmasın. Her klima marka ve modelinin kendisine has program ayarları vardır. Etlik Kombi Servisi olarak kombinizin gerekli ayarlarını sizler için yapmaktayız.

Her marka ve model konusunda uzman kadromuz cihazınızda yapacağı ayarlar ile fatura konusunda sizleri rahatlatacaktır. Kombilere dair her türlü aklınıza takılan soruyu teknisyenlerimize gün içerisinde dilediğiniz an sorabilirsiniz.

Etlik Kombi Servisi olarak sabit telefonumuzdan, internet sitemizden ya da GSM whatsapp destek hattından sizlere yardımcı olmaktayız. Ayrıca kombileriniz için yıllık bakım talebinde de bulunabilirsiniz. Kombinizi Etlik Kombi Servisi ile tecrübeli bir firmaya emanet etmiş olursunuz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!