Etlik Lambert Servisi

Etlik Lambert Servisi 1Emek Lambert servisiekibi ile görüşerek kombinizde oluşabilecek her türlü problemi çözebilirsiniz.

Sizler için haftanın her günü ve her saati hizmet vermekte olan profesyonel ekibimiz; kombinizin bakım, tamir, arıza, parça değişimi, temizlik gibi problemlerini en hızlı şekilde çözmektedir.

7-24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz ve mail adresimiz sayesinde hiç mağdur olmadan dilediğiniz zaman kombinizle alakalı problemleri danışabilir ve yardım isteyebilirsiniz.

Kombilerin su ve elektrik ile çalışıyor olması zamanla içeridiği parçaların paslanmasına ve yıpranmasına sebep olmaktadır. Ancak parça değişimi sayesinde kolaylıkla kombinizde bulunan bu parçaların değişimini sağlayabilirsiniz.

Kombilerde arızalanan parçaların orijinal parçaları kullanılarak değiştirilmesi son derece önemlidir. Orijinal olmayan parçaların tekrardan kombilerde kullanılması hem kullanım ömrünü hem de verimi azaltmaktadır.

Emek Lambert servisi ekibinin kullandığı yedek parça stoğu tamamı ile orijinal parçalar içermektedir. Gönül rahatlığı ile Emek Lambert servisi ile kombinizde parça değişimi sağlayabilirsiniz.

Kombinizin çalışır haldeyken normalden farklı ses çıkarması, bakım zamanının geldiğini göstermektedir. Aynı zamanda farklı sesler ile çalışan kombiler; atık gazı tahliye eden fan ya da suyu sirküle eden pompanın da bozulduğunun habercisi olabilir. Kombinizin farklı sesler çıkararak çalışması durumunda derhal kombi durdurulmalıdır.

Ancak bu işlem yapılırken çok fazla kez reset atılması kombinin ana kartına zarar verebilmektedir. Bu sebeple kombinin çalışmasının durdurulup, hemen Emek Lambert servisi ekibi ile iletişime geçilmelidir.

Lambert markalı kombilerin sertifikalı  eğitimini almış olan profesyonel ekibimiz sizler için en iyi hizmeti vermekedir.

Kombinizin bakımından temizliğine ve parça değişimine kadar her türlü problemi en hesaplı yöntemler ile çözüme kavuşturan Emek Lambert servisi ekibi aynı zamanda belediye onayını da almıştır.

Kombi servislerinin en büyük problemlerinden biri olan gecikme yada vaktinde servise ulaşamama durumunu Emek Lambert servisi ekibi ile yaşamazsınız. İhtiyacınız olan her an ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz sayesinde en küçükten en büyüğe bütün kombi problemlerinizi oldukça hızlı bir şekilde çözebilirsiniz.

Aynı zamanda kombiniz ile alaklı problemlerde sizlerden bilgi alarak masraf çizelgesi de çıkarmaktayız. Böylelikle neye ne kadar ödeyeceğiniz konusunda kafanızda soru işareti kalmadan Emek Lambert servisi ekibinden faydalanabilirsiniz.

Atık gazın tahliye edildiği fan ya da suyu sirküle eden pompanın bozulması durumunda Emek Lambert servisi ile kolaylıkla iletişime geçebilir ve arıza bildirimi yapabilirsiniz. Sizler için parça değişimi ya da tamir yapabilecek olan profesyonel ekibimiz ile bu problemin hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Sadece kombi tamir, bakım, temizleme yada parça değişimi işlemi değil; aynı zamanda montaj ve kurulum işlemlerini de yapan Emek Lambert servisi; kombi konusunda uzman ekipler ve profesyonel çözümler ile sizlere hizmet vermektedir.

Kombinizin ihtiyacı olan parçaların stoğunu da yapan Emek Lambert servisi sayesinde herhangi bir arızalı ya da yıpranmış parçaların da değişimini kolaylıkla hesaplı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!