Etlik Regal Servisi

Etlik Regal Servisi 1Etlik Regal servisi sayesinde Regal markalı ürünlerinizin her türlü işlemlerini yaptırabilir ve dilediğiniz zaman servis yardımı alabilirsiniz. Sizler için her gün ve günün her saati çalışan profesyonel ekibimiz; daha iyi bir hizmet verebilmek için aynı zamanda sertifikalı eğitim almıştır.

Bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesitelevizyonklimaşofben gibi birçok Regal markalı cihazın tamir, bakım, parça değişimi gibi işlemlerini kolaylıkla Etlik Regal servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz.

Sizler için yedek parça stoğu bulunduran Etlik Regal servisi sayesinde cihazlarınızda orijinal parçaların değişimini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda oldukça hesaplı bir şekilde satın alabileceğiniz bu parçaların montajını da yaptırabilirsiniz.

Kombilerin bulunmadığı evlerde özelliklerde banyolarda kullanılan şofbenler son derece basit ve kullanışlı cihazlardandır. Elektrik ve buharın aynı anda bulunduğu banyolarda şofbenler belli bir süre sonra arızalanmaktadır.

Bu gibi durumlarda elle müdahale son derece tehlikeli olabilir. Bu yüzden Etlik Regal servisi ile iletişime geçmek ve profesyonel bir şekilde yardım almak en doğru karar olacaktır.

Buzdolapları her mevsimin kendine has yiyeceklerini dondurup, daha sonra yiyebilmemizi sağlayan en önemli elektronik cihazlardan biridir. Sevdiğimiz yiyeceklerin bulunduğu buzdolaplarında yapılan en büyük hatalardan biri kapağın uzun süre açık kalmasıdır.

Etlik Regal servisi ekibine göre buzdolabınızdan bir şey alırken biraz daha hızlı davranmanız buzdolabınızın verimi için çok daha iyi olacaktır. Ancak herhangi bir arıza ya da verimli kullanımın azalması durumunda Etlik Regal servisi ile de iletişime geçebilir ve bu problemlerin çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Çamaşır makineleri sayesinde çocuğunuzun eşyalarını sıcak ve hijyenik bir şekilde el değmeden yıkayabilirsiniz. Ancak fazla kullanım sebebiyle ortaya çıkan makinenin fazla ses çıkarıp, hareket ederek çalışması amortisörlerinin bozulduğu anlamına gelmektedir. Etlik Regal servisi ile iletişime geçerek amostisörlerin tamirini ya da değişimini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Mutfağın en çok kullanılan cihazlarından olan bulaşık makinelerini kullanmadan önce aşırı yağlı ya da birikintili olan bulaşıklarınızı sudan geçirmeniz gerekmektedir. Yemek artıkları makinenin filtresinin tıkanmasına sebep olabilmektedir.

Ancak Etlik Regal servisi ile filtre değişimi ya da temizliği sağlayabilir ve aynı verimle makinenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Her evin vazgeçilmezi haline gelmiş televizyonlar; fazla kullanım sonucu arızalanabilirler. Regal markalı televizyonunuzun arızalanması durumunda bizler ile günü her saati iletişime geçebilirsiniz.

Arıza test cihazı ile televizyonunuzun arızasının kontrolünü sağlayan Etlik Regal servisi aynı zamanda masraf bilgilendirmesi de yapmaktadır. Aynı zamanda Etlik Regal servisi ile televizyonunuzda parça değişim işlemleri de yaptırabilirsiniz.

Klimalar aynı kombiler gibi belli rutin bakımlara ihtiyaç duyarlar. En önemli bakımlardan biri de klimanızda gaz dolumudur. Ancak Regal klimalarınızda gaz dolumunda kaliteli gaz kullanılması son derece önemlidir. Kalitesiz gaz dolumu yapılması cihazınızın zarar görmesine ve hatta çöp haline gelmesine sebep olabilmektedir.

Bu sebepler klimalarınızın gaz dolumunu Etlik Regal servisi ekibine doldurtabilir ve sağlıklı bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!