Etlik Siemens Servisi

Etlik Siemens Servisi 1Etlik Siemens servisi Ankara’nın merkezinde ve farklı semtlerindeki kullanıcılar için haftanın her günü ve her saati hizmet vermektedir.

Siemens markalı ürünler için sertifikalı eğitim almış olan profesyonel çalışma ekibimiz sayesinde elektronik cihazlarınızın tamir, bakım, temizlik, montaj, kurulum gibi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Siemens çamaşır makineleri özellikle de küçük çocuklu ailelerin en çok kullandığı beyaz eşyalardan biridir. Çamaşır makinelerinde sıcaklık ayarını yükselterek çamaşırlarınızın hijyenik bir şekilde  yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Ancak sıcak su rezistansının çalışmaması durumunda makinenizde sıcaklık ayarını verimli bir şekilde yapamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Etlik Siemens servisi ile iletişime geçerek sıcak su rezistansınızın orijinal parça ile değişimini ya da onarımını sağlayabilirsiniz.

Bulaşık makinelerinde deterjan konulan kapaklı bölgenin bozulması bulaşıkların deterjanı almasını engellemektedir. Makinenizin deterjan kapağının tamiri evde yapılamayacak bir işlemdir. Bu gibi durumlarda alanında uzman profesyonel Etlik Siemens servisi ile iletişime geçerek bu problemin hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Yaz aylarının en sevilen cihazı olan klimalarınızın iç ünitesi tek başına altında herhangi bir elektronik cihaz olmadan monte edilmelidir. Bazı durumlarda iç üniteden su damlaması yaşanabilir. Siemens klimanızın altında herhangi bir elektronik cihazın bulunması durumunda su damlası kısa devrelere debep olabilir. Bu gibi durumlarda Etlik Siemens servisi ile iletişime geçerek en doğru çözüm yöntemini izleyebilirsiniz.

En çok kullanılan elektronik aletlerden biri olan televizyonların; bilinçsizce tamir edilmeye çalışılması durumunda arızalar artarak devam etmektedir. Etlik Siemens servisi ile görüşerek televizyonunuzdaki her türlü problemin çözümünü en hızlı ve en hesaplı şekilde bulabilirsiniz.

Sıcak su için kullanılan şofbenler son derece basit ve kullanışlı cihazlardır. Ancak Siemens şofbenler elektrikle çalıştığı ve banyolarda nemli bir ortamda kullanıldığı için arızalanması durumunda elle müdahale etmek son derece tehlikelidir. Bu sebeple Etlik Siemens servisi ile iletişime geçerek şofbeninizin tamirini ve bakımını, aynı zamanda parça değişimini sağlayabilirsiniz.

Klimalar yıllık rutin bakımlara ihtiyaç duyarlar. 2 yılda bir filtre temizliği gibi işlemlerin rutin olarak Etlik Siemens servisi tarafından yapılması klimalar doğru ve tasarruflu çalışması için oldukça önemlidir.

Siemens klima cihazlarının çalışma şekli elektrik olduğu için kaçak akımdan korunmak klimanızın sağlığı açısından oldukça önemlidir. Kaçak elektrik akımı, elektrik tesisatının zarar görmesine ve hatta yanmasına sebep olabilir. Kaçak elektrik durumunda Etlik Siemens servisi aracılığı ile elektrik tesisatınızın kontrolünü sağlayabilir ve hesaplı bir şekilde koruyabilirsiniz.

Yiyeceklerimizin taze ve uzun süreli kullanımı için Siemens buzdolaplarını kullanmalısınız. Etlik Siemens servisi ekibi olarak uzun süre boyunca kullanılmayacak olan buzdolaplarının içinin tamamıyla boşaltılmasını önermekteyiz.

Aynı zamanda kapaklarının da iki parmak kadar açık kalması, tekrar buzdolabınızı hemen kullanabilmeniz için oldukça önemlidir. Etlik Siemens servisi sayesinde aynı zamanda buzdolabınızda herhangi bir tamir, parça değişimi gibi işlerde yardım alabilir ve profesyonel bir şekilde arızalarınızı giderebilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!