Etlik Vaillant Servisi

Etlik Vaillant Servisi 1Etlik Vaillant Servisi olarak Ankara`nın birçok yerinde genişleyen servis ağımız ile siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Etlik Vaillant Servisi olarak ürünlerinizin tüm bakım,onarım ve montajını yerinde veya teknik merkezimizde yapmaktayız. Vaillant servis numaralarımızı haftanın her günü ve günün her saatinde arayıp randevu alarak servis talep isteğinizi oluşturabilirsiniz.

Kombilerinizin bakımı uzun yıllar boyunca kullanacağınız için çok büyük önem arz etmektedir. En temel yaşam ihtiyaçlarımızı karşılayan ürünler kategorisinde kombiler de yerini almıştır.

Dolayısıyla kombilerin arızalanması demek hayatınızın büyük bir sekteye uğraması demektir aslında. Durum böyle olunca kombi bakım servisinde çalışan teknik ekibin ne kadar önemli olduğu anlaşılacaktır. Etlik Vaillant Servisi ekibi olarak aldığımız eğitim ve teknik bilgilerle kendimizi her geçen gün yeniliyoruz ve tüm yeni çıkan ürünler hakkında sizlerin de bilgilenmesini sağlamaya çalışıyoruz.

Bu modellerin kullanımı hakkında da doğru uygulamalar aktarmaya çalışıyoruz. Ayrıca servis ekiplerimiz müşteriyle iletişim konusunda da oldukça iyidir. Zaten her işte olduğu gibi bu işlerde de etkili bir iletişim tüm problemlerin çözümünde mihenk taşını oluşturmaktadır.

Ankara`nın pek çok yerinde olduğu gibi  bu ilçemizde de etkin ve titiz çalışmalar yürütmekteyiz. Müşterilerimizin bizlerden istedikleri hizmet talepleri doğrultusunda onlara sunduğumuz çok çeşitli avantajlarla Etlik Vaillant Servisi olarak farkımızı ortaya koyduğumuzu düşünüyoruz. Bu avantajların gerek yerinde ve hızlı hizmet gerekse müşteriyle oldukça sıcak ve anlayışlı iletişimimiz olduğunu biliyoruz.

Bu sayede ne siz beklemek zorunda kalıyorsunuz ne de biz problemi çözmek için aksama veya aksatma yaşamamış oluyoruz. Ekiplerimiz Vaillant elektrikli ürünlerinizde gerekli müdahaleyi merkezimizde veya yerinde yapacak teknik donanıma sahip personellerden oluşmaktadır. Servis elemanlarımız öncelikle şikayetinizi dinler problemi anlar ve gerekli onarımı yaptıktan sonra cihazınızı eskisinden daha sağlam bir şekilde sizlerin kullanımına sunar.

Her türlü cihazın bulunduğu yere servis ekibimizin girip çıkması aşamasından belli bir süre önce sizlere haber verilir. Bu sayede bir aksaklık yaşamadan güven çerçevesinde tüm işlemleriniz çözüme kavuşur ve sizler de üstün hizmet karşılığında hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Etlik Vaillant Servisi’ni tercih ederek ne kadar yerinde bir iş yaptığınızı bir gerekli işlemlerimizi bitirdikten hemen sonra anlayabilirsiniz. Kendimize bu konuda oldukça güveniyoruz. Sizlerinde güvenlerinizi boşa çıkarmamak için yaşadığınız aksaklıkları en kısa sürede sizlerin istediği şekilde itinayla düzeltiyoruz.

Etlik Vaillant Servisi ekiplerimiz ile kombi ve şofbenleriniz için gerekli tüm önlemleri almaya devam ediyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz Vaillant marka kombi ya da şofbenlerinizde yaşayacağınız herhangi bir sorunda profesyonel destek vermek üzere hazır beklemektedir. Kombi ve şofbenler ısınma ve sıcak su ihtiyacının en iyi şekilde giderildiği cihazlardır.

Vaillant ise ısıtma sistemlerinde kendisini ispatlamış Anara Etlik sakinleri tarafından da yoğun bir şekilde tercih edilen bir markadır. Kombi ve şofbenler yıllık bakımları yaptırılarak uzun vadede sorunsuz kullanılabilen cihazlardır. Ancak bazen hem parça hem elektrikle ilgili sorunlar nedeni ile beklenmedik arızalar kendisini belli edebilir. Böyle durumlarda hızlı bir şekilde müdahale etmek gerekir.

Kombi ve şofbenleriniz herhangi bir şekilde durmuş ve de çalışmıyor ise paniğe kapılmadan ekiplerimizden yardım alabilirsiniz. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet veren ve bu anlamda müşterilerinin beklentilerini maksimumda karşılama gayretinde olan bir firmadır.

Bu nedenle Ankara ilimiz ve ilçelerinde 25 yıldır insanların tercihi olmaktadır. Vaillant marka tüm cihazlar konusunda profesyonel bir kadromuz bulunmaktadır. Sadece tek bir telefonunuz ile uzman teknisyenlerimiz gezici servis araçları ile kapınızda belirmekte ve işlemlerini yapmaktadır. Üstelik teknisyenlerimizin yaptığı her bir müdahale Etlik Vaillant Servisi bir yıllık garanti kapsamında olmaktadır.

Kombilerle ilgili gün içerisinde müşterilerimiz pek çok arıza bildiriminde bulunabiliyorlar. Kombi çalışıyor ancak ısıtma yapmıyor tarzında şikâyetler alabiliyoruz. Kombi çalışıyor ancak ısıtmıyor ise kalorifer dönüş hattında bir tıkanma söz konusu olabileceğinden kontrolü sağlanmalıdır. Kombinin termostat derecesi düşük olabilir, uygun konuma getirilmelidir.

Kombilerin ısı vermemesinin nedenlerinden bir tanesi de ısı algılayıcısının çalışmıyor oluşudur. Bu aksamın mutlaka kontrol edilmesi gerekir. Etlik Vaillant Servisi uzman teknisyenlerimiz kombinizde gerekli tüm kontrolleri sağlayacak ve arızanın kaynağına göre doğru yöntemle onarım işlemlerini yapacaktır.

Vaillant markasının kullanışlı bir diğer cihazı ise şofbenlerdir. Şofbenlerle ilgili de gün içerisinde farklı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse şofbenler konusunda karşılaştığımız problemlerden bir tanesi baca tıkanma sorunudur. Baca tıkanma sorunu tehlikeli bir sorun olduğundan gerekli bakımları aksatmadan yaptırmanız önemlidir. Şofbenlerde prostat ve fan ile ilgili bazı arıza kayıtları da alabiliyoruz.

Elektronik kart fan motoruna enerji gönderemiyor ya da prostat kısa devre yapıyor ise arıza verecektir. Ayrıca fan motoru kanatları kirlendiği takdirde yeterli basınç sağlayamayacaktır. Tüm bu problemlerin onarımı uzmanlık gerektirdiğinden Vaillant marka şofbeninizde yaşayacağınız herhangi bir sorunda Etlik Vaillant Servisi çağrı merkezimizi arayarak yardım etmeniz yararınıza olacaktır. Nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışan firmamıza gece gündüz demeden günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!