Etlik Vestel Servisi

Etlik Vestel Servisi 1Etlik Vestel Servisi olarak kaliteli yetişmiş profesyonel çalışanlarımızla Ankara Etlik ilçesinde Vestel kullanıcılarının çeşitli sorunlarına çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Vestel marka çamaşır makinelerinde kullandığınız programda çamaşır yıkama işi bittikten sonra ürünlerinizin üzerinde deterjan kalıntıları ya da çamaşırlarınız kirli şekilde çıkıyorsa makinenizin B programında deterjanın su ile karışıp karışmadığını kontrol ediniz. Makine su alıyor fakat deterjan makine kazanına gitmiyorsa cihazın deterjan kutusunun klepesinin ayarlanması gerekecektir.

Su alırken deterjan almada bir sıkıntı yoksa cihaz durulama suyunu son aşamada almıyor demektir. Bu yüzden deterjan partikülleri çamaşırınızın üzerinde kalacak veya çamaşırlarınız istediğiniz düzeyde yıkanmayacaktır.

Çamaşır makinesi programınız gayet yolunda ilerliyor fakat yıkama ya da sıkmada motoru dönme yapmıyorsa büyük ihtimalle motor kömürleriniz bitmiş olabilir. Kömür kontrolünü dikkatli bir şekilde yapınız ya da Etlik Vestel Servisi ile irtibata geçerek destek isteyiniz.

Vestel marka bulaşık makinesi ürününüzde cihaz yıkama programına bir türlü başlamıyorsa bu sorun cihazın elektrik akımından kaynaklanıyor olabilir. Böyle bir durumda cihazınızın fişini prizden çekin. Yaklaşık beş saniye bekledikten sonra prizi tekrar takın.

Ardından açma tuşuna basın. Cihaz çalışmaya başlayacaktır. Sorununuz hala devam ederse Etlik Vestel Servisi bünyesinden yardım istemeyi ihmal etmeyiniz.

Bulaşık makineniz programının son aşamasında boşaltım suyu düzgün bir şekilde akmayabilir. Böyle bir durumu cihazın üstündeki lambalarını yanıp sönmesinden anlayabilirsiniz. Cihazın kurulumu esnasında boşaltma suyu hortumunun sıkışıp sıkışmadığını kontrol ediniz. Eğer başka bir sorundan kaynaklandığı düşünüyorsanız Etlik Vestel Servisi ekip arkadaşlarımıza haber veriniz.

Bulaşık makinenizin ön kapağındaki tuşlar çalışmıyor olabilir. Bu durum yüksek ihtimalle cihaza gelen elektronik bir aksamdan kaynaklanıyordur. Elektrik akım aksanınızı kontrol edip, sorununuz hala devam ediyorsa Etlik Vestel Servisi ofislerini arayınız.

Vestel marka buzdolaplarınızda tam soğutma verimi sağlayamıyorsanız bunun en çok sebebi kompresörün çalışmaması veya tamamen yanmasıdır. Motorun yanması çok sık karşılaşılan bir durum olmamasına rağmen cihazın bilinçsiz kullanımı ve kapağının sürekli açılıp kapanması motordaki problemleri tetikleyebilir.

Buzdolabınız normal düzeyde çalışıyor fakat ara ara fişini çıkarıp taktığınızda çalışmıyorsa en olası sebepler elektrik akımındaki ani voltaj yükselmeleri ya da elektrik kesintileridir. Eğer ana karttankaynaklı bir sebepten kaynaklandığını düşünüyorsanız Etlik Vestel Servisi merkezine ulaşmanızı tavsiye ederiz.

Vestel televizyonlarınızda herhangi bir sebep yokken ekranda bir kararma oluyorsa ya da televizyonda ses normal bir şekilde geliyor fakat görüntüde bulanıklık varsa problem yüksek ihtimalle cihazın ana kartından kaynaklanıyordur. Orjinal parça değişimi için Etlik Vestel Servisi birimlerine haber vermeyi unutmayınız.

Vestel klima kullanıcısı iseniz sizlere tavsiyemiz cihazınızın filtre temizliğini ve genel bakımını yılda iki defa Etlik Vestel Servisi tarafından dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlayınız. Ekip arkadaşlarımız tüm Vestel ürünlerinde yaşadığınız her türlü sıkıntı da gece gündüz demeden sizlerin hizmetinizde olmaya devam etmektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!