Etlik Viessmann Servisi

Etlik Viessmann Servisi 1Etlik Viessmann Servisi, hayatımızı kolaylaştıran cihazlar arasında ısıtma ve soğutma sistemleri dediğimiz cihazların geldiği açıktır. Kombiklimaşofben ve kazanlar sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarımız ile soğuk-sıcak hava ortam sağlanması adına önemlidir. Özellikle günümüzde bu tip cihazların ne denli yaygınlaştığı düşünülürse yıllık bakımların, yedek parça ihtiyaçlarının da ne oranda arttığı anlaşılabilir.

Etlik sakinleri için yıllardır Viessmann marka cihazlarda garantili ve yerinde bakım onarım çalışmaları yapıyoruz. Çünkü bu tip cihaz kullanan ve zor durumda kalan insanların bekleme lüksü yoktur. Günlük işlerin yarıda kalmaması, konforun tam anlamı ile sağlanması adına gecikme yaşanmamalıdır.

Kombiniz sıcak su vermiyor ya da ısıtmıyorsa mutlaka cihazlarınız konusunda uzman birinden destek almalısınız. Sıradan, konu ile yakından uzaktan alakası olmayan sözde teknik servislerden alacağınız işlemler sizlere ileride çok daha büyük masraflar çıkarabilir. Bu sebeple Viessmann marka cihaz kullanan Etlik sakinlerine günün her saati profesyonel destek sağlıyoruz.

Firma olarak amacımız hiçbir kişinin mağdur olmamasıdır. Bu anlamda gece gündüz demeden günün 24 saati tüm arıza çağrılarına karşılık veriyoruz ve ekiplerimizi göndererek Etlik Viessmann Servisi garantisi ile işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Viessmann markasının farklı modelleri ile gözde olan cihazlarından bir tanesi klimalardır. Klimalar eğer ortama uygun bir model dahilinde seçilirse gayet iyi bir şekilde verim sağlamaktadır. Klimalar kapasite ve işlevlerine göre farklı şekillerde birbirlerinden ayrılırlar. İnverter klima en hesaplı ve en az sarfiyat yapan cihazdır. Bu sebeple sık bir şekilde tercih edilir. Bunun haricinde gizli-tavan tipi klimalar klimanın dışarıdan görünmesini istemeyenler için özel tasarlanmış modellerdir.

Duvar tipi, kaset tipi, taşınabilir portatif, salon tipi klima ve daha pek çok klima modeli insanların ihtiyaçlarına uygun olarak Viessmann markası altında sunulmaktadır. Eğer klimalar konusunda aklınıza karışıyor ve ortamına en uygun hangi klimayı tercih edeceğiniz konusunda emin olamıyorsanız Etlik Viessmann Servisi merkez teknik birimimizi arayarak klimalar konusunda destek alabilirsiniz.

Kombilerde yaşanabilecek problemler bazen küçük olabilmekle beraber bazen gerçekten kapsamlı bir işlem gerektirebiliyor. Kombilerde ortaya çıkan ve bizim de sık karşılaştığımız konulardan bir tanesi kombinin sıcak su vermemesidir. Isınan suyun bir kısmı kalorifer sistemine karışıyor ise istediğiniz verimde sıcak su alamayabilirsiniz.

Üç yollu vananın kontrolü gerekecektir. Sıcak su hattına başka yerden su karışıyor da olabilir. Kombinizin sıcak su ile ilgili parça ve aksamları gözden geçirilmelidir. Bu konuda günün 24 saati Etlik Viessmann Servisi kombi bakım birimlerimizden yardım alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!