Ankara Ferroli Servisi

Ferroli Servisi

Ankara Ferroli Servisi tüm bilgisini ve enerjisisni kullanmakta olduğunuz Ferroli markalı cihazlarınızın bakımı ve tamiri için sarf etmektedir. Ferroli markası doğalgazın başkentimize gelmesi ile birlikte hayatımıza girmiş , kaliteli kombileri ile dikkat çekmiş , uygun fiyatı ve sağlam yapısı ile de Türk halkının tercih sebebi olmuştur. Ankara Ferroli Servisi adı ile de biz , satış sonrası bakım ve onarım hizmetlerini üstlenmiş bulunmaktayız. 

Ankara Ferroli Kombi Servisi eski bacalı cihazlarınızı değiştirmenizi ve eğer kullanım ortamınız uygunsa yoğuşmalı kombiye geçmenizi önermektedir. İlk çıkan modeller olan bacalı cihazlar ciddi sağlık sorunlarına sebebiyet vermekle birlikte zehrlenmelere ve hatta ölümlere varan ağır sonuçlara neden olmaktadır. En güvenli ürünler hermetik cihazlardır. Ortalama ömrü 15 - 20 yıl olan kombi ve şofben gibi ürünleriniz eğer ekonomik ömürlerini tamamladıysa mutlaka değiştirilmelidir.

Ankara Ferroli Servisi elektronik kart tamiri konusunda da sizlere hizmet vermektedir. Bu konu için ayrıca oluşturulan birimimiz sadece kart tamiri konusunda görev yapmakta ve garantili olarak tamir işlemi sağlamaktadır. Böyle sorunlarınız için de bizi arayabilirsiniz.

Eğer tercihinizi doğru bir şekilde Ferroli kombiyi seçmekle yaptıysanız, artık kombiniz bize emanet. Kombiniz arızalandığı zaman endişe etmeyin, bir telefonla kaydınızı oluşturun sizleri arayalım. Ankara`nın tüm ilçe, semt ve bölgelerine hizmet veren Ankara Ferroli servisi, donanımlı ve sertifikalı profesyonel ekibiyle uygun ödeme kolaylıklarıyla sizlere harika bir hizmet sunmaktadır. Memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

 Kombi Bakımını İhmal Etmeyin

Evinizde kullandığınız diğer eşyaların bakımının ertelenmesi belki hayati sonuçlar doğurmaz ama emin olun kombiniz için durum tam tersidir. Bakımı yapılmayan kombiler ciddi tehlikeler oluşturabilir. Bu konuda yılda en az 1 kere kombinizin bakımının Ankara Ferroli Servisi  tarafından yapılmasını tavsiye ediyoruz. Çünkü bakımı yapılan kombi daha iyi çalışır, doğalgaz tüketimi ciddi oranda düşer ve paranız cebinizde kalır. Uygun fiyata servisimize yaptıracağınız kaliteli ve garantili bir bakım, sizleri daha büyük muhtemel masraflardan kurtaracaktır.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe  Ferroli Servisi, Saimekadın  Ferroli Servisi, Oran Şehri  Ferroli Servisi, Esertepe  Ferroli Servisi, Şentepe  Ferroli Servisi, Basınevleri  Ferroli Servisi, Ayvalı  Ferroli Servisi, Gazi Mahallesi  Ferroli Servisi, Kayaş Ferroli Servisi , Kurtuluş  Ferroli Servisi, Söğütözü  Ferroli Servisi, Yıldızevler  Ferroli Servisi, Hüseyingazi  Ferroli Servisi, Aktaş  Ferroli Servisi, Dikimevi  Ferroli Servisi, Dışkapı  Ferroli Servisi, Tandoğan  Ferroli Servisi, Çiğdem Mahallesi  Ferroli Servisi, Sıhhiye  Ferroli Servisi, Anıttepe  Ferroli Servisi, Kolej  Ferroli Servisi, Maltepe  Ferroli Servisi, Siteler  Ferroli Servisi, İskitler  Ferroli Servisi, Natoyolu  Ferroli Servisi, Seyranbağları  Ferroli Servisi, Esat  Ferroli Servisi, Kavaklıdere  Ferroli Servisi, Birlik Mahallesi  Ferroli Servisi, Şentepe  Ferroli Servisi, Kırkkonaklar  Ferroli Servisi, Gaziosmanpaşa  Ferroli Servisi, Tuzluçayır  Ferroli Servisi, Demirlibahçe  Ferroli Servisi, Akdere  Ferroli Servisi, Ostim  Ferroli Servisi, Öveçler  Ferroli Servisi, Yüzüncüyıl  Ferroli Servisi, Türközü  Ferroli Servisi, Beytepe Ferroli Servisi , Konutkent  Ferroli Servisi, Bilkent  Ferroli Servisi, Ayrancı  Ferroli Servisi, İncirli  Ferroli Servisi, Cebeci  Ferroli Servisi, incek  Ferroli Servisi, Cevizlidere  Ferroli Servisi, Yaşamkent  Ferroli Servisi, Bağlum  Ferroli Servisi, Abidinpaşa  Ferroli Servisi, Subayevleri  Ferroli Servisi, Karapürçek  Ferroli Servisi, Hasköy  Ferroli Servisi, Ufuktepe  Ferroli Servisi, Aydınlıkevler  Ferroli Servisi, Ümitköy  Ferroli Servisi, Pursaklar  Ferroli Servisi, Elvankent  Ferroli Servisi, Bağlıca  Ferroli Servisi, Ulus, Etlik  Ferroli Servisi, Emek  Ferroli Servisi, Demetevler  Ferroli Servisi, Bahçelievler  Ferroli Servisi, Kızılay  Ferroli Servisi, Gölbaşı  Ferroli Servisi, Altındağ  Ferroli Servisi, Balgat  Ferroli Servisi, Sincan  Ferroli Servisi, Etimesgut  Ferroli Servisi, Mamak  Ferroli Servisi, Eryaman  Ferroli Servisi, Çukurambar  Ferroli Servisi, Batıkent  Ferroli Servisi, Yenimahalle  Ferroli Servisi, Keçiören  Ferroli Servisi, Dikmen  Ferroli Servisi, Çayyolu  Ferroli Servisi, Çankaya Ferroli Servisi

 Ankara Ferroli Servisi Sizi Düşünür

Başarılı ve etkili yıllık bakım, onarım hizmeti için, öncelikle takip edilmesi gereken metot, uzman metotlardır. Ankara Ferroli Servisi tarafından yürütülen Kombi bakım hizmetinde, öncelikle, tecrübeli ve sertifikalı ekiplerimiz, cihazı çalıştırarak başlamaktadır. Cihazın su ısıtma, petek ısıtma, su pompalama ve baca fonksiyonları tek tek incelenir ve gerekli bakım listesi oluşturulur. Bakım listesinin oluşturulmasından sonra, ortaya çıkacak olan masrafı kombi sahibi kabul ederse, bakım ve onarım kısa zamanda bitirilmektedir. Kombiniz arızalandığında hemen servisimizi arayın, yanlış ve bilinçsiz müdahalelerde bulunmayın. Ankara Ferroli Servisi bünyesindeki elemanımız çok büyük olasılıkla aynı gün içerisinde arızayı giderecek ve kombinizi faal bir şekilde size teslim edecektir.

Ankara Ferroli Servisi sektördeki öncü yapısı ile teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri bünyesine ilk katan firmaların başında gelmekte ve bu sayede sorunlarınıza kalıcı çözümler üreten bir işletme olmanın da haklı gururunu yaşamaktadır.Periyodik bakım sıralaması işleminde, kombi bakımı çok önemlidir. Kombi bakımı işlemlerinde, aradığınız özellikleri sizlere sunan ekiplerimiz, belli bir metot izlemektedir. Kombi bakımlarında, önemli olan şey, suyun ısınmasıdır. Bu nedenle, öncelikle kombilerin suyunun ısınması test edilir. Su ısıtan kısmın özellikleri tek tek gözden geçirilir. Bacanın çalışması da önemlidir. Baca temizleme, baca fanının temizlenmesi ve peteklerinin ısınmasının kontrol edilmesi, yapılan diğer işlemlerdir. Müşteri şikayetleri özellikle dinlenir. Gerekli olan bakım işlemlerinin yapılması ile birlikte, bakımlı bir kombiye sahip olabilirsiniz.