Ankara General Servisi

General Servisi

Elemanların yetişmesi çok önemlidir. Beyaz eşya ve klima servisinde görev alan bir kişi, en sağlıklı teknik servis hizmetini verebilmelidir. Tamir, bakım ve onarımda aradığınız etkili çözümleri sizler için sunan firmamız, oldukça başarılı teknik servis hizmeti sunmaktadır. Günümüz şartlarında aradığınız en iyi teknik servis hizmeti, Ankara general klima servisi tarafından verilmektedir. Günlük yaşantımızda, önemli bir yeri olan klima cihazlarının ,en sağlıklı teknik servis hizmetine ihtiyacı vardır.

 BAŞARILI OLMANIN SIRRI, ZAMANINDA BAKIM YAPTIRMAKTIR

Ankara general klima servisi bünyesinde çalışan ve işinde başarılı ve etkili olan ekiplerimiz, etkili bakım ve onarım işleri gerçekleştirmektedir. Günümüz teknolojisi ile hizmet veren ekiplerimiz, bakım işleri için en uygun zamanın seçilmesini tavsiye etmektedir. Sıcak havada klimasiz kalmamak için, havalar ısınmadan yani yaz gelmeden, klima bakımı yaptırmak gerekir. Yaz ayları gelmeden, sıcaklar bastırmadan, klima bakımı yaptırmak, çöl sıcakları yaşanan yaz günlerinde, rahat etmenizi sağlayacaktır. Zamanında yapılan tamir, bakım ve onarım hizmetinde, başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

SERVİS VERDİĞİMİZ BÖLGELER ;

Anıttepe General Servisi , Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe General Servisi, Şentepe, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi , Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe General Servisi, Kolej , Maltepe , Siteler , İskitler General Servisi, Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere , Ostim , Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı General Servisi, İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere General Servisi, Yaşamkent General Servisi, Bağlum General Servisi, Abidinpaşa , Subayevleri General Servisi, Karapürçek General Servisi, Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler General Servisi, Bahçelievler General Servisi, Kızılay General Servisi, Gölbaşı General Servisi, Altındağ General Servisi, Balgat General Servisi, Sincan General Servisi, Etimesgut General Servisi, Mamak General Servisi, Eryaman General Servisi, Çukurambar General Servisi, Batıkent General Servisi, Yenimahalle General Servisi, Keçiören General Servisi, Dikmen General Servisi, Çayyolu General Servisi, Çankaya General Servisi

 YILLIK PERİYODİK BAKIM HİZMETİNDE UZMAN BAKIM YÖNTEMLERİ UYGULANMAKTADIR.

Ankara general klima servisi firmasında çalışan işinin uzmanı olan ekiplerimiz, aradığınız mükemmel hizmeti sunmaktadır. Günümüz şartlarında başarılı olmak için yapılacak en iyi şey, işi uzmanlarına bırakmaktır. General klima bakımında uzman olan ekiplerimiz, öncelikle, klima ünitelerinizi çalıştırmakta ve deneme yapmaktadır. Daha sonra ise, soğuk hava verimi ölçülür. Klima cihazının çalışma şekli ve fonksiyonları test edilmektedir. Sonuç olarak, gerekli olan bakım ve onarım listesi oluşmaktadır. Bu listenin, müşteri tarafından, onaylanmasından sonra, bakım ve onarım gerçekleşmektedir. Bakım ve onarım işi ise kısa zamanda bitirilmektedir.

Ayrıca montaj işleriniz iç dış ünite yer değişimleriniz gaz dolumu ve yedek parça temini gibi işleriniz için de deneyimli ve hızlı görev yapan ekiplerimizden faydalanabilirsiniz.Ankara general servisi eşsiz malzeme deposu ile kavurucu sıcaklarda sizi yarı yolda bırakan arızalı cihazlarınız için en güvenilir hizmeti sağlamaktadır. 441 11 11 numaralı müşteri danışma hattımız 7 gün 24 saat cevap alabileceğiniz şekilde çalışmaktadır.