Gölbaşı Alarko Servisi

Alarko Servisi

Gölbaşı Alarko Servisi ismini blge halkı yakından tanır ve tamirat & tadilat işleri olduğunda hemen bizi arayarak destek ister. Çeyrek yüzyıla sığdırdığımız tecrübe ve deneyimimizi yapmakta olduğumuz her tamiratta uygulayarak üstün başarılara imza atmayı her daim başardık. Gölbaşı halkının Alarko markasına olan güvenini hiç bir zaman sarsmadık. 

Alarko kombi şofben klima ürünleri kazam sistemleri ve pompa modellerindeki çeşitliliği ile ön planda olmayı başarmış ve kullanıcılarına uygun fiyatlı olmasının yanında dayanıklı ve kaliteli ürünlerin nasıl temin edileceği hakkında yol gsterici olmuştur. Tamamen Türk mühendisli çalışmalar ve araştırmalar sonucunda üretilen tüm cihazlar gerekli AR-GE çalışmalarını tamamladıktan sonra piyasaya verilerek kullanıcılarına sunulmuştur.

Böylelikle satın aldığınız her şeyi uzun süreler kullanma garantisini vermeyi de sağlamaktayız. Unutmayınız ki arıza ile karşılaşıldığında en nemli kriter yedek parçaya hemen ve kolaylıkla ulaşılmasıdır. Bu konuda eşsiz yedek parça depoları ile Alarko rakipsizliğini kanıtlamıştır. Gölbaşı Alarko Servisi dilediğiniz yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılamaktadır.

Gölbaşı Alarko Servisi sizlerden aldığı güç ile her zaman görev yapmaya hazır olma kabiliyetine de kavuşmuştur. Bu amaçla her an kapımızda hazır beklettiğimiz acil destek mobil birimimiz 24 saat görev almaktadır. Günün hangi saati olursa olsun hiç düşünmeden irtibat numaramız olan 441 11 11 i arayabilir, şikayetlerinizi hattın ucundaki arkadaşımıza bildirebilirsiniz. Gerekiyorsa adres kaydınızı bırakarak ekip yönlenmesini talep edebilirsiniz.

Alarko markasını Gölbaşı bölgesinde en iyi şekilde temsil etmeye çalışan işletmemiz kombi bakımı klima tamiri şofben onarımı kazan dairesi ve brulör yedek parça temini için, hatta baca gaz analiziznizin yapılması gereken durumlarda uzman ve profesyonel ekipleri ile yardımcı olmaktadır. Gölbaşı Alarko Servisi ilçemizin en ekonomik ve en hızlı servisi olma ünvanını da yıllardır kimseye kaptırmamıştır. Pazar günleri dahi hizmet alabileceğinizi unutmayınız.