Gölbaşı Alarko Servisi

Gölbaşı Alarko Servisi ismini blge halkı yakından tanır ve tamirat & tadilat işleri olduğunda hemen bizi arayarak destek ister. Çeyrek yüzyıla sığdırdığımız tecrübe ve deneyimimizi yapmakta olduğumuz her tamiratta uygulayarak üstün başarılara imza atmayı her daim başardık. Gölbaşı halkının Alarko markasına olan güvenini hiç bir zaman sarsmadık.

Alarko kombi şofben klima ürünleri kazam sistemleri ve pompa modellerindeki çeşitliliği ile ön planda olmayı başarmış ve kullanıcılarına uygun fiyatlı olmasının yanında dayanıklı ve kaliteli ürünlerin nasıl temin edileceği hakkında yol gsterici olmuştur. Tamamen Türk mühendisli çalışmalar ve araştırmalar sonucunda üretilen tüm cihazlar gerekli AR-GE çalışmalarını tamamladıktan sonra piyasaya verilerek kullanıcılarına sunulmuştur.

Böylelikle satın aldığınız her şeyi uzun süreler kullanma garantisini vermeyi de sağlamaktayız. Unutmayınız ki arıza ile karşılaşıldığında en nemli kriter yedek parçaya hemen ve kolaylıkla ulaşılmasıdır. Bu konuda eşsiz yedek parça depoları ile Alarko rakipsizliğini kanıtlamıştır. Gölbaşı Alarko Servisi dilediğiniz yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılamaktadır.

Gölbaşı Alarko Servisi sizlerden aldığı güç ile her zaman görev yapmaya hazır olma kabiliyetine de kavuşmuştur. Bu amaçla her an kapımızda hazır beklettiğimiz acil destek mobil birimimiz 24 saat görev almaktadır. Günün hangi saati olursa olsun hiç düşünmeden irtibat numaramız olan 441 11 11 i arayabilir, şikayetlerinizi hattın ucundaki arkadaşımıza bildirebilirsiniz. Gerekiyorsa adres kaydınızı bırakarak ekip yönlenmesini talep edebilirsiniz.

Alarko markasını Gölbaşı bölgesinde en iyi şekilde temsil etmeye çalışan işletmemiz kombi bakımı klima tamiri şofben onarımı kazan dairesi ve brulör yedek parça temini için, hatta baca gaz analiziznizin yapılması gereken durumlarda uzman ve profesyonel ekipleri ile yardımcı olmaktadır. Gölbaşı Alarko Servisi ilçemizin en ekonomik ve en hızlı servisi olma ünvanını da yıllardır kimseye kaptırmamıştır. Pazar günleri dahi hizmet alabileceğinizi unutmayınız.

Gölbaşı Alarko Servisi Gölbaşı Alarko kullanıcılarının tüm teknik bakım-onarım taleplerine gece gündüz demeden karşılık veren şehrin en köklü ve donanımlı firmasıdır. Alarko markası ülkemizde en çok tercih edilen kombişofbenkazan ve klima markalarından bir tanesi olarak öne çıkmaktadır. Gölbaşı sakinleri de Alarko marka cihazları yoğun bir şekilde kullanmakta ve herhangi bir sorunda bizlere rahatlıkla ulaşabilmektedirler.

Firma olarak tam 25 yıldır kombi, şofben, klima ve kazan sistemleri konusunda başarılı çalışmalar ortaya koymaktayız. Daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş bir ekip olarak TSE standartlarında hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Gölbaşı sakinlerinin yardımına gece gündüz demeden koşmuş olan ekibimizin tamamı gerekli eğitimleri almış, sertifikalı kişilerdir. Bu anlamda sizlere Gölbaşı Alarko Servisi garantisi ile hizmet sunmaktayız.

Merkezi ısıtma sistemleri konusunda başarılı cihazlar çıkaran Alarko markasının kazanları sık bir şekilde tercih edilmektedir. Ancak bazen hiç beklenmeyen arızalar ortaya çıkabiliyor. Mesela brülör yakıt pompası sesli çalışıyor şikâyeti var ise pompa emme hattından hava girmesi ile bu durum olabilir.

Ayrıca pompa basıncı yüksek ise ve yakıt pompaya yeterli derecede ısıtılmış şekilde gelmiyor ise cihazınızdan yine ses çıkabilmektedir. Alarko kazanınızda ortaya çıkabilecek ses sorununu Gölbaşı Alarko Servisi uzman teknisyenimiz tespit ediyor ve gerekli önlemleri sizler için alıyor.

Günün 24 saati sıcak su alma adına kullanılan Alarko şofbenlerde de bir takım sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Şofbenlerde alev algılama hatası ile karşılaşabiliyoruz. Böyle bir durumun kaynağı alev denetleme devresi ve ateşleme devresi arasında başarısız bir bağlantı olabilir.

Alarko marka şofbeninizi baştan başlatmalı yani resetlemelisiniz. Ancak cihazınızdaki sorun düzelmemiş ise herhangi bir müdahalede bulunmadan Gölbaşı Alarko Servisi ekiplerimizden destek talep ediniz.

Sıcak su ve ısınma ihtiyacının en iyi şekilde karşılanmasına yarayan cihazlar kombilerdir. Ancak kombilerden de gün içerisinde farklı arızalarla karşılaşabiliyoruz. SU basıncı ile ilgili arızalar bunlardan birisidir.

Cihazda su basıncı sürekli olarak düşüyor ise bu düşüş 1 barın altı demektir ve tehlikelidir. Cihazınıza su basılmalı ve basınç normal seviyesine getirilmelidir. Doldurma musluğunu su basma işlemi için kullanabilirsiniz. Cihazınıza su ekleme işlemini nasıl yapacağınızı bilmiyor iseniz Gölbaşı Alarko Servisi operasyon merkezimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Alarko marka cihazlarınız konusunda bizlere gece gündüz demeden danışabilir ve teknik destek alabilirsiniz. Her biri alanında uzman teknisyenlerimiz 24 saat boyunca gezici servis araçları ile aktif bir şekilde hizmet verdiklerinden sadece tek bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Sizlere gece gündüz demeden zaman kaybettirmeden Gölbaşı Alarko Servisi garantili hizmetimizi sunmaktayız.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!