Gölbaşı Altus Servisi

Gölbaşı Altus servisi sayesinde buzdolabınızdaki su akıtma problemini hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Buzdolaplarında su akıtma problemi ısıtıcıların bozulması ve kapağın tam kapanmayıp buz eritmesi sebebi ile görülmektedir.

Gölbaşı Altus servisi profesyonel ekibi ile iletişime geçerek arızalı ısıtıcınızın ya da kapağınızın onarılmasını ve değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Sizler için Altus markalı bulaşık makinelerinde ön kapağa herhangi bir yükleme yapmanız durumunda kapağı kırabilirsiniz. Kapağınızın kurulması halinde Gölbaşı Altus servisi ile iletişime geçerek her türlü bakım ve onarım işlemi yaptırabilirsiniz.

Parça değişimi hizmetinde bulaşık makinenizin kontrolü yapılır. Eğer atölyeye gitmesi gerekiyorsa onayınız alınır ve atölyeye götürülen makineniz en kısa süre içinde tamir edilip tarafınıza tekrar gönderilir.

Televizyonlarınızda açılmama ya da açıkken kendi kendine kapanma, aşırı ısınma gibi durumlar yaşanabilmektedir. Ancak bu gibi durumlarda bilinçsiz bir şekilde televizyonun içi açılmamalıdır. Bu aynı zamanda ürünün garantiden de çıkmasına sebep olmaktadır.

Gölbaşı Altus servisi ile iletişime geçerek televizyonunuzun elektronik test cihazları ile kontrol edilmesini ve problemin kolaylıkla en doğru çözüm yöntemleri ile çözülmesini sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için 7-24 çalışan Gölbaşı Altus servisi ekibi ile çağrı merkezi ve mail adresimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Her evin olmasa olmazı haline gelmiş klimaların bakım, tamir, montaj, temizlik, parça değişimi gibi işlemlerini de kolaylıkla Gölbaşı Altus servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Klimaların kullanımı sırasında bulunduğu yerin altında herhangi bir elektronik cihaz olmaması son derece önemlidir.

Bu yüzden klimanızın kurulumunu Gölbaşı Altus servisi aracılığı ile yaptırarak en doğru yer seçimini sağlayabilir ve en doğru montajın hesaplı bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Yaz aylarının kurtarıcısı olarak görülen Altus klimaların kullanımı oldukça basittir. Klimanızın gaz kontrollerini sık sık yaptırmanız klimanızın uzun süreli kullanımı açısından oldukça önemlidir. Gazsız çalışan klimaların kompresörleri yanabilir. Kompresörğn yanması durumunda Gölbaşı Altus servisi ile iletişime geçerek kompresörün değiştirilmesini ya da tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!