Gölbaşı Arçelik Servisi

Gölbaşı Arçelik Servisi, beyaz eşya,kombi,  şofbenklima ve televizyon denildiğinde ilk akla gelen markalardan Arçelik ürünlerinde sizlere her türlü teknik desteği sağlamaktayız. Bildiğiniz gibi ülkemizde en çok tercih edilen, kalitesi ile hemen her ev ve işyerine giren markalardan bir tanesi Arçelik olmaktadır.

Ancak bildiğiniz gibi cihaz tercih ederken onun servis imkânlarının da ne ölçüde olduğunu kontrol etmeniz gerekir. Gölbaşı sakinleri için yıllardır Arçelik cihaz bakım ve onarım hizmetini garantili bir şekilde yürütmekteyiz. Hızlı ve yerinde bakım hizmetimiz ile en ufak bir sorunda dahi Gölbaşı sakinlerine yardım elimizi uzatmaktayız.

Genellikle bir cihazın ömrü 25 yıldır. Bu süreyi dolu dolu değerlendirmek adına bir takım temizlik ve bakım önlemleri almanızda fayda olacaktır. Mesela çamaşır ya da bulaşık makinenizde bir sorun olduğunda herhangi bir müdahalede bulunmadan telefonla destek almanızda fayda vardır.

Çünkü bilinçsiz müdahaleler nedeni ile cihazlarda çok daha ciddi sorunların ortaya çıktığına şahit olabilmekteyiz. Gölbaşı Arçelik Servisi telefon hattımız günün 24 saati aktif olarak ulaşılabilir ve herhangi aklınıza takılan bir durumda bizlerden destek almanız adına müşteri temsilcilerimiz hazır beklemektedir.

Arçelik marka çamaşır, bulaşık, kurutma makineleri ve buzdolapları oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu tip cihazlar dikkatli ve titiz kullanıldıkları takdirde yıllarca sorunsuz çalışmaktadır. Mesela Arçelik marka buzdolabınızı kullanırken ufak bir takım önlemler alabilirsiniz. Cihazınızı konumlandırırken güneşten mutlak suretle uzak tutmalısınız.

Bununla beraber eğer yeni yemek yapmışsanız henüz daha sıcakken yemeği buzdolabınıza kesinlikle koymayınız. Buzdolabınızın kapısını açtığınızda ses duruyor ve kapattığınızda ses çıkıyorsa iç fanlarda arıza ortaya çıkmış demektir veya donma olayı söz konusudur. Böyle bir durumda Gölbaşı Arçelik Servisi teknik birimlerimizden mutlaka yardım talebinde bulununuz.

Çamaşır makinelerinizde ise eğer bir ses sorunu, sarsıntı sorunu yaşıyor iseniz cihazınızı fazla doldurmuş ve yere sabitlememiş olabilirsiniz. Cihazınızı duvara yaslamamaya çalışmalı ve ayaklarının yere tam bastığına dikkat etmelisiniz.

Çamaşır makinelerinde tam verim almak için mutlaka uygun oranda deterjan ve yumuşatıcı kullanmalısınız. Eğer program yarıda kesilmiş ve durmuş ise elektriklerin gidip gelmiş olma ihtimali olacağından cihazınızdaki programı yeniden başlatın. Ancak program hiçbir şekilde çalışmıyorsa uzman desteği almak adına Gölbaşı Arçelik Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Gezici servis araçları ile hizmet ettiğimizden sizleri ister gece olsun ister gündüz olsun hiçbir suretle bekletmemekteyiz. Atölyemizde orijinal Arçelik yedek parçalar bulunmaktadır.

Cihazlarınıza orijinal parçayı yine Gölbaşı Arçelik Servisi uzman personelimiz montajını sağlayacaktır. Aklınıza takılan sorularda ya da hizmet almak istediğiniz herhangi bir konuda Gölbaşı Arçelik Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!