Gölbaşı Ariston Servisi

Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve kadrosundaki personellerin eğitimine de son derece önem veren Gölbaşı Ariston servisiAriston markalı kombi, klima, şofben ve beyaz eşyalar ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda sizlerin yanındadır. Gölbaşı Ariston servisi müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat hizmet veren bir servistir.

Ariston klimanızı kullanırken iç üniteden su gelmesi, cihazınızın tahliyesinin tıkanık olduğunun göstergesidir. Bunun en önemli nedeni klimanızın bakım zamanının geçmiş olmasıdır. Bu durumla karşılaştığınızda Gölbaşı Ariston servisi merkezlerini arayın, uzman ekibimiz, garantili ve orijinal yedek parçalarımız ile sorununuzu ortadan kaldıralım.

 Ariston klima montajlarınızın matkap yerine karot makinesi ile kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde duvarınız zarar görecektir. Montaj işlemleriniz için Gölbaşı Ariston servisi çağrı merkezini arayın, duvarınıza ve cihazınıza zarar vermeden montajını gerçekleştirelim.

Ariston klima cihazınızınnızın iç ve dış ünitesinin yılda bir kez temizlenmesi, kontrol edilmesi ve kimyasal bakımının yapılması ile bakterilerden arındırılması gerekir. Bu işlem sizin ve ailenizin sağlığı için son derece önemlidir. Gölbaşı Ariston servisi olarak cihazınızın ihtiyaç duyduğu bakımı en kısa sürede gerçekleştirelim.

Ariston klimanızın yeterince ısıtmıyor ya da soğutmuyor olması, yanlış modda çalıştırıyor olmanızdan kaynaklanabilir. Ev ya da işyerinizde kışın da yeterince ısınmak istiyorsanız Gölbaşı Ariston servisi olarak inverter klima tercih etmenizi öneririz.

Ariston kombi cihazınızın bar basıncı 1.5 ile 2.0 arasında sabit olmalıdır. Cihazınızın çalışırken basınçta aşağı ya da yukarı dalgalanmalar söz konusu olduğunda bu basınç sorununun göstergesidir. Hemen Gölbaşı Ariston servisi personellerini arayarak uzman ekibimizden yardım alın.

Ariston kombi cihazınızda sık sık basınç düşüşü olmasının nedeni ise genleşme tankınızın bakım ya da değişim zamanının gelmesidir. Orijinal ve garantili bakım ya da değişim işlemi için Gölbaşı Ariston servisine ulaşın.

Ariston çamaşır makinesi tamburunun dönmemesi durumu ile karşılaşırsanız, kazan düşmüştür veya bağlantı yerleri kırılmıştır. Bu durumda kesinlikle işinin ehli olmayan, korsan tabir edilen servislere rağbet etmeyiniz. Gölbaşı Ariston servisi bünyesine en kısa sürede ulaşın, bırakın uzman ekibimiz sorunu en kısa sürede ortadan kaldırsın.

Ariston çamaşır makinesi ürününüzün kapağından su geliyorsa, körük lastiğinin bozulmuş olması ya da körük lastiğini tutan çember telinin yerinden çıkması söz konusu olmuştur. Endişelenmeyin, cihazınızı Gölbaşı Ariston servisi ustalarına emanet edin, uzman kadromuz ve kaliteli ekipmanımız ile ev ya da işyerinize gelip, gerekli tamiratı gerçekleştirelim.

Ariston buzdolabı ürününüz soğutma gerçekleşmiyor, 4-5 saniyede bir çıt çıt sesi duyuluyorsa, kompresörünüz arızalanmıştır. Cihazınız için son derece önemli olan bu parçanın, orijinal ve garantili bir biçimde değişimi için Gölbaşı Ariston servisi çağrı merkezini arayarak uzman ekibimizden teknik destek alabilirsiniz.

Ariston buzdolabı ürününüzden ses geliyorsa, ancak kapak açıldığında, ses kesiliyor, kapandığından yeniden başlıyorsa iç fanlarda arıza ya da donma vardır. Bu sorunun çözümü için Gölbaşı Ariston servisi operasyon merkezine ulaşın. Bizi arayın kısa sürede sorunu ortadan kaldıralım.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!