Gölbaşı Baymak Servisi

Gölbaşı Baymak Servisi, günümüzde hem ısınma adına hem de ortamı iklimlendirme adına en çok tercih edilen cihaz markalarından bir tanesi Baymak olmaktadır. Kaliteli cihazları ile hem evlerde hem de işletmelerde sık bir şekilde karşılaştığımız Baymak cihazlar oldukça kullanışlıdır.

Ülkemizin hemen her alanında tercih edilen Baymak cihazlar Ankara Gölbaşı sakinleri tarafından da yoğun ilgi ile karşılanıyor. Baymak marka kombi, şofben, klima ve kazan sistemlerinde ortaya çıkabilecek herhangi bir bakım ihtiyacında ise Gölbaşı sakinlerine uzman kadromuzla yıllardır olduğu gibi bizler yardımcı oluyoruz.

Kombi, şofben, kazan ve klimalar yıllık rutin bakımlara ihtiyacı olan cihazlardır. Bakımı yapılmayan pek çok cihaz hem aksam ve borulardaki kirlenmeler hem de parça eskimesi nedeni ile ciddi sorunlar ortaya çıkarabiliyorlar. Bu ciddi sorunlar sizlere maddi açından sıkıntıya sokmakla beraber zaman anlamında da sizleri yormaktadır.

Bu sebeple Gölbaşı Baymak Servisi olarak müşterilerimize daima yılda iki defa rutin bakım yaptırmaları konusunda uyarılarda bulunuyoruz.

Gölbaşı Baymak Şofben Servisi

Şofbenleriniz Baymak markası altında oldukça kaliteli bir şekilde ev ve işyerlerinizde yerini alsalar da hiç beklemediğiniz bir anda bir arıza ile karşılaşmanız olasıdır. Önemli olan karşılaştığınız arıza karşısında bilinçli hareket etmektir.

Mesela Baymak şofbeninizde ateşleme sorunu ile ilgili bir uyarı alabilirsiniz. Böyle bir uyarı aldığınızda öncelikle ev ya da işyerinize gaz akışında herhangi bir problem olmadığından emin olmanız gerekiyor. Eğer gaz akışı var ise cihazınızı yeniden başlatmalısınız. Ancak bir sonuç alamaz iseniz Gölbaşı Baymak Servisi teknisyenlerimizden mutlaka yardım isteyiniz. Kontroller esnasında teknisyenimiz gaz valfi güç düğmesi, su musluğu gibi detaylara bakacak ve durumu tam olarak analiz ederek doğru yöntemle onarımı gerçekleştirir.

Gölbaşı Baymak Kazan Servisi

Baymak markasının kullanılan bir diğer cihazı kazanlardır. Merkezi sistem ısıtmalarında son derece kullanışlı olan kazanlarda hiç beklenmeyen bir anda arıza uyarısı alabilirsiniz. Mesela ısıtmama ve çok yakıt tüketme ikazı alıyorsanız bunun anlamı izolasyonun yetersiz olduğu ya da kapasitenin yetersizliğidir.

Bunun için öncelikle bulunduğunuz yerin izolasyonu güçlendirilmeli ve kullanımda olan yakıt değiştirilmelidir. Gerekiyorsa bu durumda kazan bile değiştirilebilir. Ancak öncelikle Gölbaşı Baymak Servisi uzman birimlerimiz ön çalışma yapacak ve duruma göre doğru yöntemi uygulayacaktır.

Baymak marka ısıtma ve soğutma cihazlarınızda ortaya çıkabilecek tüm sorunlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gölbaşı sakinlerinin istek ve talepleri doğrultusunda yıllık bakımları da aksatmadan zamanında ve uygun şekilde yapmaktayız. Alanında uzman bir kadro ile çalıştığımızdan cihazlarınızı bize gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Ayrıca yedek parça ihtiyaçlarında Baymak orijinal yedek parça temini ile Gölbaşı Baymak Servisi olarak çözüm odaklı işlem uygulamaktayız.

Gölbaşı Baymak Servisi, Ankara’nın Gölbaşı ilçe sakinlerine Baymak kombiklima ve şofbenlere dair her türlü teknik bakım ve onarımı sağlayan TSE standartlı servis olarak yıllardır verdiği hizmete ara vermeden devam ediyor. Hızlı servis, yerinde tespit, garantili çözüm, ekonomik hizmet kapsamında müşteri memnuniyetini ön planda tutan Gölbaşı Baymak Servisine bir telefon kadar yakınsınız.

Baymak kombi ve klimaları ile ülkemizin her yanında geniş ürün haznesi ile yayılmış bir marka olmakla beraber hem ev hem işyerlerine sağladığını teknolojik ürünlerle kolaylık sağlayarak hayatın bir parçası olmuş durumda. Baymak konusunda teknik anlamda sorun yaşayan kullanıcılar Ankara’da bölge merkez servisi olarak hizmet veren Gölbaşı Baymak Servisi’ni arayarak her türlü hizmeti anında alabiliyor.

Baymak kombi ve klimalar her ne kadar diğer marka ürünlerle aynı standartlarda işlem görse de iç hacmi ve teknik donanımındaki bir takım değişiklikler bu cihazda ayrı bir uzmanlık isteyecektir. Teknik arızalar bir olsa da tasarımsal olarak bir takım değişiklikler olabileceğinden Baymak ürünlerinde uzman teknisyenlerimizden destek isteyebilirsiniz.

Gölbaşı Baymak Klima Servisi

Klimalarda meydana gelen sorunlar belli başlı bir çerçevede buluşmaktadır. Örneğin klimanın su akıtma problemi karşılaştığımız ve bizi arayan müşterilerimizin sıklıkla şikâyet ettiği konuların başında geliyor. Klima iç ünitede nem bırakmaktadır. Bu nemin dışarı atılması gider borusu ile olmaktadır. Eğer dış ünitede montaj doğru bir şekilde yapılmış ise su akıtması normal olarak karşılanır. Ancak montajda bir sorun var ise ve dış ünite su akıtmıyorsa böyle bir durumda servis çağırmak en doğru tercih olacaktır.

Bununla beraber klima soğutma modunda çalışıyorsa bakır boru bağlantı kısımlarında nem ile doğru orantılı su akıntısı oluşabilir. Klima ısıtma modunda çalışıyorsa defrost yani otomatik buz çözme işlemi esnasında dış ünitede su akıntısı görülebilir. Buz çözme modunda ise buzlar çözüldükten sonra akıntı duracaktır.

Gölbaşı Baymak Kombi Servisi

Kombilerde, kalorifer tesisatındaki su eksilmeleri, büyük ihtimalle kalorifer tesisatındaki kaçak ile alakalıdır. Su hacmi kombilerde oldukça küçüktür. Bu nedenle kaçağı bulmak biraz zaman alabilir. Ayrıca genleşme tankında da bir arıza olabilir. Mutlaka görülmesi gerekir. Bu tip klima ve kombi şikâyetleri bize sıklıkla gelmektedir. Eğer siz de bunlara benzer arızalardan şikâyet ediyorsanız mutlaka bize irtibat numaramızdan ulaşınız.

Yaygın hizmet ağı bulunan servisimiz Gölbaşı Baymak Servisi, Ankara’nın her yerinde olduğu gibi Gölbaşı ilçesinde de arıza bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Gölbaşı’nda Baymak kombi ve klimalarınız için günün 24 saati hizmetinizdeyiz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!