Gölbaşı Bosch Servisi

Bosch Servisi

Beyaz eşya markaları son yıllarda alternatif olarak çok fazlalaşmış ve hemen hemen her bütçeye uyacak ürün satışları, uygun koşullarda müşteriler ile buluşmaktadır. Marka güvenirliğinin ön planda tutulması gereken ürünler içerisinde yer alan şofben tarzı su ısıtıcılarının montajı, bakımı yanında kombi gibi ısınma amaçlı kullanılan ve sürekli bakım - kontrol gerektiren ürünlerin satış sonrasında da hizmetlerinin sorunsuz devam ettirilmesi müşteri açısından dikkat edilmesi gereken bir husustur.

Gölbaşı bosch servisi, bu anlamda satış sonrası hizmetlerinde de müşterisinin sürekli yanında olarak, klima aletleri bakımı, arızası ve montajı işlerinde de ekibi ile hizmet vermektedir. Gaz kaçağı kontrolleri, ayarları, baca temizliği gibi birçok hizmet gerçekleştirilmektedir. Derin dondurucu - buzdolabı gibi soğutucu ürünlerin montajı, motor arızlarında, çamaşır makinesi rutin temizliği, bakımlarında müşterisini fazla bekletmeden, mümkün olduğunca sorunu yerinde çözme gayreti ile çalışmalarını sürdürmektedirler. Beyaz eşya bakımlarının düzenli yapılması ve müşterinin bilinçli kullanıma yönlendirilmesi, satın alınan ürünlerin kullanım sürelerini artırmaktadır.

Bulaşık makinesi bağlantılarının yapılması, hortumdan kaynaklı sorunların çözümü gibi işlerde de müşterisin yanında olan Gölbaşı bosch servisi, satış sonrasında da marka güvenirliğini müşterisine hissettirmektedir.