Gölbaşı Bosch Servisi

Gölbaşı Bosch servisi tüm Ankara içinde ve Gölbaşı ilçesinde faaliyet gösteren çok köklü bir kuruluştur. Yaklaşık 25 senedir çalışmalarını titizlikle sürdüren Gölbaşı Bosch servisi çalışanları müşterilerinin her türlü şikayetlerine anında cevap vermektedir.

Tüm Bosch ürünlerinde yaşadığınız arızalar ekibimiz tarafından isterseniz online isterseniz direkt bir şekilde 24 saat içerisinde çözüme kavuşturulur.Gölbaşı Bosch servisi olarak sizlere sunduğumuz online servis hizmetimiz ile arızalarınızın bir kısmı servis çağırmadan halledilebilir hale gelmiştir.

Sadece yaşadığınız herhangi bir arızada veya aklınıza takılan bir soruda telefonla ya da herhangi bir iletişim yoluyla Gölbaşı Bosch servisi ekip arkadaşlarımızla ulaşmanız yeterlidir.

Bosch kombicihazlarını satın aldığınız andan itibaren kurulumunu ve montajını Gölbaşı Bosch servisi tarafından yaptırabilirsiniz. Öncelikli olarak size birtakım tavsiyelerimiz olacak. Bunları şu şekilde sıralayalım; kombinizi mutfak dolaplarınız yapılırken etrafını kapatacak şekilde yaptırmayın; çünkü acil bir müdahalede zaman kaybı yaşatabilir.

Daha çok hermetik tipte kombiler tercih edin. Bacalıtip kombiler artık tercih edilmiyor. Kombilerde mutlaka hangi tip olursa olsun hava giriş çıkışını sağlayan menfez olmalıdır.Menfezler asla kapatılmamalı ve temizliğine dikkat edilmelidir.

Eğer oda termostatı kullanacaksanız mutlaka pencereden uzak bir yerde kullanılmalıdır. Çünkü pencere açıldığı zaman termostatı sıcaklık değeri olduğundan daha düşük veya daha yüksek bir sıcaklık değerini gösterebilir.Yoğuşmalı kombilerin atık su hortumları kesinlikle açıkta olmamalıdır ve suya temas etmemelidir.

Çünkü bu hortumdan çıkan atık gazlar zehirlidir ve insan sağlığına oldukça tehlikelidir.Kombilerinize mutlaka senede en az 2 defa Gölbaşı Bosch servisi ekip arkadaşlarımız tarafından bakım yaptırınız.

Gölbaşı Bosch servisi sizlere tüm Bosch beyaz eşyalar konusunda detaylı bir bilgi vermektedir.Servis öncesinde ve servis sonrasında kullanım hakkında ekip arkadaşlarımızdan gereken her şeyi öğrenebilirsiniz.Boschbuzdolabı ürünlerinde su akıtma problemi ile karşılaşabilirsiniz.

Bu durumda öncelikli olarak cihazın motorunda bir sıkıntı var mı diye kontrol ettirmeniz gerekir. Bu kontrolün sağlanması için Gölbaşı Bosch servisi ekip arkadaşlarımız ile iletişime geçiniz.

Bosch çamaşır makinesi ürünlerinde sıkmama ya da yeteri kadar sıkmama problemi ile karşılaşabilirsiniz.Program bittiğinde çamaşırlarınız sulu bir şekilde çıkıyorsa cihaz yeteri kadar performans göstermiyor demektir. Bu durumda öncelikli olarak programda sıkma yokayarını kullanmış olabilirsiniz.

Bunun kontrolünü sağlayın. Eğer bu şekilde bir hatanız yoksa yüksek ihtimalle cihazın tamburunda bir problem yaşıyorsunuz demektir.Bu problemin kontrolünü sağlamak için Gölbaşı Bosch servis ekip arkadaşlarımızdan yardım istemelisiniz.

Bosch marka şofben ürünlerinizden genellikle yeteri kadar sıcak su elde edememe ya da yeteri sıcaklıkta su elde edememe problemi ile karşılaşabilirsiniz. Bu sorun şofbenlerin genel bir arızasıdır. Böyle bir arıza ile karşılaştığınızda şofben cihazına herhangi bir tamirat işlemi kesinlikle gerçekleştirmeyiniz.

Korsan Bosch servislerinden uzak durunuz. Çünkü korsan servislerin yapıp yaptığı her müdahale sonucunda cihazınız garanti dışında kalacaktır. Bosch ürünlerinde yaşadığınız bir problemde anında Gölbaşı Bosch servis ekip arkadaşlarımıza iletmeniz yeterli olacaktır.

Beyaz eşya markaları son yıllarda alternatif olarak çok fazlalaşmış ve hemen hemen her bütçeye uyacak ürün satışları, uygun koşullarda müşteriler ile buluşmaktadır. Marka güvenirliğinin ön planda tutulması gereken ürünler içerisinde yer alan şofben tarzı su ısıtıcılarının montajı, bakımı yanında kombi gibi ısınma amaçlı kullanılan ve sürekli bakım – kontrol gerektiren ürünlerin satış sonrasında da hizmetlerinin sorunsuz devam ettirilmesi müşteri açısından dikkat edilmesi gereken bir husustur.

Gölbaşı bosch servisi, bu anlamda satış sonrası hizmetlerinde de müşterisinin sürekli yanında olarak, klima aletleri bakımı, arızası ve montajı işlerinde de ekibi ile hizmet vermektedir. Gaz kaçağı kontrolleri, ayarları, baca temizliği gibi birçok hizmet gerçekleştirilmektedir.

Derin dondurucu – buzdolabı gibi soğutucu ürünlerin montajı, motor arızlarında, çamaşır makinesi rutin temizliği, bakımlarında müşterisini fazla bekletmeden, mümkün olduğunca sorunu yerinde çözme gayreti ile çalışmalarını sürdürmektedirler. Beyaz eşya bakımlarının düzenli yapılması ve müşterinin bilinçli kullanıma yönlendirilmesi, satın alınan ürünlerin kullanım sürelerini artırmaktadır.

Bulaşık makinesi bağlantılarının yapılması, hortumdan kaynaklı sorunların çözümü gibi işlerde de müşterisin yanında olan Gölbaşı bosch servisi, satış sonrasında da marka güvenirliğini müşterisine hissettirmektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!