Gölbaşı Buderus Servisi

Gölbaşı Buderus Servisi Gölbaşı sakinlerine kombi, şofben ve kazan sistemleri hizmetleri ile 25 yıldır destek sağlamaya devam eden şehrin en köklü firmasıdır. Buderus markası bu tip cihazlarda lider konumda olanlardan bir tanesidir. Ankara merkez ve ilçelerde geniş bir kitle tarafından kullanılmaktadır. Bu denli yoğun bir şekilde tercih edilen markanın Gölbaşı ve çevresinde her an ulaşılabilecek bakım ve onarım hizmeti sağlayan en kapsamlı firması durumundayız.

İso 9001 belgeli firmamız alanında uzman teknisyenleri ile gece gündüz demeden Gölbaşı sakinlerinin taleplerine cevap vermektedir. Ankara için tek numaramız olmakla beraber bu numaradan hafta sonu ya da tatil günleri demeden yılın 365 günü bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ekibimiz Buderus marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış, sertifikalı personellerdir.

Bu anlamda sizlere kapsamlı ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız. TSE standartlarında hizmet sunmakla beraber ayrıca donanımlı atölyemizde Buderus marka kombi klima şofben kazan ve brulör cihazlarınız için orijinal yedek parçalarımız da bulunmaktadır. Eğer cihazınızda onarımı mümkün olmayacak derecede bir parça var ise Gölbaşı Buderus Servisi olarak sizlere anında orijinal parça temin ediyor ve montajını sağlıyoruz.

Kombilerde sık karşılaştığımız arızalardan bir tanesi başarısız ateşleme hatasıdır. İlk olarak dairenizde gaz olup olmadığına, akışta bir sorun olmadığına emin olmalısınız. Şayet dairenizde gaz akışı normal ise su basınç seviyesini kontrol edebilirsiniz. Cihazınızı birkaç defa yeniden başlatabilirsiniz. Ancak sonuç alamaz iseniz Gölbaşı Buderus Servisi operasyon merkezimizden mutlaka destek istemelisiniz.

Ateşleme hatasını tetikleyen durumlar içerisinde kombinizde ateşleme iyonizasyon çubukları, elektronik kart ya da gaz valfi arızaları ortaya çıkmış olabilir. Tüm kontroller ekibimiz tarafından kapsamlı bir şekilde yapılacak ve uygun yöntemle onarımı gerçekleşecektir.

Bacalarda meydana gelen tıkanma veya geri tepme durumları Buderus kombilerde karşılaştığımız bir başka sorundur. Şayet böyle bir sorun ortaya çıkarsa akıllı cihazınızın davlumbazında bulunan baca termostatı devreye girecektir. Airfel kombiniz içerisinde bulunan baca sensörü otomatik olarak resetleme yani yeniden başlatma işlemini yapacaktır. Ancak cihazınızda beklenmeyen bir sorun görürseniz Gölbaşı Buderus Servisi ekibimiz sizlere anında yardımcı olacaktır.

Buderus marka kazanlarda ise en sık brülör arızaları ile karşılaşmaktayız. Kazan ve brülör arızaları çok farklı nedenlerle ortaya çıkabiliyor. Örneğin brülör arızası meydana gelmiş ise öncelikle brülöre elektrik gelip gelmediği kontrol edilmelidir. Ayrıca gaz hattındaki vanaların da açık olup olmadığına bakılmalıdır. Açık değil ise açılmalıdır.

Kazan panosu ve brülör panosu üzerindeki anahtarlar çalıştırma pozisyonunda olmalıdır. Ancak bu gibi kontrollerinize rağmen kazanda hala brülör arızası ikaz lambası yanıyor ve size arıza kodu üşüyor ise Gölbaşı Buderus Servisi personelimiz sizlere en hızlı şekilde yardımcı olmak adına bulunduğunuz yere gelecektir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!