Gölbaşı Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Servisi

Gölbaşı Demirdöküm Servisi, Ankara Gölbaşı sakinlerinin aradığı tam donanımlı ve garantili hizmeti ile öne çıkıyor. Türkiye’de ister büyük işletmelerde olsun isterse en küçük evlerde Demirdöküm markası hemen herkese hitap edecek ürünlerle halka sunulmaktadır. Bu sebeple özellikle ısıtma ve soğutma sistemlerinde Demirdöküm markası bu pazarda öne çıkan sayılı firmalardan biri olarak gösterilebilir. Demirdöküm ısıtma ve soğutma cihazlarınızda çıkabilecek her türlü problemi ise alanında yetkin olan servisimize danışabilir gerekli desteği alabilirsiniz. Yıllardır Ankara’da Gölbaşı sakinlerinin beyaz eşya, kombi, kazan, klima, şofben gibi ürünlerinin teknik sorunlarında uzman ekibi ile imdada koşan firmamız eğitimli kadrosu ile daima işin başındadır. Bu gibi cihazlarınız soğuk kış aylarında ya da en bunaltıcı yaz aylarında bozulduğu anda işlerinizi aksatma bir yana canınızı sıkabilir ve sizi çaresiz bir duruma düşürebilir. Böyle anlarda yapmanız gereken tek şey Gölbaşı Demirdöküm Servisi olarak bizleri aramanız. Web sitemiz ile bize ulaşabildiğiniz gibi müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve anında destek alabilirsiniz. Dilerseniz mobil uygulamamızı indirerek sadece bir tek tuşla dilediğiniz desteği almanız da mümkün.

Ankara Gölbaşı sakinleri ister mağaza, iş yeri olsun ister daire, en hızlı ve garantili tamir, bakım ve onarımı Gölbaşı Demirdöküm Servisinden alıyorlar. Yaz aylarında arızalanan bir klima ya da tam kış soğuğunun ortasında sürekli sorun çıkaran bir kombi ile baş etmek hiç olay değildir. Bu gibi durumlardan ancak alanında yetkin bir servisten deste almanız gerekir. ISO belgeli servisimizde ayrıca Demirdöküm ürünleri üzerine gerekli eğitimleri almış personelimiz bulunmaktadır. Sizin canınız olmadık zamanlarda böyle durumlardan ötürü sıkılmasın diye gece vardiyasında da hazır ekibimiz bulunmaktadır. Yani haftanın hangi günü hangi saati isterseniz ekibimiz sadece tek bir telefon ya da çağrıyla dilediğiniz yere gelip sorun ne ise çözmekte, garantili bir şekilde çalışır halde cihazınızı size teslim etmektedir. Ayrıca cihazınızda bir parça değişmesi gerekiyor ise bunu orijinal parça ile değiştiren ekibimiz bu konuda hassas davranmaktadır. Çünkü orijinal ürünler orijinal parça ister. Aksi halde cihazınıza iyilik değil kötülük yapmış olursunuz.

Isıtma ve soğutma sistemlerinizin periyodik bakımlarını ihmal etmemenizi öneriyoruz. Çünkü en olmadık anda ortaya çıkabilecek bir arıza işlerinizin aksamasına neden olacaktır. Gölbaşı Demirdöküm Servisi, Demirdöküm marka ürünlerinin en eskisinden en yenisine kadar onarımı ve bakımını yapmaktadır. Cihazlarınızda herhangi bir aksaklık, durma, ısıtmama, soğutmama, su kaçırma, gaz kaçırma gibi durumlar seziyorsanız, gaz kokusu durumunda camları açmanızı ancak diğer durumlarda cihaza müdahale etmeden bizleri acilen aramanızı öneriyoruz. Çünkü bilmeden yapacağınız bir hamle daha da olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu bağlamda uzman kadromuz 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir.