Gölbaşı Demirdöküm Servisi

Gölbaşı Demirdöküm Servisi, Ankara Gölbaşı sakinlerinin aradığı tam donanımlı ve garantili hizmeti ile öne çıkıyor. Türkiye’de ister büyük işletmelerde olsun isterse en küçük evlerde Demirdöküm markası hemen herkese hitap edecek ürünlerle halka sunulmaktadır.

Bu sebeple özellikle ısıtma ve soğutma sistemlerinde Demirdöküm markası bu pazarda öne çıkan sayılı firmalardan biri olarak gösterilebilir.

Demirdöküm ısıtma ve soğutma cihazlarınızda çıkabilecek her türlü problemi ise alanında yetkin olan servisimize danışabilir gerekli desteği alabilirsiniz. Yıllardır Ankara’da Gölbaşı sakinlerinin beyaz eşya, kombikazanklima, şofben gibi ürünlerinin teknik sorunlarında uzman ekibi ile imdada koşan firmamız eğitimli kadrosu ile daima işin başındadır.

Gölbaşı Demirdöküm Kombi Servisi

Kombiler konusunda çok farklı arıza kayıtları ile karşılaşabiliyoruz. Mesela sıcak su akmaya başladığında kaloriferlerin, yani radyatörlerin aşırı derecede ısınmasına dair bir takım şikâyetler alabiliyoruz. Kombiler çalıştığında radyatörleriniz çok ısınıyor ise musluğa ve kalorifer tesisatına giden su ayrılmıyor demektir.

Yani bir tıkanıklık söz konusudur. Üç yollu vanada bir tıkanıklık var ise ya çeşmeye ya da kalorifer hattına giden sulardan birisi sadece tek tarafa gidiyor demektir. Kontrolleri Gölbaşı Demirdöküm Servisi uzman teknisyenlerimiz tarafından hızlı bir şekilde yapılacak ve onarımı gerçekleşecektir.

Bu gibi cihazlarınız soğuk kış aylarında ya da en bunaltıcı yaz aylarında bozulduğu anda işlerinizi aksatma bir yana canınızı sıkabilir ve sizi çaresiz bir duruma düşürebilir. Böyle anlarda yapmanız gereken tek şey Gölbaşı Demirdöküm Servisi olarak bizleri aramanız.

Web sitemiz ile bize ulaşabildiğiniz gibi müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilir ve anında destek alabilirsiniz. Dilerseniz mobil uygulamamızı indirerek sadece bir tek tuşla dilediğiniz desteği almanız da mümkün.

Ankara Gölbaşı sakinleri ister mağaza, iş yeri olsun ister daire, en hızlı ve garantili tamir, bakım ve onarımı Gölbaşı Demirdöküm Servisinden alıyorlar. Yaz aylarında arızalanan bir klima ya da tam kış soğuğunun ortasında sürekli sorun çıkaran bir kombi ile baş etmek hiç olay değildir. Bu gibi durumlardan ancak alanında yetkin bir servisten deste almanız gerekir.

ISO belgeli servisimizde ayrıca Demirdöküm ürünleri üzerine gerekli eğitimleri almış personelimiz bulunmaktadır. Sizin canınız olmadık zamanlarda böyle durumlardan ötürü sıkılmasın diye gece vardiyasında da hazır ekibimiz bulunmaktadır.

Yani haftanın hangi günü hangi saati isterseniz ekibimiz sadece tek bir telefon ya da çağrıyla dilediğiniz yere gelip sorun ne ise çözmekte, garantili bir şekilde çalışır halde cihazınızı size teslim etmektedir. Ayrıca cihazınızda bir parça değişmesi gerekiyor ise bunu orijinal parça ile değiştiren ekibimiz bu konuda hassas davranmaktadır. Çünkü orijinal ürünler orijinal parça ister. Aksi halde cihazınıza iyilik değil kötülük yapmış olursunuz.

Isıtma ve soğutma sistemlerinizin periyodik bakımlarını ihmal etmemenizi öneriyoruz. Çünkü en olmadık anda ortaya çıkabilecek bir arıza işlerinizin aksamasına neden olacaktır. Gölbaşı Demirdöküm Servisi, Demirdöküm marka ürünlerinin en eskisinden en yenisine kadar onarımı ve bakımını yapmaktadır.

Cihazlarınızda herhangi bir aksaklık, durma, ısıtmama, soğutmama, su kaçırma, gaz kaçırma gibi durumlar seziyorsanız, gaz kokusu durumunda camları açmanızı ancak diğer durumlarda cihaza müdahale etmeden bizleri acilen aramanızı öneriyoruz. Çünkü bilmeden yapacağınız bir hamle daha da olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu bağlamda uzman kadromuz 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir.

Gölbaşı Demirdöküm Servisi yılların kaliteli hizmet anlayışı ile ev ve işyerlerinde Demirdöküm cihazların bakımını A’dan Z’ye başarılı bir şekilde yapan, müşterilerini en zor durumlardan hızlı bir şekilde kurtaran şehrin en köklü firmasıdır.

Profesyonel bakış açısı ile cihazlarda meydana gelebilecek en ufak bir arızada bile sonuç odaklı işlemlerini sürdüren teknisyenlerimiz sizlere sadece tek bir telefon mesafededir. Sertifikalı ve gerekli eğitimleri almış olan ekibimiz müşteri memnuniyetini odağına alarak işlemlerini sonuçlandırmakta ve bu işi garantili bir şekilde yapmaktadır.

Gölbaşı sakinleri yıllardır olduğu gibi Demirdöküm keyfini Gölbaşı Demirdöküm Servisi bakımları sayesinde eksiksiz ve aralıksız bir şekilde sürüyor. Çünkü firmamız mesafe sorun etmez, arızanın büyüklüğüne küçüklüğüne bakmaz, sadece müşterilerinin beklentilerini karşılama odaklı hareket eder.

Bu sebeple gücümüzü hem geçmişimizdeki deneyimlerimizden hem de müşterilerimizin memnuniyetinden almaktayız. TSE standartlarında sağladığımız hizmet politikamız dün nasılsa bugün de, yarın da öyle olacaktır. Gölbaşı bölgesinde cihazlarınız Gölbaşı Demirdöküm Servisi ile daima güvende olmaktadır.

Gölbaşı Demirdöküm Şofben Servisi

Demirdöküm markasının en iyi olduğu konulardan bir tanesi de şofbenlerdir. Günün 24 saati rahatlıkla sıcak su elde edilen şofbenlere dair bizlere çok fazla soru gelmektedir. Bunlardan bir tanesi hermetik şofbenlerde herhangi bir tehlike var mıdır sorusudur.

Hermetik şofbenlerde gaz bağlantılarında bir kaçak yok ise, borunun şofben bağlantısında bir arıza kaçak söz konusu değil ise tehlike söz konusu olmaz. Ancak şofbenler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz Gölbaşı Demirdöküm Servisi çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Gölbaşı Demirdöküm Klima Servisi

Klimalar ister küçük alanlarda ister büyük alanlarda olsun ortamı iklimlendirebildiğimiz, ortamı rahatlatabildiğimiz cihazlardır. Klimalar konusunda da bizlere pek çok arıza kaydı gelebiliyor. Klimam sesli çalışıyor, klimam su kaçırıyor, klimamın programı çalışmıyor ya da klimam yeteri kadar soğuk üflemiyor tarzında şikâyetleri hemen her gün alabiliyoruz.

Bu tür arızaların tamamı uzman desteği gerektiren sorunlar olduğundan parçaların incelenmesi gerekir. Demirdöküm klima arızaları konusunda günün 24 saati Gölbaşı sakinleri bizlerden dilediği desteği alabilirler. Ayrıca aklınıza takılan herhangi bir sorunda Gölbaşı Demirdöküm Servisi müşteri temsilcilerimiz sizinle ilgilenecektir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!