Gölbaşı Eca Servisi

Gölbaşı Eca Servisi 1Gölbaşı Eca Servisi siz Gölbaşı sakinlerine yıllardır olduğu gibi Eca marka kombi ve şofbenler konusunda profesyonel bakım ve onarım desteği sağlamaktadır. Bildiğiniz gibi ısıtma sistemi cihazlar mutlaka yılık bakımdan geçmesi gereken cihazlardır. Yıllık bakımdan geçen cihazlarınız hem tam performans çalışacak hem de ömrü daha da uzayacaktır.

Ancak bazı durumlarda müşterilerimiz yıllık bakımları aksatabiliyorlar. Bu gibi durumlarda yıl içerisinde beklenmedik arızalarla karşılaşmak da mümkün olabiliyor. Eğitimli ve sertifikalı teknisyenlerimiz sizlere günün 24 saati yardımcı olmaktadır.

Yıllık bakımların yanı sıra parça değişimi gerektiğinde ekibimiz sizlere orijinal Eca model yedek parça temini ve montajı sağlamaktadır. TSE standartlarında hizmet vermekle beraber tamamen profesyonel işlem yürütmekteyiz. Yerinde bakım ve onarım işlemleri sağladığımız gibi donanımlı atölyemizde de sizlere yardımcı olmaktayız.

Önemli olan arızanın doğru bir şekilde tespit edilip doğru yöntemle onarımının gerçekleştirilmesidir. Bu konuda uzman bir kadro ile çalıştığımızdan bakım ve onarım çalışmalarımız Gölbaşı Eca Servisi kalitesi ile başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı karşıladığımız kombiler Eca marka kalitesi ile ev ve işyerlerimizde yerini almaktadır. Kombilerde günlük olarak bizlere farklı arıza kayıtları gelebilmektedir. Mesela bunlardan bir tanesi kombinin ses yapmasıdır. Eca marka kombiniz ses yapıyor ise genellikle fan motoru kaynaklı ya da devir daim motorunda bir arıza ile olabiliyor.

Haznedeki suda hava birikmesi olmuş ise bu da ses çıkarmasını tetikleyebilir. Ancak elbette kombinizdeki sesin kaynağı uzman kontrolü ile net olarak belirleneceğinden Gölbaşı Eca Servisi ekibimiz gerekli müdahalelerde bulunacaktır.

Sıcak su ihtiyacımızı karşıladığımız diğer bir cihaz şofbenlerdir. Şofbenler kapsamlı yapısı ile günün 24 saati sıcak su sağlayabilirler. Ancak şofbenlerde de beklenmeyen arızalar görülebiliyor. Şofbenlerde su basınç arızaları, rezistans kireç sorunları, sıcak su alamama ya da elektrik kaçakları gibi sorunlarla karşılaşabiliyoruz.

Elektrik girişindeki klemensin ve emniyet svicinin yanması neticesinde şofbeniniz çalışamaz bir hal alabilir. Şofbeninizin sıcak su sağlaması açısından önemli parçalarından bir tanesi kademe anahtarıdır. Kademe anahtarı arızalarında gerekli tedbirleri alıyoruz. Giriş suyu sıcaklık sensör arızası ise bir başka konudur.

Su giriş sıcaklık NTC sorunu da dediğimiz bu arıza tipi sensör ya da bağlantılarda bir arıza çıkmış ise kendisini göstermektedir. Gölbaşı Eca Servisi şofben teknik ekibimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra sizlere cihazınızı ilk günkü performansında teslim edecektir.

Şofben ve kombilerinize bakım dahilinde bir yıllık Gölbaşı Eca Servisi garantisi vermekteyiz. İşlemlerimiz bittiğinde gerekli testleri uyguluyor ve cihazınızda herhangi bir sorun olmadığından emin oluyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!