Gölbaşı Ferroli Servisi

Gölbaşı Ferroli Servisi 1Ferroli markası olarak üretilen ürünlerden satın aldığınız veya alacağınız Ferroli kombi ve klimalarınızın tüm bakım,onarım ve arıza takibiz biz Gölbaşı Ferroli Servisi tarafından sağlanmaktadır.

Ekibimiz alanında uzman son derece profesyonel elemanlardan oluşmuş olup ihtiyaçlarınıza göre anında arıza kaydı oluşturuyoruz ve çözümü bulup sizlere ulaştırıyoruz.

Ekip olarak vizyonumuz; çalışanlarına değer veren, onları destekleyen, müşteri problemlerine duyarlı, iş-yaşam dengesine uygun çözümler üreten, stratejik ve sağduyulu çalışmalar yürütmektir.

Ferroli kombi ve klimalarınızı da aynı şekilde üstün hizmet anlayışıyla tamir etmekteyiz ve ilk alımlarında tüm kurulumlarını tamamlamaktayız. Garanti sürelerinin de başlaması bu ilk kurulumun ardından olmaktadır.

Ferroli ürünlerinde bizlerden yardım isteyebileceğiniz veya karşılaşabileceğiniz sorunları sizler için derledik;

▶Kombi bakımlarında ilk olarak sıcak su sirkülasyonunu sağlamak ve kaloriferin yanma durumunu iyi değerlendirmek sorunun tespitinde epey yardımcı olacaktır. Bunları belli aralıklarla mutlaka gözden geçirin.

▶Ardından kombilerinizin su sızdırmazlık durumlarını gözden geçiriyoruz.

▶Sonraki basamakta kombinizin içini açıyoruz ve tozlanma durumunu kontrol ediyoruz. Kombinizin tozlanması çok fazlaysa tozunu temizliyoruz.

▶Kombi içerisindeki elektrik hatları ve elektrik kablolarının bağlanma noktalarını kontrol ediyoruz.

▶ Baca fanının kontrolünü sağlıyoruz ve kirliyse temizliğini yapıyoruz.

▶ Kombinin brülorünü temizliyoruz.

▶ Kombideki genişleme tankını kontrol ediyoruz ve bar basıncını ayarlıyoruz.

▶Kombi kaloriferinin dönüş hattında yer alan filtrelerin temizliğini ise ekip arkadaşlarımızla en son yapıyoruz.

Bu ve bunun gibi sorunlarda her zaman yanınızda ve daima yardımcınızız.

Ferroli klimalarda ise;

▶Klimalarınızın mevsimsel bakımları, motor, iç hazne ve filtre gibi bakımları ekibimiz tarafından profesyonelce yapılıyor.

▶Kontrollerde klima ünitelerinin iç ve dış temizlikleri ve gaz dolumlarının tamamı da yine ekibimiz tarafından gerçekleşmektedir.

▶Bakım yapılırken hava bakımı ve hava filtrelerinin temizliği öncelikle yapılır.

▶Bakteri ve mikroorganizmalardan arınmış havanın solunması için gereken tüm temizlikleri yapılır.

▶Filtrelerin esasen 15 günde bir temizlenmesi gerekmektedir. Klima evoperatörlerinin kirli kalması klimada soğutma ve iklimlendirme işlevlerinin yerine getirilmesini engellemektedir. Bu da klimanızı istediğiniz randımanda kullanmanıza büyük sorun teşkil etmektedir. Bu aletlerin temizliği de yine ekibimizce  yani Gölbaşı Ferroli Servisi tarafından sağlanmaktadır.

▶Temizlik yapılırken yıkama işlemi musluk altında yapılmalıdır.

▶ Kurutma asla asılarak yapılmamalıdır.

▶Sıcak su ile temizleme yapılırken sıcaklık asla 50 dereceyi geçmemelidir.

▶Güneş altında kurutma asla yapılmamalıdır.

▶Son olarak ise Ferroli klimalarınız filtresiz çalıştırılmamalıdır.

Gölbaşı Ferroli Servisi yukarıda madde madde saydığımız işlemleri büyük bir dikkatle ve hiç bir detayı atlamadan yapmaktadır. Servis merkezimizde görevli çalışanlarımız tarafından alacağınız randevu derhal işleme koyularak sizlere servis hizmetinin en kalitelisi ulaştırılacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!