Gölbaşı Hotpoint Servisi

Gölbaşı Hotpoint Servisi 1Gölbaşı Hotpoint Servisi, gölbaşı halkının beyaz eşya ile ilgili olan tüm sorunlarına hızlı bir şekilde yetişerek garantili hizmet sunan bir teknik servistir.

Hotpoint kendisini ispatlamış olan kaliteli bir marka ve teknik servis olarak kendimizi bölge halkına kanıtlamış olmamız nedeni ile her zaman taktir edilmekteyiz.

Elektronik cihazlar belli bir zaman kullanıldıktan sonra istenmeyen arızalar meydana çıkartabilirler.

İstenmeyen arızalar ile karşılaşmamak için Gölbaşı Hotpoint Servisi olarak tavsiyemiz bu cihazlarınızın mutlaka düzenli olarak bakımlarının uzman serviste yaptırılmasıdır.

Çünkü bakımları yapılmadığı taktirde genel olarak parça sorunu, cihaz çalışırken tekleme gibi sorunlar yaratmaktadır. Bütün bu ve buna benzer sorunlarınızda Gölbaşı Hotpoint Servisi 7/24 hizmetinizdedir.

Bölgede 7/24 hizmet sunan tek servis özelliği ile her zaman müşterilerinden takdir almış ve bu konuda da örnek gösterilmiştir.

Çünkü beyaz eşya cihazlarının günün hangi saati ve anında sorun veya arıza çıkaracağı belli olmaz, bunun için servisimiz her daim hazır kıta beklemektedir.

TSE standartlarına ve ISO9001 standartlarına uyarak hizmet veren servisimiz her zaman çözümcü ve çözüm odaklı olmayı tercih etmiştir. Bünyesinde pek çok yeni teknolojik ekipman ve yeni gezici servis aracını da katarak yatırımlarına sürekli olarak devam eden Gölbaşı Hotpoint Servisi, hotpoint markasının ağırlığının bilincinde olarak hizmetlerini sunmaktadır.

Ayrıca yapmış olduğu tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini de unutmayan bu konuda personellerini her zaman uyaran ve bilgilendiren, disiplinli, çalışkan, titiz bir servistir Gölbaşı Hotpoint Servisi.

Buzdolabı cihazınızı asla güneş gören bir yere yerleştirmeyin, sıcak yemekler dolabınıza koymayın, Yeni dolaplar alınacaksa mutlaka no-frost buzdolaplarını tercih edin diye her zaman müşterilerini uyarmakta ve bilgilendirmektedir.

Buzdolabınızdan her hangi bir gıda alırken kapağını asla uzun süre açık tutmayan, bu durum içerideki soğuk hava akımının azalmasına ve dolabınızın verimsiz olarak çalışmasına sebebiyet verebilir. Ayrıca, dolabınızın iç lambasının önü kesinlikle doldurulmamalı ve aydınlatma kapatılmamalıdır.

Gölbaşı Hotpoint Servisi olarak tavsiyemiz buzdolabınızda hızlı tüketilecek yiyeceklerin ön taraflara, konserve gibi sık tüketilmeyen yiyeceklerin ise arka taraflara konması ve bu şekilde gıdaların muhafaza edilmesi kullanım kolaylığı açısından tavsiye edilmektedir.

Bulaşık makinelerinin iyi yıkayamama veya bulaşıklarınızdaki lekeleri tam olarak çıkaramama gibi sorunları zamanla oluşabilir. Bu durum ya cihazınızda kullandığınız tuz ile ya da suyunuzun kireçlenmesi ile alakalıdır.

Makinenizde kireç çözücü kullanmanız veya kaliteli tuz kullanmanız Gölbaşı Hotpoint Servisi olarak tavsiyemizdir.

Cihazlarınızda kullanacağınız parlatıcı olsun, tuz olsun veya deterjan olsun mutlaka kaliteli ve yeterli miktarda olmalıdır. Ayrıca, her zaman bahsettiğimiz gibi bu tip cihazlarınızın düzenli olarak bakımlarının yapılması çok önemlidir.

Bu durumun hiçbir şekilde ertelenmemesi ve vakti geldiğinde bakımlarının mutlaka yaptırılması gerekmektedir. Gölbaşı Hotpoint Servisi olarak her türlü bakım işlemleri uzman kadromuz ile hızlıca yapılmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!