Gölbaşı Klima Servisi

Gölbaşı Klima Servisi 1Gölbaşı Klima Servisi, Ankara Gölbaşı’nda her ne marka olursa olsun klima sahiplerine en ekonomik ve garantili klima servis hizmetini sunmaktadır.

Birbirinden farklı marka ve modellerle ev ve işyerlerimizde yerlerini alan klimalar düzenli bakım dahilinde sizlere herhangi bir sorun çıkartmayan cihazlardır. Gölbaşı Klima Servisi gece gündüz demeden gerekli bakım ve onarımları yapan tam kapasite çalışan bir firmadır.

Gecenin bir yarısı cihazım bozuldu kim gelir ki diye düşünmeyin, biz geliyoruz… Donanımlı servis araçları ve yaygın hizmet ağı ile Gölbaşı Klima Servisi hemen kapınızda… Bilinçsiz bir şekilde klimaya müdahale ederseniz çok daha büyük sorunlara neden olabileceğinizi unutmayın.

Klimalar çok aksamlı elektronik ürünler olarak yılda en az bir defa rutin bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu rutin bakımlar ile cihazınızdan genel olarak memnun kalırsınız.

Ancak özellikle kış aylarında uzun süre kullanılmayan klimalar bir süre sonra sesli çalışma, kötü koku yayma, açılıp kapanma tarzında bir takım arızalar ortaya çıkarabilirler. Böyle bir durumda hemen Gölbaşı Klima Servisi olarak teknisyenlerimizden destek talebinde bulununuz. En hızlı şekilde ortaya çıkan arızayı ancak bir profesyonel eli düzeltebilir.

Klimalar birçok arızayı hiç beklenmedik anda çıkarabilirler. Klimalar bazı durumlarda istediğiniz performansta çalışmaz. Az soğuk veriyor ya da az ısı veriyor olabilir. Klimanız belirli programlar dahilinde çalışır.

Öncelikle klimanızı hangi modda çalıştırdığınızı kontrol etmelisiniz. Bazen istenmeyen modda çalıştırıldığında klimanın verimi düşüyor ve bu da klimada arıza varmış gibi algılanıyor.

Klimada enerji, bağlantı ya da sigorta konusunda bir sorun yok ise filtreler verimsiz havanın kaynağı olabilir. Zaman içerisinde filtrelerde biriken toz ve bir takım ufak nesneler klimadaki sirkülasyonu direkt olarak etkileyebiliyor.

Filtrelerin bakımına, temizliğine özen gösterilmelidir. Klima dış ünitesinin hava giriş ve çıkış kısımları kontrol edilmelidir, kapalıysa açılmalıdır. Ancak klimanızın verimi bunlarla ilgili değil ise parçalarla ilgili olabilir, gerekli kontrollerin uzmanlarca yapılması gerekir. Gölbaşı Klima Servisi olarak klimanızdan yeteri kadar verim alamamanızdan tutun da parça ve devre sorunlarına kadar tüm işlemlerle ilgilenmekteyiz.

Gölbaşı sakinlerine kesintisiz hizmet vermekle beraber kullanılacak olan yedek parçaları orijinal parçalardan temin etmekteyiz. Yani klimanızın markası ne ise elimizdeki o klimanın orijinal yedek parçasından kullanmaktayız.

Online ya da whatsapp numaralarımızdan da bizlere gece gündüz demeden ulaşabilirsiniz. Gölbaşı’nda kaliteli, hesaplı ve garantili bir klima servisi arıyorsanız Gölbaşı Klima Servisi sizler için daima hizmete hazır olarak beklemektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!