Gölbaşı Kombi Servisi

Gölbaşı Kombi Servisi 1Gölbaşı Kombi Servisi, Ankara Gölbaşı’nda kombi kullanıcılarına teknik gerekli tüm hizmeti sağlamaktadır. Arızadan genel bakıma, orijinal yedek parça teminine kadar aklınıza gelebilecek her türlü sorunda Gölbaşı Kombi Servisi görevinin başındadır.

Ankara’nın gözde ilçelerinden Gölbaşı’nda oturan kombi sahiplerinin her türlü teknik talebine destek veren, en geniş kapsamlı İso 9001 belgeli servistir.

Kombi kullanıcılarına günün saati fark etmeksizin hizmet veren firmamız Ankara’da yıllardır müşterilerine garantili bakım ve onarım sunmuştur. Kombiler günümüzün en çok kullanılan cihazlarındandır.

Öyle ki ev ve işyerlerinde sürekli aktif olarak kullanılmaktadır. Tıpkı diğer beyaz eşyalarımız gibi kombiler de en önemli ihtiyaçlarımızdan bazılarını gidermektedir. Bunlardan birincisi ısınma ikincisi ise sıcak sudur.

Özellikle kış günlerinde ısınmak adına kombilerimiz aktif olarak kullanılmaktadır. Ancak her elektronik cihazın olduğu gibi kombilerimizin de bakıma ihtiyacı vardır.  Gerekli bakımları yapılan kombileriniz uzun vadede herhangi bir sorun çıkarmadan çalışacaktır.

Ancak olası arızalarda mutlaka işin uzmanına başvurmalısınız. Gölbaşı’nda yıllardır olduğu gibi kombi hizmetini kaliteli bir şekilde yürüten servisimizden gün boyunca destek alabilirsiniz.

Kombilerde ortaya çıkan arızalar çok çeşitlidir. Parça bazlı, montaj ya da cihazın genel olarak sorun çıkartabileceği durumlar vardır. Sebep ne olursa olsun arızanın temelde en hızlı şekilde bulunup onarılması gerekmektedir.

Gölbaşı Kombi Servisi olarak arızanın nereden kaynaklandığını buluyor ve anında garantili bir şekilde müdahalemizi gerçekleştiriyoruz. Kombilerde bize gelen arıza kayıtlarından bazıları cihazın ana kartı ile alakalı olabiliyor.

Ana kart bazı durumlarda bozulabilir ya da yanabilir. Genellikle şebekedeki voltaj düşüklüğü ve ani artışlarla cihazınız arızalanabiliyor. Elektronik cihazlar çalışmayı sürdürebilmek için gerekli bir akıma ihtiyaç duyarlar.

Ancak bu akım gerekenin altında kalır ya da gerekenden fazla verilirse cihazın kartı bu duruma dayanamayabiliyor. Kombi markanız ne olursa olsun orijinal yedek parçalarımızla kombinize gereken desteği vermekteyiz.

Ana kart değişimi yaptığımız gibi pompa, kompresör ve kablo değişimlerini de başarılı bir şekilde yapmaktayız. Kombinizdeki sorunu yapacakları kontroller sonrasında bulacak olan ekibimiz sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

TSE standartlı hizmet anlayışımız ile sizleri hiçbir suretle mağdur etmiyoruz. Uygun fiyat politikası ve garantili bakım ile cihazınızı tepeden tırnağa tam donanımlı hale getiriyoruz. Müşteri memnuniyeti firmamız açısından en önemli unsurdur.

Bu bağlamda cihazınızda ortaya çıkacak en ufak bir sorunda bile bizleri günün 24 saati arayabilirsiniz. Kurumsal hizmet anlayışı ile 25 yıldır Ankara’da faal olarak hizmet veren firmamız Gölbaşı sakinlerinin her türlü kombi sorununda yardımcı olmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!