Gölbaşı Profilo Servisi

Gölbaşı Profilo Servisi 1Gölbaşı Profilo Servisi ailesi olarak üstün hizmet anlayışımızdan yıllarca olduğu gibi bu yılda ödün vermedik ve siz değerli müşterilerimizin her türlü sorununda yanınızda olmaya söz verdik. Profilo markasının ürünlerinde ilk yerleştirme, bakım ve onarım gibi işlemlerinde profesyonel ekibimizde Ankara`nın dört bir tarafında gelişmiş hizmet ve ulaşım ağımızla gece gündüz koşturuyoruz ve bunu zevkle yapıyoruz.

Gölbaşı Profilo Servisi sizlerin Profilo ürünlerinde karşılaştığınız tüm sorunlara karşı etkin ve hızlı çözüm bulmakta ve sizlere bu kreatif hizmeti ister yerinde isterseniz de bakım merkezinde çözüm üretmeye uğraşmaktadır. Sizlere düşen görev ise bizleri arayıp arızanızı söylemeniz ve ekibimizin yarattığı harikaları yerinde gözlemlemenizdir.

Profilo ürünlerinde sıklıkla karşılaşabileceğiniz sorunları şunlar olabilir;

▶Derin dondurucunuz artık eski soğukluğuna ulaşamıyor olabilir. Bu durumda;

✔ Derin dondurucunuzun ayar düğmesini 4 ve daha üstünde bir ayara getirin. Üzerinden 24 saat bekleyin. Eğer sorun hala devam ediyorsa Gölbaşı Profilo Servisi ekibimize haber verin.

▶Çamaşır makinenizin programı normal çalışıyor iken bir anda durabilir. Bu durumda;

✔Cihaz içerisindeki filtreleri temizleyin ve cihazın suyunu boşaltın. Sorununuz geçmezse lütfen Gölbaşı Profilo Servisi ekibimizden yardım isteyin.

▶Klimanız çalışmıyor olabilir. Bu durumda;

✔Klimanız düzenli bir şekilde kurulumunu yapamamıştır veya bağlantısında aksaklıklar olabilir. Soğutma gaz borusu düzenli bir yerleşimde değildir. Elektrik akımı alamıyordur cihazınız. Klimayı kullandığınız alanın sigortası atmış olabilir. Tüm bu durumlar klimanızın çalışmasını sekteye uğratabilir. Bu durumda lütfen kullanma klavuzunda yazan adımları tek tek uygulayın. Eğer sorununuz halen devam ediyorsa Gölbaşı Profilo Servisi ekiplerimize ulaşın. Sorununuz en kısa zamanda çözüme kavuşturulacaktır.

Servis ekibi olarak karşılaşabileceğiniz sadece birkaç sorunun üzerine değindik. Ufak problemleri kullanma klavuzunu rehber alarak halledebilirsiniz. Sizi aşan sorunlarda ise 7/24 servis ekibimizi aramaktan çekinmeyin. Sizlerin şikayet ve geri bildirimlerinizi çok hızlı ve etkili bir biçimde değerlendirdiğimizden emin olabilirsiniz.

Ancak bu şekilde kendimizi huzurlu sizleri ise güvende hissedebiliriz. Profilo markasının dünyada oluşturduğu prestije ve tabiki siz Profilo kullanıcılarına layık olmaya çalışmakta ve bu seviyemizi her daim bir önceki günden daha üst bir seviyeye çıkarmaktayız. Bizi tercih ettiğinize asla pişman olmazsınız

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!