Gölbaşı Protherm Servisi

Gölbaşı Protherm Servisi 1Gölbaşı Protherm Servisi ile kombi ve şofbenleriniz garanti altında. Ankara’nın metropol ilçelerinden birisi olan Gölbaşı’nda Protherm kullanıcıları büyük bir hizmet alıyor. Bu büyük hizmet kapsamında kombi ve şofben onarımı, kontrolü ve yedek parça değişimi söz konusu oluyor.

Üstelik tüm bu hizmetler Gölbaşı Protherm Servisinin garantisi kapsamında gerçekleşiyor. Ev ve işyerlerinde sık kullanılan şofben ve kombiler düzenli bakım isterler.

Düzenli bakımı ise mutlaka Protherm ürünlerini çok iyi tanıyan, parçalara ve aksama hâkim bir servis yapmalıdır. 25 yılı aşkın bir süredir kombi ve şofben sistemlerindeki arızaları onaran, servis sonrası desteğini sürdüren firmamız Gölbaşı Protherm Servisi bu alandaki uzmanlığını geçmişinden almaktadır.

Protherm marka kombi ya da şofben kullanıyorsanız bizleri saat sorunu olmadan arayabilirsiniz. Çünkü Protherm servisi olarak bizler kurumsal hizmet anlayışını belirlemiş bu bağlamda nöbetçi ekiplerimiz ile sizleri hiçbir suretle mağdur etmemekteyiz. Bu konudaki iddiamız yaptığımız işlerden ve sizlerin memnuniyetinden gelmektedir.

Şofbenler her ne kadar düzgün kullanılsa da bir takım teknik aksaklıklar canınızı sıkabilir. Üretim hatasından tutun da montaj hatasına, parça sorunlarından elektriksel problemlere her an her şey karşınıza çıkabilir. Böyle bir durumda sakin olup profesyonel düşünmekte fayda olacaktır. Örneğin şofbenin devreye girmediği bir takım durumlar olduğuna dair şikâyetler alıyoruz.

Şofben eğer devreye girmiyorsa sorun voltaj ile alakalı olabilmektedir. Voltaj ölçülmeli ve 195-253 V arasında olduğundan emin olunmalıdır. Voltaj bu aralıklarda seyretmiyor ve dışına çıkıyorsa regülatör alarak bu sorunu çözebilirsiniz. Regülatör konusunda bizlerden destek alabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen numaramızdan arayınız.

Eğer su aşırı sıcak akıyorsa bunun da bazı nedenleri olabilir. Su devresi ya da elektriksel bir arıza olabilir. Bu gibi bir durumda öncelikle cihazınızı kapatmanız gerekir. Cihazda On/Off düğmesi vardır. Konumu Off yaparak sonra yeniden çalıştırmalısınız. Eğer sorun düzelmiyorsa cihazdaki su basıncını kontrol edin. Düşük bir orandaysa cihaza ihtiyacı dahilinde su basmalısınız.

Eğer bu durumda da hala bir değişiklik olmuyorsa su musluğu filtresinde bir tıkanma söz konusu olabilir. Filtrenin temizlenmesi gerekecektir. Filtre temizleme işlemi dahil tüm sorunlarınızda Gölbaşı Protherm Servisi olarak bizleri arayınız.

Gezici servis araçlarımız Gölbaşı mahalle ve sokaklarında hizmet verdiğinden sizlere en yakın servis aracımızı gönderecek, şofben ve kombinizdeki arızayı anında tespit ederek onaracağız. TSE standartlarında güvenceli ve garantili hizmet sunuyoruz. Yedek parçalarımızın hepsi orijinal Protherm yedek parçaları olduğundan cihazınızı ilk günü kapasite ile kullanmanız mümkün olacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!