Gölbaşı Regal Servisi

Gölbaşı Regal Servisi 1Gölbaşı Regal servisi sayesinde günün her saati evinizdeki Regalmarkalı cihazların; bakım, parça değişimi, montaj, temizlik, tamir ve kurulum işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Belediye onayı ve Regalmarkalı cihazlar için sertifikalı eğitim almış olan ekibimizi ile çağrı merkezi ve mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için 7-24 çalışan profesyonel Gölbaşı Regal servisi ekibimiz ile her an iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda Regalmarkalı cihazlar için orijinal yedek parça stoğu da olan Gölbaşı Regal servisi ekibi cihazlarınızın parça ihtiyacını da karşılamaktadır.

Kolaylıkla ihtiyacınız olan yedek parçayı temin edebilir ve montajını da alanında uzman Gölbaşı Regal servisi ekibine hesaplı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Şofbenler; sıcak su sağlayan hesaplı cihazlardır. Özellikle banyolarda kullanılan bu şofbenler nem ve elektrik sebebiyle zamanla içerisindeki parçaları aşındırır.

Bu durum da Regalmarkalı şofbeninizin daha az verimle çalışmasına sebep olmaktadır. Bu gibi durumlarda Gölbaşı Regalservisi ile iletişime geçerek şofbeninizin bakımını ve parça değişimi işlemini yaptırabilirsiniz.

Televizyonlar da uzun süreli ve yanlış kullanım sebebi ile arızalanabilirler. Televizyonunuzun arızalanması durumunda Gölbaşı Regalservisi teknisyenleri ile iletişime geçebilir ve hesaplı bir şekilde arızanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Elektronik test cihazı ile arızayı tespit eden Gölbaşı Regal servisi sayesinde televizyonunuzun tamirini sağlayabilir ve bu işlem öncesinde masraf bilgilendirmesi alabilirsiniz.

Bulaşık makineleri yüksek sıcalıklık ve kurutma özelliği sayesinde bulşıklarınıza en hijyenik şekilde temizlik sağlayan makinelerdir. Zamanla bulaşık makinesindeki sepetlerin eskimesi ve paslanması bulaşıkların eski hijyen koşullarında yıkanmasını engellemektedir.

Bu sebeple bulaşık makinenizdeki sepetlerin paslanması durumunda değiştirilmesi hijyen açısından oldukça önemlidir. Gölbaşı Regal servisi sayesinde makinenize uygun orijinal sepetleri temin edebilir ve uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Klimalar evlerimizde en çok kullanılan elektronik cihazlardandır. Kış aylarında da sıcak ayar ile  kullanabileceğiniz klimalar aynı kombiler gibi rutin bakıma ihtiyaç duyarlar. Klimanızdaki toz ve kiri tutan filtrelerin düzenli aralıklar ile temizlenmesi verimli ve tasarruflu bir şekilde çalışması için son derece önemlidir.

Gölbaşı Regal servisi ile iletişime geçerek klimanızın filtre temizliğini, arıza ve bakımını hesaplı bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Çamaşır makinesi banyoda kullanımı sırasında dikkatli olunmalıdır. Özellikle de zeminin ıslanmadığı yerlerde çamaşır makinesi kullanımı çok daha sağlıklıdır. Altında su alması durumunda çamaşır makineniz arıza durumu ile karşı karşıya kalabilir.

Bu gibi durumlarda Gölbaşı Regal servisi ile iletişime geçip çamaşır makinenizin onarım işlemini yaptırabilirsiniz.

Buzdolabı yiyeceklerimizin uzun süre taze kalmasını sağlayan cihazlardandır. Her evde bulunan buzdolaplarının kapaklarını açıp kapatırken sert davranmak kapakların bozulmasına ve hatta yerinden çıkmasına sebep olabilmektedir.

Buzdolabı kapaklarının bozulması ya da çıkması durumunda da hiç panik yapmadan Gölbaşı Regal servisi ile iletişime geçerek kapakların tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!