Gölbaşı Vaillant Servisi

Gölbaşı Vaillant Servisi 1Gölbaşı Vaillant Servisi yıllardır olduğu gibi Gölbaşı sakinlerine bakım ve onarım hizmetlerini garantili bir şekilde veren yılların deneyimli firması olarak bilinmektedir. Firmamız İso 9001 belgeli olmakla beraber TSE standartlarında hizmet vermektedir. Servis olarak müşterilerimizin beklentisini çok iyi bilmekte ve arıza karşısında doğru teşhis ve doğru yöntem ile bakım işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Vaillant hem kombi hem de şofbenler konusunda oldukça iddialı bir markadır. Hem evlerde hem de işletmelerde yüz binlerce insan tarafından kullanılan Vaillant cihazlarda ortaya çıkabilecek bir arıza durumunda profesyonel ekibimizle hızlı bir şekilde yetişiyor ve müşterilerimizin sorununu çözüyoruz.

Genellikle kombi ve şofbenler yıllık bakımları çerçevesinde oldukça iyi performansta çalışırlar. Ancak bazen hiç beklenmeyen arızalar ortaya çıkabilmektedir. Böyle durumlarda ise müşterilerimize gece gündüz demeden yerinde kapsamlı bir bakım hizmeti sunmaktayız. Kombi ve şofbenlerde parçalarda bir sorun ortaya çıktığında hızla müdahale etmek gerekir.

Eğer gerekiyorsa orijinal yedek parça değişimi mutlaka yapılmalıdır. Firma olarak kesinlikle yan sanayi ürün kullanmamaktayız. Vaillant marka tüm orijinal yedek parçalar atölyemizde bulunduğundan gerekli parça montajını sizi bekletmeden Gölbaşı Vaillant Servisi garantisi ile yapıyoruz.

Kombilerle ilgili gün içerisinde pek çok arıza kaydı bizlere ulaşmaktadır. Kombilerin ısıyı algılayan bir takım aksamları bulunmaktadır. Bu aksamlarda bir arıza ortaya çıkmış ise çalışsa da ısı vermeyecektir. Peteklerin kapalı olmadığından emin olmalısınız.

Ayrıca petek ve boru hattı temizliği bu aşamada son derece önemlidir. Vaillant marka kombinizden verim alamıyorsanız bakımlarını geciktirmişsiniz demektir. Bu anlamda Gölbaşı Vaillant Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçtiğinizde size bakım adına profesyonel ekibimizi göndermekteyiz.

Vaillant markasının sıcak su sağlayan bir diğer cihazı şofbenlerdir. Ancak şofbenler konusunda da pek çok arıza beklenmedik anlarda ortaya çıkabilir. Örnek vermek gerekirse şofbeninizde baca tıkanma sorunu yaşıyorsanız gaz yolunda bir sorun ortaya çıkmış olabilir. Bacalı şofbenler yerine mutlaka hermetik şofbenleri tercih etmeye çalışın. Bu konuda gerekli bilgi ve desteği Gölbaşı Vaillant Servisi teknik ekibimizden alabilirsiniz.

Şofbenlerde karşımıza daha pek çok sorun çıkabilmektedir. Mesela baca kontajının takılı kalması durumu bunlardan bir tanesidir. Bacadan su girmiş ise ya da baca fanı takılı kalmış ise bunun düzeltilmesi gerekir. Hava akış svici ya da ana kart değişimi ile bu arızayı onarmak mümkündür. Bu konuda Gölbaşı Vaillant Servisi ekibimiz sizlere hızlı ve garantili hizmet verecektir.

Gölbaşı sakinleri bizlere Ankara için tek numaramızdan gece gündüz demeden günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilmektedir. Gezici servis araçlarımız ile sizlere herhangi bir zaman sorunu yaşatmıyoruz. Yerinde ya da donanımlı atölyemizde cihazlarınız için gereken tüm bakımları başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!