Gölbaşı Vestel Servisi

Gölbaşı Vestel Servisi 1Gölbaşı Vestel servisi Vestel beyaz eşya servis yetkinliği alanında profesyonelliğini tam olarak ispatlamış çalışanlarımızla müşterilerimizin güvenlerini kazanmaya ve Vestel kullanıcılarının arızalarını kısa sürede gidermeye devam etmekteyiz.

AnkaraGölbaşı ilçesinde servis sektöründe 1 numara olma yolunda ilerliyoruz. Güler yüzlü hizmet anlayışımız ve hızlı servis ağımız ile Vestel kullanıcılarına daha iyi bir hizmet için sürekli çalışmaktayız.

Vestel marka buzdolabınızı asla güneş ışığının fazla gördüğü yerlere koymayınız. Yemeklerinizi yaptıktan sonra hemen sıcak bir şekilde Vestel buzdolabınızın içine koymayınız Vestel marka buzdolabının kapağı açıldığında ses duruyor fakat kapak kapandığında sesler çoğalıyorsa yüksek ihtimalle cihazınızın iç fanlarında sorun vardır ya da fanlar pislikle dolmuş durumundadır.

Bu sorunu gidermek için Gölbaşı Vestel servisi yetkililerimize ulaşarak sorununuza çözüm üretebilirsiniz.  Vestelbuzdolabı ürününüz soğutma yapmıyor ve belirli aralıklarla çıt çıt tarzında sesler geliyorsa cihazınızın kompresörü bozulmuştur. Kompresörüntamiri için Gölbaşı Vestel servisi ekip arkadaşlarımızdan profesyonel yardım istemeyi ihmal etmeyiniz.

Vestel marka çamaşır makinesi cihazınızın sıkma programı esnasında titreşim veya normalden fazla miktarda hareket etme durumu varsa cihazın amortisörleri bozuk olabilir. Bu durumda cihazınızın amortisörlerini tamir ettirmek için size en yakın Gölbaşı Vestel servisi yetkililerimize ulaşarak çözüm bulabilirsiniz.

Cihazın titreşim yapmasının bir diğer nedeni ise düz bir zemine temas etmemesidir. Cihaz pürüzlü yüzeylerde çalıştığı zaman sanki evden uçak havalanıyormuşçasına anormal sesler duyarsınız. Bu durumda cihazınızı düz bir zemine getirerek çalıştırmayı deneyebilirsiniz.  Böylece sorununuzun büyük bir kısmı giderilmiş olacaktır.

Vestel klima kullanıcısı iseniz ve klimanızı daha uzun yıllar kullanmayı düşünüyorsanız bakımlarınızı senede en az 2 defa biri yaz mevsimine girerken diğeri kış mevsimine girerken olmak üzere yaptırmanız önemle tavsiye edilir. Klimanızdan ortama kötü kokular veriliyorsa bu sorunun temel nedeni cihazınızın filtrelerinin pis olmasından kaynaklanıyor olabilir.  Bu durumda cihazınızın iç ve dış filtrelerini temizlemeleri için Gölbaşı Vestel servisi ekip arkadaşlarımızdan randevu talep edebilirsiniz.

Cihazınızın dış filtrelerini kendiniz her 15 günde bir temizleyebilirsiniz. Yalnızca güneş ışığında kurutma yapmayınız. Klimanız yeterince ısıtma veya soğutma yapmıyorsa cihazın optimum sıcaklıkta çalıştığından emin olmalısınız. Cihazın optimum çalışma sıcaklığı 22 derecedir. Aşırı sıcakta veya aşırı soğukta çalıştırmayınız. Cihazın insan vücudunu hasta etme gibi bir potansiyeli yoktur.

Fakat filtrelerinizin pis olmasından dolayı klimada bulunan bakteriler ve çeşitli mikroorganizmalar teneffüs ettiğiniz havaya karışabilir ve sonuçta sizin vücudunuzu hasta edebilir.  Yani buradan da anlaşıldığı gibi klimanın çalışma düzeneği aslında insan vücudunu hasta etmemektedir. Hasta olmamızın sebebi klimanızın filtresinin bakımsız kalmasıdır.

Vestel marka klimaürünlerinizde normalden fazla miktarda ses duyuyorsanız yüksek ihtimalle iç ünite kanatları balans yapıyordur veya içine toz ve pislik kaçmıştır. Bu durumda Gölbaşı Vestel servisi tarafından kontrol edilmesini sağlayabilirsiniz.

Gölbaşı Vestel Servisi, Gölbaşı sakinlerinin Vestel ürünlerinde en ufak sorundan en büyük arızaya kadar hepsi ile ilgilenmektedir. Vestel gibi tüm Türkiye’de yaygın olarak kullanılan bir markanın cihazları için geniş bir servis ağı gerekmektedir. Ankara’da 25 yıllık geçmişi ile servis ağını her ilçe ve semte yaymış olan Gölbaşı Vestel Servisi her türlü ihtiyaca cevap vermektedir.

Unutulmaması gerken şey bir cihazın dilinden anlayan servisten yardım isteneceğidir. Vestel markası konusunda uzmanlaşmamış bir bayi size yarardan çok zarar getirecektir. O nedenle Ankara’da eğer Vestel konusunda uzman bir servis arıyorsanız geçmişe bakmanız yeterlidir. Günümüze kadar sağladığı hizmetler ve müşteri memnuniyetleri ile Gölbaşı Vestel Servisini görmeniz mümkündür.

Vestel ülkemizde yaygın olarak kullanılan beyaz eşya markalarından bir tanesidir. Mutfak ve banyodan eksik etmediğimiz bu beyaz eşyalarımız düzenli bakım sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ancak bazı durumlarda istem dışı arızalar aksaklıklar kendisini gösterebilmektedir. Bu gibi durumlardan Ankara’da Gölbaşı Vestel Servisi hazır olarak beklemektedir.

Vestel’in beyaz eşyalar konusunda uçsuz bucaksız bir çeşit skalası vardır. Bu skalada her türlü cihazı bulmak her türlü modeli kullanmak mümkündür. Mutfak ve banyoların en önemli ve eksilmez cihazlarına ev sahipliği yapan Vestel’in kombileri de kış günlerinde insanların evlerini ısıtmaktadır. Ancak kombiler senelik bakım isteyen cihazlardır. Senelik bakım dahilinde genellikle pek sorun çıkarmazlar.

Kombilerde arıza kaydı olarak bize dönen pek çok sorun vardır. Bunlardan bir tanesi kombinin patlamalı yanmasıdır. Kombide patlamalı yanma gaz sıkışmasına işaret eder. Gaz ve çakmak ayarlarının düzgün yapılmadığını gösterir ki sizler için gaz ve çakmak ayarlarını Gölbaşı Vestel Servisi personelimiz yapmaktadır.

Kombi çalıştığı halde ısıtma işlemini yapmamasıdır. Kombi çalışıyor ama ısıtmıyor ise genel olarak dönüş hattındaki filtreden şüphelenmek gerekir. Filtrelerin düzenli temizliği yapılırsa böyle bir sorunda yaşanmaz. Ayrıca termostat derecesinin düşük olmadığından da emin olunmalıdır. Petek ve boru hattının temizliği Gölbaşı Vestel Servisi teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

Petek giriş ve çıkışlardaki vanaları kontrol etmeyi ihmal etmeyin. Vana kapalı değil ancak yine de ısı vermiyorsa daha komplike bir arıza söz konusu olabilir. Teknisyenlerimizle iletişime geçip yardım alabilirsiniz. Ankara Gölbaşı’nda Vestel servisi nereden bulurum diye düşünmeyin.

Yılların tecrübesi ile sizlere profesyonel destek sağlıyoruz. Üstelik kullandığımız yedek parçalara tamamen orijinal, bandrollü Vestel’in kendi yedek parçalarıdır. Bu anlamda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve uzun vadede rahatça kullanılabilecek sorunsuz bir cihaz teslim ediyoruz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!