Gölbaşı Viessmann Servisi

Gölbaşı Viessmann Servisi 1Gölbaşı Viessmann Servisi, insanlar sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarını giderebilmek adına pek çok seçenek arasından cihaz tercihi yaparlar. Bu tercihleri çoğu zaman kendi ortamlarında en iyi faydayı sağlayacak şekilde olmaktadır.

Her ne kadar kaliteli ve uzun vadede sorun çıkarmayacak bir ürün tercih ettiklerini düşünseler de ısıtma ve soğutma sistemi cihazlar yıllık bakımlarının yanı sıra temizliklerine dahi dikkat edilmediği zaman anında arıza ortaya çıkarabiliyorlar.

Çünkü neticede kullandığınız cihazlar tıpkı diğer elektronik cihazlar gibi elektrik aksamlara, parçalar sahip cihazladır. Kombi, şofben, klima ve kazanlarda meydana gelebilecek olası bir arızada hızlı müdahale önemlidir. Bunun farkında olarak ve müşterilerimizi bu anlamda mağdur etmeme adına teknik birimlerimiz Gölbaşı sakinleri için günün 24 saati hazır bir şekilde beklemektedir.

Evinizin ya da işyerinizin sıcak bir ortama kavuşması adına kombiler günün hemen her saatinde açık bir şekilde durmaktadır. Kombinizin bu denli yoğun bir tempoda çalışmasına devam etmesini istiyorsanız elbette cihazınıza iyi bakmanız gerekecektir.

En önemlisi Viessmann kombi kullanıyorsanız bakımlarını Viessmann cihazlar konusunda uzman bir ekibe yaptırmalısınız. Bilinçli müdahale bu tip cihazlarda sorunun daha da büyümemesi için ön koşuldur. Gölbaşı sakinlerinin kombi, şofben, kazan ya da klimalarda yaşayabilecekleri her tür sorunda Gölbaşı Viessmann Servisi tecrübesi ile hareket etmekteyiz.

Viessmann markasının en iddialı ve kaliteli cihazlarından bir tanesi kazanlardır. Merkezi ısıtma sistemi içerisinde yer alan kazanlar geniş çaplı alanlarda hayli verim sağlamaktadır. Kazanınızda bir ısıtmama problemi var ise nedeni çok farklı şeylere dayanabilir. Örneğin bu konuda en çok karşılaştığımız durum izolasyonun yetersiz olmasıdır.

Kapasite yetersiz ve izolasyon yapılmamış ise kazan ne kadar güçlü bir cihaz olursa olsun ısıtma yapmayacaktır. Mekânın ısı izolasyonu için uzman desteği alabilirsiniz. Ayrıca Viessmann marka kazanınızda kalitesiz yakıt kullanıyor iseniz yine dilediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Kazanınız için gerekli, kapsamlı ve sonuç odaklı tüm bakımlar Gölbaşı Viessmann Servisi ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.

Kazan konusunda karşılaşabileceğiniz durumlardan bir tanesi de kazan kapağında aşırı ısınmadır. Eğer Viessmann kazanınızın kapağı çok ısınıyor ise refrakter malzemede sorun çıkmış demektir. Bu, sizin üstesinden gelebileceğiniz bir konu olmadığından vakit kaybetmeden Gölbaşı Viessmann Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçebilir, alanında uzman personelimizden konu dahilinde profesyonel yardım alabilirsiniz.

Kazanınız ve diğer tüm Viessmann cihazlarınız için günün her saatinde ekiplerimizden destek talebinde bulunabilirsiniz. İrtibat numaramızdan bölge merkez servisimize ulaşabileceğiniz gibi web sitemizden de arıza kaydı yapabilirsiniz. Gerektiğinde orijinal yedek parça desteği ile Gölbaşı Viessmann Servisi sonuç odaklı hizmet sunacaktır.

Gölbaşı Veissmann Servisi gerek personelinin eğitimi gerekse hızlı ve etkin iletişim ağıyla her geçen zaman kendini yenileyerek hizmet vermeye devam etmektedir. Veissmann markasının kombi,klimaşofben ve kazan sistemlerinin arıza,bakım ve onarımı Ankara`nın dört bir tarafında olduğu gibi Gölbaşı semtinde de bizim tarafımızdan sağlanmaktadır.

Klimalarınızı kullanımdan kaynaklı yaşanılan problemler için gelip yerinde görüyoruz ve cihazınızı gerektiği takdirde bakım merkezinde cihazın bakımlarını ve arıza tamiratını titizlikle yapıyoruz. Uzun süreli ve devamlı kullanılmakta olan teknolojik ve elektronik cihazlarda elbette ki bir takım aksaklıklar yaşanacaktır.

Klima yeteri kadar soğutma veya ısıtma yapmıyorsa filtrelerinin değişme zamanı gelmiş olabilir. Bunu sizler de değiştirebilirsiniz. Kullanma kılavuzunda yazan adımları tek tek uygulayın fakat filtreleri musluk suyunda yıkadıktan sonra kesinlikle filtrelerin direkt güneş ışığıyla temasından kaçının.

Kullanma kılavuzunu baktığınız ve adımları eksiksiz uyguladığınız takdirde probleminin çözümlenemiyorsa Gölbaşı Veissmann Servisi personelimizden yardım almak için randevu oluşturabilirsiniz. Gelelim diğer Veissmann marka ürünlerinde neler yaptığımıza göz atalım;

Kombi bakımı nasıl ne zaman ve ne sıklıkla yapılır?Bu sorunuzun cevabını sizler için yazdık;
Kombilerinizin bakımı sorunsuz ve uzun çalışma ömrü için gereklidir ve şarttır. Sık ve periyodik bakım ilerde oluşabilecek daha pahalı onarımlar ve arıza tamiratları yapmanızı önler.

Gölbaşı Veissmann Servisi`nde yaptıracağınız  kapsamlı ve düzgün bir bakım kombinin daima en yüksek verimle çalışmasını sağlar. Bu bağlamda en iyi çalışma koşullarının mevcut olmasının servis personellerimiz tarafından garanti altına alınması gerekir.
Kazan bakımı nasıl ve ne sıklıkla olmalıdır?

Kazanlarda cihazın içinden çıkan kullanma kılavuzunda yazdığı gibi kazan işletme kitapçığı, servis teknisyeni için kazanın ne kadar iyi çalıştığını belirleme konusunda doğru veriler sağlar. Baca gazı sıcaklığı ve yakıt tüketimi gibi veriler kazanın durumunu anlama açısından Gölbaşı Veissmann Servisi ekip arkadaşlarımıza oldukça değerli bilgiler verir.

Örneğin bir aylık çalışma boyunca kazanınızıb baca gazı sıcaklığı sürekli olarak artış gösteriyorsa ekibinizden personellerimiz kazanda kurum oluşup ısı transferini azaltıp azaltmadığına bakabilir.
Gölbaşı Veissmann Servisi tarafından Viessmann markasının kapsamlı kazan bakımı esasen dört ana alanı kapsar:

Tüm komponentlerin işlerliğinin kontrol edilmesi
Duman borularının ve komponentlerin kontrolü ve temizliği
İşlemeyen veya hasarlı parçaların değiştirilmesi
Servis sonrası kazan veriminin ölçülmesi

Viessmann, önleyici bakım yapılmasına inanır, bu şekilde önemli bir arıza oluşmadan önce gerekli bakım yapılır. Arıza sonrası bakım yani sadece arıza durumunda müdahale edilmesinin hem maliyeti daha yüksektir hem de daha fazla zaman alır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!