Hasköy Altus Servisi

Hasköy Altus servisi başkent Ankara bulunan Hasköy semtinin birçok yerindeki Altus marka cihazların bakım, tamir, parça değişimi, kurulum ve montaj gibi işlemlerini yapmaktadır.

Yılın her günü ve her saati aralıksız olarak müşterilerine hizmet vermekte olan Hasköy Altus servisi ile ihtiyacınız olan her an iletişime geçebilirsiniz.

Yiyeceklerimizin uzun süre bozulmadan ve taze bir şekilde kalmasını sağlayan Altus buzdolaplarını güneş görmeyen bir yerde bulundurmanız cihazın ömrü ve doğru çalışması için oldukça önemlidir.

Aynı zamanda taşınma gibi durumlarda kesinlikle buzdolabı yan yatırılmamalıdır. Buzdolabınızı taşıma durumunda yan yatırmanız arızalanmasına sebep olabilir.

Bu gibi arıza durumlarında Hasköy Altus servisi ile iletişime geçerek konusunda uzman ve profesyonel teknik servisimiz den onarım ya da parça değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Altus markalı klimalar nerdeyse her evde severek kullanılan elektronik cihazlardandır. Klimanın montajı sırasında matkap değil, karot makinesi kullanılmalıdır. Karot makinesi duvara en az zarar veren ve en düzgün deliği açan alettir.

Hasköy Altus servisi ile günün her saati görüşerek karot makinesi ile klima montajının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bulaşık makinalarının enerji tasarruflu olanlarının tercih edilmesi enerji tasarrufu konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bulaşık makinelerinin çalıştırılması gereken en önemli zaman aralığı ise gece saatleridir. Gece saatlerinde elektrik tarifesinin fiyatı daha uygundur.

Bulaşık makinelerinde bulaşıkların sudan geçirilmeden makineye konması yemek artıkları nedeni ile makinenin filtresinin tıkanmasına sebep olabilmektedir. Bu durumlarda Hasköy Altus Servisi ile filtre değişimi ya da temizliği sağlayabilir ve aynı verimle makinenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ayrıca beyaz eşya cihazlarından en önemlisi bulaşık makinenizin herhangi bir arızalanmasında Hasköy Altus servisi ile iletişime geçerek her daim ve hızlı servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Altus çamaşır makinelerini kullanarak kıyafetlerinizin zarar görmeden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde kaliteli deterjan ve yumuşatıcı kullanımı son derece önemlidir.

Çamaşır makinelerinin kullanımında tasarruf sağlanması için az birikmiş çamaşırların bekletilmesi ve makinenin her seferinde tam dolu olarak ve gece saatlerinde, yani elektriğin en ucuz olduğu saatlerde çalıştırılması gerekmektedir.

Hasköy Altus servisi sayesinde aynı zamanda çamaşır makinenizin tamir ve parça değişimi gibi ustalık isteyen işlemlerini de yaptırabilirsiniz.

Televizyon cihazlarınızın bakımı ve tamiri için de rahatlıkla Hasköy Altus servisi ile iletişime geçerek 7/24 her türlü arıza ya da bakım işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Su ısıtıcısı olarak kullanılan şofben cihazların da zamanla aşınma ve parçaların eskimesi sebebiyle arızalanmalar yaşanabilir. Şofbeninizin arızalanması ya da verimli çalışmaması durumlarında Hasköy Altus servisi ile iletişime geçerek tamir işlemi ya da parça değişim işlemini hem oldukça hesaplı hem de en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hasköy Altus Servisi sayesinde Batıkent bölgesindeevinizde veya işyerinizde Altus markalı ürünlerin tamiri ve bakımını yapan deneyimli ve dürüst bir teknik servistir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!